Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 15 10
Call-Girls 39798
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με την Βασιλική: χαμογελαστή, dress code όπως της ζήτησα πρόσωπο όμορφο, σώμα δεν ενδείκνυται για μοντελοπνίχτηδες αλλά έχει ωραία φυσικά βυζιά και έναν κώλο απόλαυση ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα, να του ρίχνεις χουφτώματα και σφαλιάρες και να μην τον χορταίνεις. Σε κάνει να αισθάνεσαι πάρα πολύ άνετα σαν να γνωριζόσασταν χρόνια, μου προσέφερε ποτό και γενικά νιώθεις σαν να συναντάς την γκόμενα σου.

Στον αγώνα ωραία φιλιά, το τσιμπούκι της από τα καλύτερα που μου έχουνε κάνει ever με περιποίηση και των 2 δορυφόρων και επειδή με κάβλωσε πάρα πολύ και αφού μου έκανε κάποια κοπλιμέντα για τον πούτσο, στήθηκε μετά το πέρασμα προφυλακτικού στα τέσσερα όπου τον πήρε στο μουνί της σαν λυσσασμένη και κουνιόταν και η ίδια με πολλή κάβλα. Δεν άντεξα πολύ όμως και της το χάλασα και της τα έδωσα στο στόμα.

Στο διάλλειμα κουβεντούλα για διάφορα θέματα και αφού πήρε την άδεια μου άναψε τσιγάρο, και μετά από λίγα λεπτά τον πήρε πάλι στο στόμα και με ξαναέκανε τούρμπο την έβαλα ιεραποστολικά και την γάμησα με όλη μου την δύναμη και σε κάποια φάση με σταμάτησε και σπαρτάρησε, κόπηκε η αναπνοή της και αφού την σφυροκόπησα αρκετά την γύρισα στα τέσσερα όπου ευχαριστιέσαι να ρίχνεις σφαλιάρες και να χουφτώνεις αυτή την κωλάρα και τελείωμα πάλι στο στόμα.

Συμπερασματικά μια πολύ καλή εμπειρία, με το σέρβις της την συμμετοχή της στο σέξ και την κωλάρα της να αποτελούν τα δυνατά της σημεία.
baby-cool
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
287
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, fouxter

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2015
200 ευρω και χωρις να παρεις κωλο....εισαι πολυ απλας ρε φιλαρακι.....ΣπασίκλαςΣπασίκλαςΣπασίκλαςμε τα ιδια λεφτα σιγουρα θα εβρισκα σιτυτουρ που θα το ξεκωλιαζα κιολαςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
01 Φεβρουαρίου, 2015
βρε αφήστε να κάνει ο καθένας κουμάντο στα λεφτά του. Μπορεί για κάποιον τα 100 και τα 200 να είναι το λιγο πολύ το ίδιο. Αλλωστε σε λίγο τα έχουμε σε δραχμες και δε θα τα παίρνει καμία :-)
01 Φεβρουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αρχιδια θα εβρισκες Παιχτη αλλα δεν πειραζει λεγε οτι θες !!!Γλώσσα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3