Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Στοχευμένη επίσκεψη στην Βίκυ μετα απο θετικά σχόλια συναγωνηστον , ε τσατσά ευγςνεστατη γιαυτό και το δεκαρι αλλά και διακριτικη χώρος άψογος σαν παλατακι,με πολύ φαντασια διακοσμημενος,και πολύ καθαρός,δίνουν το 30αρη και περημςνο αναμονή πολύ μικρή 5 λεπτα,Ηταν η πρωτη μου εμπειρία με τρανς να σημειωσο , Λοιπον η Βίκυ είναι πανέμορφη διακριτική θερμήευγενικη και με πολύ σωστη συμπεριφορα, σε ρωτάει τι θες πως το θες , αν το θες κτλ..Μιας και ηταν η πρωτη μου φορά με τρανς διψουσα για προκαταρκτικά,μαζί της και όχι τόσο για για να μπω μέσα της(την επόμενη φορά...) Στα του αγώνα εγλυψα της βυζαρες της που είναι πέτρα στητες και φυσικές,μου έριξε πολλά γλωσσοφιλα ααισθησιακά όμορφα λες καιφιλιεμε με την γκομενα μου...χωρίς δάγκωματα και ρουφηγματα αλλα αληθινά με γλώσσα...μου έκανε πίπα αψωγη, με ρουφηγματα θα την ήθελα λίγο πιο κούφια αλλά δεν της το είπα ...λογο κουρασης και ανχους μαζί επηδη ηταν πρωτη φορά που ειμουν γυμνός με μια τρανςστο κρεβάτι εχανα την στύση μου..την Παραδέχτηκα δεν με άφησε λεπτο μονο προσπαθουσε να με ικανοποίηση ,επίσης καυλονε παρόλο που είχα αμηχανία ....θετικό αυτό...την επόμενηφφορά θέλω να την Πάρο απο πισο και να την κανό να χυση...το τέλος ήρθε με το να με φιλαει και να μου τον παιζει μετα απο δικη μου προτροπη ,ενο εγώ χαιδευα τα τέλεια βυζια της...ουρλιαζα απο καυλα...Μολης εχυσα με φιλισε ξανά και είπε;με δυο κουβέντες,πριν βγει απο το δωματιο με ξανά φιλισε,Της έβαλα δέκατη στην εμφάνησή επηση είναι αστέρι σε όλα της,σκέτη κούκλα,και δεκαρι στης υπηρεσίες γιατί οτι κάναμε το έκανε σωστα απλα εγώ απο θέμακκούρασης και ανχους δεν ειμουν 100% όπως θαπρεπς ,επίσης παρεχη και αλλες υπηρεσίες απλα δεν της κλικαρα διότι δεν της ζήτησα...την επόμενη φορά ,θέλω να της κανό πιο πολλά να της γλυψω και την κολαρα της και ενοςιτε να την κάνω να χυση ενο την παιρνο απο πισο ....Η επόμενη φορά θα είναι συντομα γιατί Βίκυ είσαι Μοναδικη εξού και ο τιτλος της κριτική ς.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2015
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Υπηρεσίες
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, LanciaRallye037, megasnik και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Φεβρουαρίου, 2015
εγλυψα της βυζαρες της που είναι πέτρα στητες και φυσικές...
Trans με φυσικές βυζάρες...
Ωραίος..
04 Φεβρουαρίου, 2015
Εννοω φαινονται να ειναι απο ορμονοθεραπεια....δεν μουκανε για σιλικονη....Χμμμ;
04 Φεβρουαρίου, 2015
Είσαι σίγουρος ότι τόν παίρνει από πίσω? γιατί εγώ πρό καιρού τής έκανα σχετική ερώτηση καί πήρα αρνητική απάντηση...άν όμως τό κάνει τώρα από πίσω, τότε νά τρέξω!!
05 Φεβρουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χμμμ; δεν φτάσαμε σε αυτή τη φαση..τυπε..αλλάκαι απο αλλες κριτικες τον παιρνει κανινηκα απο πποσό δεν νομιζο να υπάρχη θέμα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4