Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 201 10
Sex Studio 297409
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
1)Βραδυ 28/2 προς 1/3
2)Τριτη βαρδια, μετα,εσονυκτια
3)50€
4)Σιντυ
Μετα την φολα που εφαγα με την αντιπαθεστατη κλαουντια την προηγουμενη, βδομαδα, επιχειρησα νεο κασκαντεριλικι. Αφου τελειωσα μια συναντηση που ειχα μ εναν φιλο,σεκφτηκα να ανηφορισω προς το βουνο.εκει αφου γυρισα ολα τα μαγαζια σχεδον, θαμπωθηκα απο την ομορφια της σιντυ ατο νο 46.Η σιντυ ειναι μια ξανθια κοπελα με ομπρφο προσωπακι και πολυ ωραιο σωμα με τρομερες βυζαρες.Δεν αργησε να ερθει και ξεκινησανε κουβεντουλα. Μαλιστα επιχειρησα να βαλω μουσικουλα να φτιαξω ατμοσφαιρα. Η Σιντυ γενικα μου εβγαλε κατι πολυ γλυκο και ομορφο. Στην αρχη ξεκινησε με φιλακια και χαδακια. Αφου με ειχε φτιαξει πολυ με τα πολυ ωραια προκαταρκτικα της, ξεκινησε μια πολυ δυνατη πιπα. Μετα μπηκα μεσα τηςε αφου και καθισε απο πανω μου. Μετα ιεραποστολικο+μετα στα 4. Επειδη με ειχε κανει τουρμπο με την πολυ καλη συμπεριφορα ημουν ετοιμος να χυσω, μεχρι που την εβαλα στα 4 και με θεα την κωλαρα και πιανοντας τις υπεροχες βυζαρες τνς τελειωσα. Μετα socializing και τελος.
Σε γενικες γραμμες μου αφησε αριστες εντυπωσεις!! Απςκτησα πλεον αλλο στανταρακι!Πολυ δεκτικη και πολυ προθυμη!Προτεινεται ανεπιφυλακτα σε λατρεις girlfriend και γλυκου,γουτσου-γουτσου attitude!!
Ο χωρος καθαρος και υπεροχος!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σίντυ
bourdeliaris82
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6.060
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kaavlas, fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2015
Ακάπ πίπα κάνει τουλάχιστον? Χμμμ;
Γιατί αν είναι να ξοδευτώ για να έχω απλό πρόγραμμα τότε καλύτερα να μην πάω.
N
Ntountaras
03 Μαρτίου, 2015
Προσωπικα δεν μου εκανε ακαποτη πιπα σε αυτην την τιμη.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2