Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
ειναι κριμα και αδικο αθτο το καυλοκοριτσο να γαμιεται ετσι.......δεν μπορω να πω κατι κακο,απλα οταν την ειδα στο σαλονι λεω ΑΑΑΑΑΜΑΝ....τι λατινο πουτανα ειναι αυτη????πλερωσα το 20ρι...εισχορω με φορα αερατος (μιας και ο προηγουμενος εκανε κανα 30λεπτο να χυσει και ειχα σκυλοβαρεθειστο στο σαλονι)αμολαω ρουχα ....ξαπλωνω ......και σκαει μυτι το καυλοραπανο......
Ακουτε τωρα.....20 μαιων,μινιον, μαυρισμενο κορμι με φυσικες βυζαρες και κωλαρα......αμολαει τα βυζια της πανω μου τα πιπιλογλυφοδαγγωνα και ταυτοχρονα της χαιδευα το μουνακι που ητανε διπλα μου....απο μεσα μου ελεγα πω ρε πουστη γιναμε .....μου βαζει την καποτα μου περνει μια πιπα με 2-3 προσπαθειεσ να τον λαρρυγγωσει(δεν ειναι ευκολο)γαμισει 2 λεπτων.....και αλλα 2 που συνομιλησα με τον εαυτο μου για περισσοτερη προσπαθεια μπας......αλλα....μπααααααααα....λεω αντε μαλακα συγκεντρωσου και χυσε νυχτωσε...εχυσα...σκουπιστικα...ντυθικα ....και τωρα γραφω να σας ενημερωσω!!!
τωρα που εκανα το χρεος μου.....θα το ξεχασω.......για να μην παρεξηγηθω ομως...μια χαρα ητανε το κοριτσι απλα εμενα μου κατεστρεψε την φαντασια μου ρε .....Α και το λατινα της φαντασιας μου εγινε και ρουμανα....γαμισε τα βραδυατικο!!!
αντε στο επανειδιν.....!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Aurora
Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
93
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού