Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τελευταια πετυχημένη κατάθεση για το 2014 στην Έμα που γυρισε μετα απο αρκετο καιρο.Την ειχα παρει πολλες φορες στη Φρίξου 13 αλλα ειναι η 1 κριτικη που ανεβαζω.Κοσμος αρκετος και ολα τα δωματια γεματα,περιμενα περιπου 1 ωρα για τη συνευρεση.Περασα με 40€ για ελευθερο με τελειωμα στο στομα.Οταν ηρθε η Εμα με θυμηθηκε και χαζολογησαμε αρκετα χωρις να δειξει καμια βιασυνη.Οση ωρα μιλουσαμε της χαιδευα το μουνακι και το στηθος το οποιο ενισχυσε και αλλο.Υστερα ανεβηκε απο πανω μου και ξεκινησε να με γλειφει αισθησιακα τις ρωγες και σιγα σιγα κατεβηκε προς τα κατω οπου με τιμησε τα @@ δεοντως πριν περασει στο υπεροχο τσιμπουκι που κανει.Τον καρφωνει στο λαρυγγι της για πλακα,τον παιζει με την γλωσσα της και τον χτυπαει προστυχα,τον φτυνει και γενικα ειναι top στον τομεα αυτον.Σ'ολη την διαρκεια της πιπας ειχα χωσει 1 δαχτυλο στο μουνι της και το γαμουσα αργα και το οποιο ειχε μουσκεψει.Περασμα καποτας σαν καλτσα και ανεβηκε απο πανω οπου κουνηθηκε αργα και αισθησιακα ενω καποια στιγμη την ξαπλωσα πανω μου,ανασηκωσα τα γονατα μου και την γαμησα σε πιο γρηγορο τεμπο ενω αυτην με φιλουσε και με δαγκωνε τον λαιμο.Για 2 σταση που ηταν και τελευταια,την εβαλα στα 4 στην ακρη του κρεβατιου και εγω ορθιος αρχισα να της σφυροκοπαω το μουνακι της οσο πιο γρηγορα μπορουσα,ενω παραλληλα της εριξα και μερικες μπατσες αρκετα δυνατες.Το τελος ηταν κοντα και την στηνω στα γονατα και την βαζω να με τον παιξει μεχρι που της τα εριξα ολα μεσα στο στομα της.Με στραγγισε καλα και πηγε τα εφτυσε διακριτικα .Μιλησαμε λιγο μεχρι να πλυθει,φιληθηκαμε,με ευχηθηκε για το καινουριο ετος και με καληνυχτισε ενω εγω της ανανεωσα το ραντεβου μας για λιαν συντομως.
Ηταν ο καλυτερος τροπος για να κλεισει το 14 και πιστευω ο καλυτερος για να ανοιξει το 15.
Για μενα ειναι ενα στανταρακι που σ'ολες τις καταθεσεις εχω περασει καλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2014
Όνομα κοπέλας
Εμανουέλλα
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού