Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χθες είχα ανάγκη από ένα πολύ ρομαντικό γαμήσι με μία καινούρια πόρνη όμως,έτσι για να ανανεωθώ Ναι!Ναι!.Αρχικά αναζήτησα το στανταράκι μου την γυφτορουμάνα Μαρία όπου έχουμε κάνει πάρα πολύ ρομαντικά γαμήσια Μεγάλο χαμόγελοΓλώσσα αλλά μιας και δεν την πέτυχα κάπου πέρασα την βόλτα μου από την Φωκαίας μπας και τσεκάρω κάτι καινούριο που να προσφέρεται για παράνομα εξτραδάκια ΓλώσσαΓλώσσα.Μπαίνοντας σε αυτό το κυριλέ μπουρδελάκι αντίκρυσα την Αλεξάνδρα,μια νεαρή πόρνη με στυλ μαθητριούλας,με ωραία 3αρια πεσμένα βυζιά,λευκή επιδερμίδα και κάποια πιασιματάκια.Ημούν μόνος στο σαλόνι εκείνη την ώρα(γύρω στις 01:15) κι εκείνη ήρθε και κόλλησε απάνω μου και άρχισε να με χαιδεύει αισθησιακά ενώ εγώ χούφτωνα τις υπέροχες βυζάρες τις.Αν και σπάνια περνάω με μικρές πουτάνες η συγκεκριμένη είχα ένα ένστικτο ότι θα είναι πολύ ρομαντική και μέσα στο δωμάτιο,οπότε έδωσα το 20ρικο στην τσατσάρα και πέρασα στο βάθος κήπος.Μετά από κανα 5 λεπτο ήρθε και το μωρό και ξεκινήσαμε με ρομαντικά γλωσσόφιλα και γλύψιμο από μένα στον λαιμό και στα βυζιά τηςΓλώσσα.Έδειχνε να έχει καυλώσει πολύ και συνέχισα μ'ένα δυνατό γλυφομούνι στο μοσχομυριστό μουνάκι της το οποίο έσταζε ατελείωτα τα υγρά της.Είχα καυλώσει για τα καλά και συνεχίσαμε μ'ένα ωραίο τρομπόνι εκ μέρους της ενώ εγώ δαχτύλιαζα το υγρό μουνάκι της χωρίς να διαμαρτύρεται.Έρχομαι από πάνω της,συνεχίζουμε τα γλωσσόφιλα και αρχίζω να τρίβω το καυλί μου στο μουνί της.Εκεί που πίστευα ότι θα παιχτεί ένα άκρως ρομαντικό γαμήσι,ξαφνικά τραβιέται,παίρνει την καπότα και μου την φοράει Money MouthΣπασίκλας.Απογοητεύτηκα προς στιγμήν αλλά συνέχισα μ'ένα σκληρό γαμήσι με πολύ καλή συμμετοχή εκ μέρους της.Κατάθεση και το πουτανάκι εξαφανίζεται από το δωμάτιο χωρίς να πλυθεί ή να σκουπιστεί(βέβαια είχα κάτσει ήδη πάνω από 20λεπτο Σπασίκλας).Έφυγα αρκετά ανανεωμένος από αυτό το μπουρδέλο και πιστεύω ότι την επόμενη φορά θα γαμήσω ακόμα πιο ρομαντικά Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Συναντώντας λίγο αργότερα τον μπέμπα με ενημέρωσε ότι η πουτάνα που γάμησα προ ολίγου ήταν αυτή που είχε πάρει και ο ίδιος λίγο καιρό πριν γράφοντας στην κριτική του λανθασμένα το όνομα Ιωάννα.Μάλλον πρέπει να είναι η ίδια αν κι εγώ δεν πρόσεξα τίποτα παράξενα σημάδια στο σώμα της,ίσως ακολούθησε την συνταγή του μάρη και της φύγανεΓερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2015
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.338
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, antiosmuchachos

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2015
Αν κατάλαβα καλά επεδιωξες να την γαμησεις ακαποτα? ΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!
28 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ποτέ δεν επιδιώκω κάτι τέτοιο μύστη Money MouthΣπασίκλαςΘυμός.Πάντα μου το προτείνουν οι ίδιες Ναι!Ναι!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
28 Ιανουαρίου, 2015
Δηλαδή αν στο πρότεινε θα το έκανες;
review reaction 1 Larson
28 Ιανουαρίου, 2015
Καθυστερησες φιλε πολυ στο τριψιμο μαλλον και το σκεφτηκε για την καποτα... επρεπε να χωθεις ρομαντικα νωριτερα..
review reaction 1 Larson
28 Ιανουαρίου, 2015
Ρε μαλακες την παλευετε? Μην κανετε μαλακιες!! Κεφάλι σε τοίχο!
28 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μόνο αν την ήξερα χόνια μύστη Ναι!Ναι!,αλλιώς είναι μεγάλο ρίσκο και δεν το παίρνω Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
28 Ιανουαρίου, 2015
πες μου ποιες κανουν ακαποτο γαμισει...πλιζΝαι! Ναι! Ναι!
Α
αεκαρα
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7