Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325937
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφου ειδα στο προγραμμα οτι η Βικτωρια θα ηταν στο ποστο της εφυγα καρφωτος και καυλωμενος για την παρτι της.! Επιβαιβεωση στο σαλονακι οτι δουλευει η Βικτωρια απο την τσατσα, αλλα εκατσα να της ριξω ενα βλεφαρο πριν περασω μεσα, βγηκε η Βικτωρια απο το κουζινακι, φωροντας κοκκινα εσωρουχα αν θυμαμαι καλα, μαυρο μαλι μακρυ τοσταρισμενο, αδυνατησμενη, εχασε καποια κιλακια στην περηφερεια, αλλα δεν με πτοησε. Καταθεση απλη 40€.
Στο δωματιο ολα εκει που θα επρεπε, αν και ετοιμος τυληχτηκα με την πετσετα να ειμαι ετοιμος να την πεταξω με το που θα μπει μεσα, με το που ηρθε το μωρο, εβγαλε το σουτιεν, τα βυζια της παραμενουν θεικα, τα κατατασω στα Νο1 φυσικα μεσαιου τυπου βυζια της πολης μας.! επεσε στα 4αρα στο κρεβατι χωρις να εχει βγαλει την κιλοτα, και στεκουμενος στην ακρη του κρεβατιου μου εποιασε τον πουτσο και τον τραβουσε πανω στο κωλο της ακουμπωτα τον στην κιλοτα πανω στο μουνι της, ανεβηκα στο κρεβατι οπου ανταλαξαμε χαδακια γονατιστοι, δεν χορταινα τα βυζια της με τιποτα, περασε καποτα και εφερε το κορμι της κοντα μου, παρατηροντας το μεγαλο τατουαζ που εχει στο μπουτι ειδα το απο κατω εχει καλυψει μια μεγαλη ουλη. Χερια αφηνε να χαιδεψω την μουναρα της, πιπα κλασικη διαρκειας, χωρις ομως ουτε ενα βλεμα. Την εστησα απο κατω να την βλεπω, τον εχωνα ολο μεσα της και αρχισε τα βογγυτα και να με αποθει με τα χερια της στο στηθος μου, θα τελειωνα μπαμ μπαμ, αλλα εκοψα και την ανεβασα απο επανω, με καβαλησε και διατηρησε μια σταση του κορμιου της με το δικο μου στις 90 μοιρες, γαμοντας με αργα και αισθησιακα, εσπαγε την μεση προς τα εμενα, τα βυζια της ολα τα λεφτα, ρωγα που βγαζει ματι, δεν αντεχα και την εχυσα...επεσε πανω μου με αγγαλιασε και ξανασηκωθηκε χωρις να τον εχει βγαλει απο μεσα της, μιλησαμε ετσι συνδεμενοι για κανα 2λεπτο, μαγικη κατασταση.! μου αρεσε...
Η Βικτωρια εχει μπει στα στανταρ μου, αν και εχουν γραφτει αρνητικα σχολια, θα την ξαναεπισκευτω στα κοντα καποια στιγμη για να την ταλαιπωρησω λιγο περισοτερο, αν μπορεσω, γιατι μου βγαζει μια καυλα που θελω να χυσω απο το σαλονακι.!! Μουναρα απο τις λιγες της πολης μας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.194
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού