Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειχα πανω απο ενα χρονο να επισκευτω το συγκεκριμμενο studio και παροτι πηγαινα ετοιμος να συναντησω την ευα αφου ειχα διαβασει καποιες κριτικες στο παρελθον για εκεινη ειχα αποφασισει να κατηφορησω προς το μαγαζι .Η τσατσα χτυπωντας το κουδουνι τις εξωπορτας απεναντι ακριβως απο το γωνιακο παρκιν ,ανταποκριθηκε αμεσα και με καλωσορισε στο studio.Ναι,καλα την θυμομουν απο περσι σαν να μην περασε μια μερα ευγενεστατη να σε καλοσωρισει στο μαγαζι ευχομενη σου χρονια πολλα για τις γιορτες.Μπηκα αμεσως στο ψητο ρωτωντας την αν ειναι εδω η ευα ,εκεινη μου ειπε οτι ειχε σχολασει απο τις 11.00 και θελοντας να με καθυσυχασει μου ειπε οτι σημερα επιασε δουλεια εκει καινουργια κοπελα η ναταλι,την οποια και φωναξε αμεσως να περασει μια βολτα απο το σαλονι.26 χρονη ψηλη μελαχρινη απο την τσεχια ,χωρις δευτερη σκεψη αποφασισα να περασω στο 1 απο τα 2 δωματια του μαγαζιου προπληρωνοντας στην τσατσα το αντιτιμο των 20 ευρω που ζητουσε το απλο προγραμμα (ιδια τιμη απο περσι) πρωτου περασω στο δωματιο η τσατσα μπηκε να το συγιρισει ρωτωντας με αν θα εκανα μπανιο να μου εφερνε πετσετα .Το δωματιο ειτανε ζεστο προσ καλην μου τυχη και δν ηθελα να ξανακανω μπανιο για 2η φορα οποτε και χαλαρωσα και γδυθηκα περιμενωντας την ναταλι.δεν αργησε καθολου ,στο τριλεπτο ειχε ερθει στο δωματιο.Η κοπελα μου απεδειξε αμεσως πως ειναι επαγγελματιας στην δουλεια που εχει αποφασισει να κανει.Κεφατη να σε γνωρισει για να σπασει ο παγος ,αμεση στη επικοινωνια με πολυ χιουμορ ,δεκτικη σε οτι της ζητησα (ναι κανει ωραια πιπα κατ εμε ...οποτε της ξαναζητησα για δευτερη φορα ενω την ειχα να χορευει απο πανω).Δεν κανει ελευθερο στοματικο και μου το ξεκαθαρισε απο την αρχη.Πρεπει να καθισα max ενα 20λεπτο με την ναταλι,εντελει μου φανηκε πολυ καλο VFM κοριτσι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νάταλι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2014
Χμμμ;Σε σχεση με την Εύα ειναι καλύτερη?
α) στην εμφανιση
β) στην πιπα
γ) στη συμμετοχη
Ευχαριστω εκ των προτέρων για τις πληροφοριες, εκτος και αν δεν εχεις παει με την Εύα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1