Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 12 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
αν και καινουργιος στο συγκεγκριμενο site θα γραψω κ την πρωτη κριτικη μου η οποια ειναι κ πολυ καλη για την συγκεγκριμενη ΤS..συναντηση στον αλιμο σε ενα πολυ ωραιο περιβαλον με ανετο παρκιγκ.η ντομινικ ειναι μια φοβερη τρανς κ με φοβερο εργαλειο για οσους ενδιαφερονται.αρχισαμε με φιλια αρκετα λεπτα κ χαδια .στην συεχεια αποτι φανηκε το καυλι της ειχε γινει πετρα κ μολις κατεβασω το στριγκακι επαθα το πρωτο σοκ..ειδα μια πουτσαρα.....τεραστια αφου λεω δεν το βλεπω να κανουμε κατι παραπανω απο καμια πιπα κ να κανει την παθητικη αυτη.τελοςπαντων ξεκιναω τον παιρνω στο στομα μου κανα 10 λεπτο μου αρεσε πολυ η αληθεια ειναι εχει φοβερη πουτσα.εδω λοιπον η προσοχη για τους αρχαριους στο αθλημα....εκει που παω να την κατεβασω να μου τον παρει κ αυτη κ να την γαμησω μου με πιανει κ με βαζει κατω κ βαζει καποτα..ωχ λεω τι γινεται εδω??μου λεει να σκυψω στα τεσσερα κ της λεω αστο καλυτερα αυτη ανενδοτη.τι να κανω κ γω λεω θα κατσω καν δεν θα της πω να το ξεχασει το ενεργητικο κ να παμε στο παθητικο(γιαυτην)φερνει λιπαντικα ιστοριες κ.τ.λ κ αρχιζει να μου τον ακουμπαει που να μπει τετοιο θηριο ..με τα πολλα αρχιζει κ μπαινει κ πεφτουν κατι γλεντια.....στην αρχη πονεσα αρκετα λογω μεγεθους φυσικα αλλα μετα μου αρεσε τοσο κ της ελεγα να μην σταματησει...μετα απο σφυροκοπημα τουλαχιστον 25 λεπτων ακουραστη κ εδειχνε να της αρεσε τοσο κ αυτης ετοιμαζεται να χυσει κ φυσικα βγαζω το προφυλακτικο κ αρχιζω να της παιρνω πιπα κ μεσα σε 1 λεπτο με εχυσε στο στομα τα καταπια ολααααα χυνοντας παραλληλα κ γω στα γονατα οπως ημουν κ τελειωσε το παρτυ!!!αυτα .ελπιζω να σας βοηθησα. εξαιρετικη συμμετοχη αλλα νομιζω ειναι περισσοτερο προσιτη στους παθητικους κ οχι στους ενεργητικους.καλα γλεντια παδια!!
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, bk

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2015
Ευτυχώς την πρόλαβες πριν φυγει πήγα κι εγώ ειναι πράγματι απίστευτη με τέρας ψωλη και σφυροκόπημα τρελο. Και τα χυσια της τόσο γλυκα μπράβο καβλιτσα
09 Μαρτίου, 2015
δεν φοβάστε ρε παιδιά το HIV???
11 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αυτη την απορια την εχω κι εγω...γι αυτο και αυτο το αθλημα ειναι επικινδυνο και το αποφευγω οσο μπορω αν και μου αρεσει πολυ η αληθεια ειναι...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3