Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η κοπέλα είναι η ψωλαρα η τρελη. Ωραίο σώμα αβυζη με καλούτσικο πρόσωπο αδύνατη και καμια 22 cm ψωλη. Τρελο πάχος πουτσου όπου την εγλυφα 10 λεπτά και βάλε για να σηκωθεί αλλά όταν καβλωσε ήταν πέτρα και δεν έπεφτε με τίποτα. Με ξεκωλιασει ανάσκελα όπου είναι η αγαπημένη της στάση με τα πόδια εγω ψηλά ανοικτά ή κλειστά και μετά την πήγα στο ντους για να με κατουρισει αλλά της έφυγαν πριν και τα χυσια όπου τα πήρα ολα και μετά με κατουρισε στο στόμα μέσα. Την έβλεπα να λιώνει από ηδονή εκείνη τη στιγμή και η πουτσα καλά κρατούσε. Οι παθητικοί πρέπει να την γευτουν είναι πολύ χοντρή και σκληρή η πουτσα είναι τοπ.
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
50
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
66
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 OUROBOROS, fouxter, braveheart69 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Δεκεμβρίου, 2014
Ξερναω απλα...
24 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

για πιον λογο το διαβασες ρε αντρακλα αφου γραφει ΨΟΛΑΡΑ?ε?δεν ηξερα οτι οι αντρακλες διαβαζουν κριτικες για τις τρανς αντε απο δω κρυφογκεουλα που ξερνας
K
kwstas6969
26 Δεκεμβρίου, 2014
Χρονια Πολλά για τις ημέρες γαμιαδες!
Γερο-μύστηςΝα συμφωνησω, με το παρακάτω σχολιο... αν καποιος είναι τοοοοσο αντρακλας Μαλακίαή ο πιο straight ανήρ του κοσμου, ας μη διαβαζει κριτικές περι τρανσεξουαλ, τραβεστί, gay, κτλ.
Μέρες που είναι, μη χαλάμε τη διαθεσή μας.
Ματάκι
01 Ιανουαρίου, 2015
Ακόμη πονάει ο κόλος μου από το γαμησι της προηγούμενης βδομάδας από την Τζένη. Τι Καβλί ήταν αυτό. Μπορεί παλι να φταίει ότι η Θέλξη προχθές μου έχωσε δονητή όσο καθόταν στο πρόσωπό μου....
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4