Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γεια και χαρά μάγκες..Ναι!Ναι! πολλές καυλες αυτήν την εβδομάδα ,είχα βάλει στο στόχαστρο μου την ιονελα απο φ19 ,όταν πήγα ομως είδα 2 πακιά που περίμεναν και την ιονελα την πρεζου απο Ρουμανία μαζί με την χαζή Τσατσα,ξενέρωσα και έφυγα ,πήγα Φωκαίας 27 να δω αυτήν την έστελ αλλά ήταν μια άλλη Άννυ απο Αλβανία ,τιποτα το τρομερό......είχα ξενερώσει και πήγα στο τελευταίο στόχο μου την Καίτη Έρωτας...μπήκα μέσα στο οικο,αρκετός κόσμος βαρέθηκα να περιμένω 3 δωμάτια γεμάτα και αλλά 3 άτομα θα έμπεναν ,δηλαδή εγω ήμουν ο 6.....υπήρχε και μια άλλη κοπέλα η Αλίκη ,η οποία η κακομοίρα δεν είχε καθόλου δουλειά...ΛύπηΛύπη....η Καίτη ειναι απο την Ουκρανία 26χ κοντή ,ξανθιά ,με τεράστιο κωλο και παχάκια,μοιάζει σαν την τζουλια απο φ71 όροφο........περιμένω αρκετή ώρα στο δωμάτιο ,έρχεται η πουτανα η Καίτη ,απο κοντά δεν έχει και τόσο ωραία φάτσα,αρχίζει και με φιλάει στα χέρια ,ώμο παει στο στήθος ,κοιλιά ακόμα και πόδια ΈρωταςΈρωτας....και μετά το αποκορύφωμα αρχίζει να με γλύφει κάτω απο τα αρχιδια κοντά στο κωλο ,πάλι καλα ήμουν ξυρισμένος ,και αρωματισμένος, και μετά παει προς τα αρχιδια ,η απόλυτη ηδονή ,( χωρίς να με ρωτήσει αρχίζει πίπα χωρίς προφυλαχτικοΧμμμ;Χμμμ;) ,αρκετά καλή με deep ,αλλά απο ένα σημείο και μετά έβαζε πολύ δόντι,,σηκώνομαι και αρχίζει να μου παίρνει πίπα ,ενώ ειμαι όρθιος ΈρωταςΈρωτας και εγω την κοίταζα απο το καθρέφτη ......καμία βιασύνη εκ μέρους της.....πάω να της βγάλω το στριγκακι, παραλίγο να σκίστη(LOL) μου λέει ,easy easy,Ναι!Ναι!, και αρχίζω και της κάνω ένα γλυφομουνι πολύ παθιασμένο,αναστέναζε έπιανε και τα μαλλιά μου,αλλά δεν μύριζε και τόσο ωραια,σταμάτησα ,μου λέει σεξ? ναι της λεω,βάζει την καποτα,άρχιζα και τον έπαιζα λιγο,μου λέει don't touch it...LOL λεω απο μέσα μου ,της λεω why? δεν απάντησε,,τώρα στο σεξ κάναμε 3 στάσης με την σειρά ιεραποστολικό,απο πάνω και στα 4 ,με πολύ συμμετοχή εκ μέρους της ,και με άνεση χρόνου,δεν βιάζονταν,αλλά και εγω δεν ένιωθα τιποτα στο πηγάδι της ,,,σταμάτησα έβγαλα την καποτα και μετά απο 2 λεπτά άρχισα να χύνω στο στοματάκι της..ΈρωταςΈρωτας..τα έφτυσε στον νιπτήρα ,μιλήσαμε λιγο μου έδωσε ένα φιλί στο μάγουλο και έφυγε...ΈρωταςΈρωτας.......έκατσα μέσα γύρω στο 13 λεπτά..
Υστερόγραφο: η λυσάρια η Καίτη απο την πιπα μου έκανε δυο πληγές στο πέος,αλά τώρα ειμαι οκ..ΘυμόςΘυμός ,αμάν κάνουμε καμία μαλάκια φωνάζουν όταν κάνουν αυτές τι πρέπει να κάνουν,εμείς?ΘυμόςΘυμός
Υστερόγραφο 2: θα τιμήθηκε πολύ σύντομα και το Αντεζλικα Ναι!Ναι!
Υστερόγραφο 3: ο τίτλος ,soviet ,ειναι επειδή όλες οι σοσιαλίστριας εργαζομενες ειναι μαζεμένες εκει...
Υστερόγραφο 4: το έχω πει 100 φορές κάντε αντικειμενικές κριτικες,θέλετε να με τρελαίνετε?Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! σταματήστε να βάζετε 10 και 9 στην εμφάνιση ,η Καίτη απο πρόσωπο παίρνει 6,5 και σώμα 7 .......
Να είστε καλα και να γαμαμε πολύ...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Καίτη
Α
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού