Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 106 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 426633
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν και που λέτε ήταν η πρώτη μου φορά που επισκέπτομαι studio αλλά και η πρώτη φορά γενικός βέβαιος με είχε φάει το άγχος αλλά με τα από 2-3 γύρους στην περιοχή αποφάσισα να μπω μόλις μπήκα με καλωσόρισε η τσατσά πολύ ευγενική και μου πρότεινε να καθίσω κάθομαι μου λέει σήμερα έχουμε 2 κοπέλες θα τις δεις και θα διαλέξεις τις φωνάζει πρώτη βγαίνει η Τζένη ένα κορίτσι γύρο στα 22 ετών αδυνατούλα με ωραίο σώμα και καμπύλες συστηνόμαστε και μπαίνει μέσα μετά βγαίνει και η δεύτερη κοπέλα επίσης συστηθήκαμε και έφυγε να πω την αλήθεια όταν έφυγα από το σπίτι είχα στο μυαλό μου να πάρω την 2 κοπέλα αλλά όταν με ρώτησε η τσατσά πια σου άρεσε τις είπα την Τζένη και δεν το μετάνιωσα καθόλου.Μπαίνω στο δωμάτιο δίνω τα λεφτά στην τσατσά πήρα το απλό πρόγραμμα φεύγει η τσατσά όπως πάντα ευγενική μου είπε καλά να περάσετε έμενα εντωμεταξύ να με έχει φάει το άγχος να κοιτάω συνέχεια το κινητό μου και να περιμένω,μπορώ να πω ότι η αναμονή ήταν από τις πιο δύσκολες στιγμές τις ζωής μου αν και κράτησε μόνο 3-4 λεπτά.Μπαίνει η Τζένη το κατάλαβε ότι ήμουν αγχωμένος αλλά αντέδρασε πολύ ωραία άρχισε να μου φιλάει το λαιμό και σιγά σιγά ανταπέδιδα και εγώ μέχρι που χαλάρωσα και άρχισα να γδύνομε και η Τζένη έβγαλε το ολόσωμο διχτάκι που φορούσε μόλις είδε τον μήτσο μου αντέδρασε ωραία μου τον έπιασε και μου τον έπαιξε λίγο μου είπε έλα να στο ρουφήξω μου βάζει το προφυλακτικό και άρχισε να μου τον παίρνει την πιάνω από το κεφάλι και τις τον έβαλα πιο μέσα.Μετά από κάνα τρίλεπτο τσιμπούκι ξαπλώνει ανάσκελα και βουτάω στην περιοχή τις ξυρισμένη ένα πολύ τρυφερό μουνάκι τις έκανα γλιφομουνι σηκώνομαι παίρνει τον μήτσο μου και τον τοποθετεί στο μουνί τις,ήταν καλό εμένα μου άρεσε και φάνηκε να το απολαμβάνει και αυτή μετά απολήγει ώρα κουράστηκα να είμαι στα γόνατα ξαπλώνω και ήρθε από πάνω μου τις έγγλυφα για λίγο τα βυζάκια και πιάνει τον μήτσο μου τον βάζει στο μουνί τις και άρχισε το τραμπολίνο 5 λεπτάκια αργότερα στήνεται στα 4 και μου λέει έλα να με γαμήσεις στα 4 τις τον βάζω μέσα και τις αρχίζω το άγριο προς το τέλος άρχισε να μου τον παίζει ξαπλωμένος ανάσκελα εγώ και αυτή είχε κοντά το πρόσωπο βέβαιος με το προφυλακτικό χύνω και μου λέει σου άρεσε μωρό μου? ήσουν πολύ καλός και αναρωτήθηκε από που τα έμαθα όλα αυτά και με ρώτησε αν βλέπω τσόντες.Καθώς ντυνόμασταν κάτσαμε λίγο γνωριστήκαμε και μάθαμε καλύτερα ο ένας τον άλλον χαιρετηθήκαμε και τις είπα ότι θα τα ξαναπούμε έφυγε μάζεψα τα πράγματα μου που τα είχα πετάξει πέρα δώθε και μόλις βγαίνω βγήκε ταυτόχρονα η τσατσά από την διπλανή πόρτα τυχαίο δεν νομίζω με συνόδεψε μέχρι την πόρτα με αποχαιρέτησε και εγώ την καληνύχτισα γενικά μπορώ να πω ότι το μέρος ήταν πεντακάθαρο η υποδοχή εκπληκτική και επίσης η Τζένη απίστευτη και βέβαιος όταν θα ξαναπάω θα πάω για την Τζένη(δεν θα μπορούσε να είναι καλύτερη η πρώτη μου φορα και όλα αυτά χάρις την Τζένη). Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2015
Όνομα κοπέλας
Τζένη
xristosdmt
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2015
καλή η Τζένη...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1