Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199450
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Σάντρα είναι μια από τις τελευταίες σχετικά «μεταγραφές» του ομίλου από την οδό Φυλής. Μια πολύ γλυκιά νεαρή αδύνατη κοπέλα, με όμορφο /ναζιάρικο πρόσωπο και χαμόγελο που σε κερδίζει. Καστανά μακριά ίσια μαλλιά, μετρίου αναστήματος, μικρό φυσικό στήθος, περιφέρεια με ελκυστικές καμπύλες. Η φήμη που την συνόδευε από την «αμαρτωλή οδό» δεν ήταν η καλύτερη δυνατή. Η δική μου όμως εμπειρία προ καιρού μαζί της πάρα πολύ καλή, έτσι θέλησα να επιβεβαιώσω εάν ήταν τυχαίο γεγονός, ή έχει βελτιωθεί πραγματικά.

Χρειάστηκε να περιμένω κάποια λεπτά στο δωμάτιο, αφού το κουδούνι χτυπούσε ασταμάτητα και ένας συναγωνιστής είχε σειρά. Μπήκε γελαστή, μου ζήτησε συγγνώμη για την αναμονή, και ξεκινήσαμε. Τα προκαταρκτικά της, αρκετά καλά, με φιλάκια στον λαιμό, τα αυτιά, το στήθος και την κοιλιά μου. Με διακριτικούς αναστεναγμούς ανταποκρινόταν στην δική μου περιποίηση που γινόταν όλο και πιο έντονοι, όσο πλησίαζα στη ευαίσθητη περιοχή της. Με μάτια ερμητικά κλειστά, χάδια στο κεφάλι μου, ελαφρές συσπάσεις της μέσης της, και βαθιές αναπνοές ήταν οι αντιδράσεις της στο στοματικό μου, που κράτησε κάποια λεπτά και έδειχνε να απολαμβάνει. Με σταμάτησε για «ανταλλαγή» ρόλων.
Με σήκωσε στα γόνατα μου, και αυτή στα τέσσερα, ξεκίνησε το στοματικό της το οποίο ήταν ποιοτικό με παιχνίδια της γλώσσας, βαθύ κατά διαστήματα, περιποίηση όλης της ευρύτερης περιοχής.
Ξάπλωσα, συνέχισε το στοματικό της και μετά από λίγο την έφερα γονατιστή προς το πρόσωπο μου για λίγο ακόμα oral περιποίηση από μέρους μου, για να ξεκινήσουμε το sex σε ρυθμούς cow girl, με άψογη «συνεργασία» από μέρους της, χάδια, φιλάκια και όλα τα σχετικά. Συνέχεια με στάση του λωτού και τελείωμα ιεραποστολικά μετά από αξιόλογη συμμετοχή σε υψηλούς ρυθμούς gfe. Λίγη κουβεντούλα και αποχώρηση με πεταχτό φιλάκι στο στόμα.

Δεν έχω λόγους να αμφισβητήσω όλους αυτούς που έλεγαν ότι στην οδό Φυλής δεν ήταν η καλύτερη δυνατή επιλογή από πλευράς υπηρεσιών. Μετά από δυο συναντήσεις όμως μαζί της συμπεράνω ότι η «προαγωγή» της στα studio, συνοδεύτηκε και με αναβάθμιση υπηρεσιών. Και είναι και για το συμφέρον της στην τελική. Την εμφάνιση –κατά την άποψη μου, τουλάχιστον- την έχει, έτσι παρέχοντας και υψηλές υπηρεσίες, θα έχει και μεγαλύτερο κέρδος. Κάτι που είναι το ζητούμενο για όλους τους εργαζόμενους του κόσμου.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Σάντρα , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Kaloeros

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2015
Καλά τα λες. Δεν τη βλέπω όμως στα προγράματα τελευταία και ανησυχώ!
21 Φεβρουαρίου, 2015
Ειναι στην Ρουμανια για ολιγοημερες διακοπες.
Υπομονη.

Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2