Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 163 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξανα στη Γαληνη λοιπον μετα απο 2 βδομαδες αφου ειχα μεινει πολυ ευχαριστημενος την προηγουμενη φορα.Περιγραφη της εχω 2 κριτικες παρακατω αλλα ετσι κι αλλιως εχει φωτογραφιες και στο αλλο σαϊτ

Με θυμοταν οποτε το κλιμα ηταν θερμο απο την αρχη,γδυθηκε και επεσε στην αγκαλια μου οπου πλακωθηκαμε αμεσως στα γλωσσοφιλα και την εβαζα και δαχτυλο.Χορταστικο ρουφηγμα στις βυζαρες της με εντονη πιεση αλλα δε διαμαρτυρεται,ισα ισα που της αρεσει.
Την γυρισα μπρουμυτα οπου εχωσα τον πουτσο στα κωλομαγουλα και τον ετριβα στο μουνι και τη σουφρα της και απο μπροστα χουφτωνα τις βυζαρες.

Στην ιδια σταση αρχισα να τη γλειφω απο πισω πρωτα στη σφιχτη και ομορφη σουφρα της και μετα το μουνακι.Τη γυρισα κανονικα για γλειφομουνι οπου το γκομενακι παραδοθηκε εντελως,την εβαζα και δαχτυλα στο στομα,την εριχνα και κατι ελαφριες σφαλιαριτσες...
Ετσι οπως ηταν ξαπλωμενη ανεβηκα πανω της εχωσα τον πουτσο αναμεσα στα βυζια για λιγο και μετα στο στομα της.Τσιμπουκι μαλλον επιφανειακο αλλα με σωστη πιεση και ρυθμο αν και κανει προσπαθειες να τον παρει βαθια αλλα δεν μπορει

Πρωτη σταση αυτη απο κατω οπου τη γαμουσα σε αργο τεμπο με μπολικα γλωσσοφιλα και χαμουρεμα και αυτη με εξυνε με τα νυχια της σε ολο το κορμι μου.Μετα καβαλημα απο πανω αρχικα με πλατη σε μενα οπου δεν παιζεται το πουτανακι...κανονικο κομπρεσερακι λεμε,βαζει κοντρα τα χερια της μπροστα στο κρεβατι και κουναει μονο λεκανη πανω κατω κι εγω της εριχνα κωλοσκαμπιλα...μετα απο πανω κανονικα οπου εγειρε ολη πανω μου για να με φιλαει και κουνουσε παλι μονο τη λεκανη με τετοιο τροπο ωστε να τον παιρνει ολον μεσα...Στο καβαλημα πραγματικα ειναι απαιχτη η μικρη

Μετα πισωκολλητο οπου τον εβγαζα ολοκληρο και τον ξαναχωνα ολον μεσα,παλι με κωλοσκαμπιλα και μπινελικια τα οποια της αρεσουν πολυ και στην τελικη ευθεια την εβαλα απο κατω οπου τη γαμησα σε γρηγορο τεμπο και μολις κοντευα να χυσω,τον εβγαλα,αυτη προεταξε τις βυζαρες της και αδεισα πανω τους και τα πασαλειψα κιολας.
Ε λιγη κουβεντουλα κλπ μεχρι να καθαριστει απο τα χυσια και αποχωρησε.

Συμπερασμα...2 στα 2 με τη Γαληνη,τα κανει ολα,διαθετει φοβερη τεχνικη,ειναι εκφυλο πουτανακι και εξελισσεται σε στανταρακι τουλαχιστον για μενα.Οι δε βυζολαγνοι θα την εκτιμησουν ιδιαιτερα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 17, 2014
Όνομα κοπέλας
Γαλήνη
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.316
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού