Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η Ντενισα είναι μια σκουροχρωμη γυφτο-Ρουμανα 19-20χ με μακρυ καστανο μαλλι
πολύ ομορφο στητο 2αρι βυζι στητο κωλαρακι και καλο προσωπο στο σαλονι βγηκε
με χαμογελο οπου ηταν πολύ γλυκια και μου ειπε θα περασεις μωρο μου ;;;
Εδωσα το 10ρικο και περιμενα να φαω τη φολα μου όπως εχουν γραψει και άλλοι συναγωνιστες
αλλα εγω την πετυχα σε πολύ ασχημη μερα μαλλον και περασα χειροτερα από ολους !
Ηρθε στο δωματιο και εβαζε για 2-3 λεπτα κρεμα στο μουνι,εβαλε παντου μπρος πισω μεσα εξω
από πανω από κατω το μουνι της ειχε ξεχειλισει από κρεμα.Μου περασε καποτα και κατευθειαν ανεβηκε
από πανω μου,της ειπα να μου παρει πιπα και απλα κουνησε το κεφαλι και ειπε ΟΧΙ,
ενώ ηταν από πανω μου ισα που κουνιοταν μην τυχον της μπει πιο μεσα ο πουτσος και πονεσει,
την γυρισα στα 4 οπου εκλεβε φυσικα και ειχε κλειστα τα ποδια,δε με πειραξε τοσο πολύ αυτό
οσο το ότι δεν ειχα καμμια αισθηση ότι την γαμαω από την πολύ κρεμα, που και που κοιταζα αν τον
ειχα μεσα στο μουνι της ή γαμουσα τον αερα.Της ειπα να γυρισει κανονικα και τσαντιστηκε γιατι
αλλαξαμε πολλες στασεις,με το καλο της ειπα ότι θα είναι η τελευταια σταση και ότι θα τελειωσω ετσι..
της τον εβαλα κανονικα χωρις καμμια αισθηση ξανα,της φιλησα τα ομορφα βυζγια και μονο κατακεφαλο
δε μου ριξε γιατι δεν της αρεσε..μαλιστα τα σκουπησε κανοντας γκριματσα σιχαμάρας με το προσωπο της.
τα χερια της τα ειχε μπροστα στο στηθος μου για να μην ξαπλωνω πανω της,εννοειται δεν εχυσα..
στο 10λεπτο σηκωθηκε και εφυγε όπως φευγουν οι κλεφτες από την τραπεζα.
Θα εχω να την θυμαμαι αυτή τη φολα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2015
Όνομα κοπέλας
Ντενίσα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.748
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, sotis99, LanciaRallye037 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2015
τι στο πουτσο? αμαν δεν της αρεσει η δουλεια να παει στην ρουμανια να δουλευει με 50ε το μηνα η πουτανα..ΘυμόςΘυμός
δεν εχω παει μαζι της...αλλα κακο σε εκείνην κανει να ειναι τοσο φολα Ναι!
Α
αεκαρα
05 Φεβρουαρίου, 2015
Κάτσε ρε μαν,εσένα σου ανέβηκε και από πάνω.....ΓλώσσαΚατσικογάμηςΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2