Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μας ελλειψε,την περιμεναμε,αγωνιουσαμε αν θα ξαναρθει ΈρωταςΈρωτας...και επιτελους σημερα ηταν στο ποστο της η αγαπημενη μας Τσαρινα αυτο το αθωο κοριτσι που ολοι αγαπαμε και θελουμε να το εχουμε στην αγκαλια μας.
Ξεκουραστη και ανανεωμενη,με πολυ κοντο κοκκινο μαλλακι,τα ματακια της,τα χειλακια της, τις βυζαρες της,το λεπτο τρυφερο κορμακι της με το ασπρο μικρο αφρατο κωλαρακι...

Δυνατο καρδιοχτυπι με την εισοδο της στο δωματιο,κοιταχτηκαμε βαθια στα ματια και επεσε στην αγκαλια μου...ααααχχ ποσο μου ειχε λειψει η μυρωδια της Σπασίκλας...δεν ειπαμε πολλα,αφησαμε τα ματια να μιλησουν και το παθος να μας καθοδηγησει...γδυθηκε και εμεινε με τις διχτυωτες καλτσες που φορουσε,πατησε πανω στο κρεβατι και εφερε το μουνακι της στη μουρη μου το οποια αρχισα να ρουφαω σαν τρελος μεσα εξω χωρις να το αφησω καθολου απο το στομα μου...ανεπνεα μονο απο τη μυτη

Την ξαπλωσα στο κρεβατι οπου συνεχισα το γλειψιμο,σηκωσα και το κωλαρακι και ειχα σουφρα και μουνακι στο πιατο και δε τα χορταινα.
Πιπα η γνωστη της Νατασας οπου τον καταπινει ολον για πλακα επι πολλη ωρα σε σωστο ρυθμο και με καταλληλη πιεση στο πουτσοκεφαλο.Καναμε και 69...
Εχω ξαναπει οτι η ενταση των στιγμων που ζουμε με τη Νατασα κατα τα προκαταρκτικα,το πως αγκαλιαζομαστε,το πως δαγκωνομαστε,το πως κοιταζομαστε δεν μπορει να περιγραφει μεσα σε μια κριτικη που γραφω εδω μεσα...

Μονο μια σταση αυτη απο κατω οπου εκει χαθηκε η αισθηση του χρονου,τη γαμουσα αργα επι κανα μισαωρο,αυτη εκανε τα γνωστα της που σηκωνει τη λεκανη πανω για να τον παρει ολον μεσα ή που τυλιγει τα ποδια της γυρω μου και με τραβαει ολοκληρο πανω της,δαγκωνε τα χερια της και μου τα εχωνε στο στομα,εγινε μουσκεμα το μουνι της μου υγρανε και τα αρχιδια...και και και και οταν μου ηρθε να χυσω ανεβασα λιγο ρυθμο,περασα τα χερια μου απο κατω της και εριξα ενα κραυγαλεο χυσιμο με τιναγματα και σπασμους μεσα στην αγκαλια της.Εμεινα για λιγο πανω οπου με κρατησε σαν το μωρο,ειπαμε καποιες τρυφερες κουβεντες και αποχωρησε

Συμπερασμα...ειναι γνωστο οτι γουσταριζομαστε και δε το κρυβουμε ΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.316
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2015
https://www.youtube.com/watch?v=1BT2ydCiV0A
B
bourdeliotis4
09 Μαρτίου, 2015
καλα στεφανα μανΜεγάλο χαμόγελο
G
gl
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2