Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 57 10
Call-Girls 116887
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
την βερονικα τη συναντησα πριν 2 μηνες σχεδον... διαβασα την αγγελια της στο ιντερνετ διαβασα και 2 κριτικες που ειχαν γραφτει τοτε στο μπου και διαισθανθηκα οτι προκειται για ερασιτεχνικο κομματι και δε ηθελα να αφησω την ευκαιρια να παει χαμενη... ετσι επεμεινα αρκετα τοσο με μηνυματα οσο και με τηλεφωνα και τελικα καταφερα να κλεισω το πολυποθητο ραντεβου... τα πραγματα ηταν οπως τα περιμενα... μια αρκετα ομορφη κοπελα που μου θυμιζε παρα πολυ την κορη του λακη του γλυκουλη οπως ειχα πει και σε παλιοτερη κριτικη μου!!!! στα του σεξ δεν θελω να προσθεσω κατι ... απλα για μενα παιρνει δεκα!!! θελω να σταθω στην κουβεντα που ειχαμε και σε συναρτηση με την προηγουμενη κριτικη αποφασισα να γραψω και εγω μια δευτερη κριτικη...!! μου ειπε λοιπον οτι οντως καποιος ΜΑΛΑΚΑΣ της το παιξε μπατσος και την εκβιασε οπως προειπε και ο προηγουμενος... στο τελος δεν την πληρωσε!!!! μιλησαμε για το μπου και τις κριτικες και μου ειπε αν μπορω να γραψω καποια κριτικη που να φαινεται οτι εχει προστασια... την ειδα τοσο φοβισμενη και πιστεψτε με διανυω την τριτη μπουρδελοδεκαετια μου και δεν εκανα λαθος... ΗΤΑΝ ΦΟΒΙΣΜΕΝΗ!!! Ετσι της υποσχεθηκα να γραψω καποια κριτικη ετσι ωστε με τροπο να πλασαρω οτι εχει προστασια μηπως και αυτοι που εβαζαν το πονηρο στο μυαλο τους μαζευοντουσαν!! ετσι και εκανα (διαβασε 5 κριτικες πριν..)!! μετα απο 2 μερες την πηρα τηλ για να παει ενας φιλος μου (οπως και εγινε) και την ρωτησα αν ολα ηταν καλα...!!! μου ειπε οτι ξαναεπναλειφθηκε το σκηνικο με αλλον ... μετα εκλεισε το τηλ και εξαφανιστηκε!!!
υ.γ.1 για μενα θα αποτελουσε το στανταρακι μου αλλα....
υ.γ.2 μην μου στελνετε πμ ρε παιδια και σορρυ σε οσους δεν απαντησα ... απλα το τηλ της αγγελιας ειναι κλειστο και η αγγελια εχει κατεβει πια...!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 14, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιανουαρίου, 2015
Με λιγα λογια το χασαμε το κορμι ????????????????????????Χμμμ;
13 Ιανουαρίου, 2015
Πολυ περιεργα μας τα λεει η κοπελια τυπε μου. Αυτοι οι 2-3-4 που το επαιξαν δηθεν μπατσοι πως ηξεραν οτι δεν εχει προστασια? Τεσπα απο τετοιες μαλακιες χανονται τα καλα κοματια η κινουνται σε κλειστο κυκλο. Δυστυχως δεν προλαβα απο οτι φαινεται να δοκιμασω. Κριμα. Απο τις κριτικες που διαβασα σπανιζουν τετοιες κοπελες απο την πιατσα.
14 Ιανουαρίου, 2015
Τι της κανατε της καημενης της κοπέλας??? Κεφάλι σε τοίχο!
14 Ιανουαρίου, 2015
Και γιατί ανεβάζεις φίλε μου κριτική για κάποια που έχει σταματήσει; Πιο ακριβώς είναι το ώφελος την δεδομένη στιγμή και όχι πριν από 2 μήνες που έπαιζε μπαλλα;;;
14 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οντως ειναι περιεργα οπως τα λεει. Τι μαλακιες ειναι αυτες? Πρωτη φορα ακουω οτι καποιος της το επαιξε μπατσος για να μην πληρωσει...αλλα η απορια μου παραμενει που ηξερε αυτος οτι δεν εχει προστασια? Και εσυ τυπε μου τι της εισαι και κανεις χαρες? Μηπως παει να μας το παιξει κλαψοιστορια και θιγμενη? Δεν την πιστευω την Ιστορια αυτη. Καμια δεν θεωρω τοσο χαζη να παει καπου χωρις να εχει καποιον να την προσεξει. Δλδ με την δικη της λογικη οποιος θελει εκτος απο το να την γαμησει μπορει να της παρει και την εισπραξη της ημερας. Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Τεσπα το θεμα ειναι οτι για καποιο λογο την χασαμε την κοπελα. Κριμα.
14 Ιανουαρίου, 2015
Η Βερόνικα ήταν μια μετριότητα σε εμφάνιση και σε υπηρεσίες. Εσύ xpapad είσαι ο δικηγόρος της Βερόνικας?

Γιατί σε προηγούμενη κριτική σου προσπάθησες να δημιουργήσεις εντυπώσεις?
"""υ.γ.(1) 3-4 αυτοκινητα μπροστα απο το δικο μου ειχε παρκαρει ο "φιλος" της βερονικας (το αυτοκινητο που την ειχε φερει).... μαγκες με το λοξο του ματιου μου και για το λιγο που ειδα ο ανθρωπος ειναι τρισδιαστατος.... """

14 Ιανουαρίου, 2015
φτου γαμωτο το χασαμε το μουνι πατριωτη
14 Ιανουαρίου, 2015
να ρωτησω κατι ασχετο Αλβανιδα ειναι η γκομενα και κοντη??
15 Ιανουαρίου, 2015
Δεν μπορω να καταλάβω γιατι ασχολείσαι με το θεμαΧμμμ; υπαρχουν αμέτρητα κοριτσια που βγήκαν στο κλαρί και χωρίς προστασία. Αυτο δεν τις εμπόδισε να κάνουν μια πετυχημένη πορνοκαριερα. Πολλές απο αυτές είχαν τέτοια περιστατικά, αλλα στη πορεία βρήκαν τροπο να τα αντιμετωπίσουν και χωρίς να εχουν προστασία. Αν δε κανει για αυτο το επάγγελμα θα το καταλάβει γρήγορα.
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9