Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Παρασκευή απόγευμα , στις 19.50 . Σήμερα εργάσιμη μέρα στην δουλειά αλλά κλειστά για πελάτες. Ο μεγαλύτερος εφιάλτης στην δουλειά…ΑΠΟΓΡΑΦΗ!!! Αφού έκλεισα σχεδόν 13ώρες(06.30-19.20)ήθελα κάτι για να χαλαρώσω από την ένταση….τι πιο αγχολυτικό από μία τσάρκα για κατάθεση. Στην χθεσινή μου βόλτα πέτυχα εδώ την Μαρία. Έτσι σήμερα ήρθα στα καπάκια εδώ. Σχετικά καινούργια κοπέλα , πολύ μέτριας εμφάνισης μελαχρινή γυφτορουμάνα μελαψή , κανονικό σώμα χαλαρή κοιλίτσα και 2άρι πεσμένο βυζάκι. Είπε ότι είναι 27 χρονών , ελληνικά μιλάει μέτρια. Δεν με ένοιαζε τόσο να γαμήσω , αλλά να χύσω. Έτσι αψηφώντας για την μέτρια εμφάνιση , πέρασα μόνο για το ελεύθερο στοματικό.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , η Μαρία ήρθε στο δωμάτιο και γενικά έκανε σαν χαζοχαρούμενο , γέλαγε χωρίς λόγω και αιτία. Έβγαλε το στρινγάκι της και ξάπλωσε δίπλα μου. Δεν είχα όρεξη για πολλά πολλά , της είπα ότι θέλω φιλάκια και χαδάκια και η ανταπόκριση της ήταν άμεση. Με φίλησε σε σχεδόν όλο το κορμί. Με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό. Με σκούπισε με μωρομάντιλο σχολαστικά τόσο στον πούτσο όσο και στα αρχίδια. Ξεκίνησε γλύφοντας διστακτικά τα αρχίδια , ενώ μετά σε αργούς ρυθμούς έγλυφε τον πούτσο αλλά μόνο πάνω πάνω στο κεφαλάκι. Μετά από υποδείξεις μου(ήταν γενικά δεκτική) βελτίωσε την πίπα της , της έσπρωχνα μαλακά το κεφάλι της ώστε να μπαίνει βαθιά στην στοματική κοιλότητα της ο πούτσο μου. Της είπα να τον φτύσει και να τον χτυπάει στα χείλη της και στα μάγουλα της. Έσκασε στα γέλια και ψιλοκοκκίνησε , αλλά το έκανε. Συνέχισε έτσι για πολύ ώρα ενώ εγώ είχα αράξει με κλειστά τα μάτια.
Πέρασμα προφυλακτικού , την έστησα στα τέσσερα , την γάμησα για κάνα 2λέπτο , αλλά δεν είχα όρεξη , έτσι σταμάτησα ξαναξάπλωσα ανάσκελα , έβγαλα το προφυλακτικό και της είπα να με ξεμπουκώσει μέχρι να τελειώσω . Αυτή την φορά στην πίπα χρησιμοποιούσε αρκετά το χέρι της ώστε να με κάνει να χύσω. Με το που αισθάνθηκε τα πρώτα χύσια στο στόμα της , έβγαλε τον πούτσο από το στόμα της και τον έστρεψε προς τα βυζάκια της.
Στο σωμάτιο έκατσα περίπου 12-13 λεπτά. Δεν έχω να πώ πολλά για την κοπέλα , λόγω του ότι είχα πάει απλά για να χύσω , δεν μπορώ να κρίνω την συμμετοχή της στο γαμήσι , αλλά ήταν δεκτική και φιλότιμή στις απαιτήσεις μου στην πίπα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρία
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.068
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2015
Εγώ πιστεύω πως η πίπα της είναι το αδύναμο σημείο της ν.σμυρνη Λύπη,εκτός κι αν την βελτιώσε τόσο πολύ μέσα σε μια βδομάδα Money MouthΣπασίκλας.Η συγκεκριμένη κοπέλα έχει ένα υπερ-πλήρες μενού το οποίο έχει αναφερθεί σε ειδικό θρεντάκι Ναι!Ναι!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1