Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 163 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Βερα ειναι μια μελαχρινη κοπελα, κοινο προσωπακι απλο που δεν εκπλησει, απο σωμα εχει λαμπαδα, κορμαρα, στην υποδοχη βγηκε φοροντας ενα φορεματακι με κοψιματα στα πλευρα, τουρλωσε το κωλαρακι της και με επεισε, δωματιο το κλασικο ξανα του τιγρη...ντουζακι για αρχη.
Με το που μπηκε η κοπελια αρχισε να ξεντυνετε, εποιασε τα μαυρα μαλια της κοτσο, που της αλαξε το λουκ, συνενοηση μονο στα αγγλικα, μου ειπε εχει δουλευει και γερμανια και μιλαει 2-3 γλωσσες.?? τα βυζια της τα θυμαμαι φυσικα, μετρια προς μεγαλα, ωραιο σχημα, λαχταριστα, ελαχιστο χαμουρεμα στα ορθια, συνεχισε στο κρεβατι με ψιλομασαζακι με τα βυζια της στο σωμα μου, με εκανε ντυρο και περασε την καποτα αλλα καλτσα, η πιπα της καλη χωρις βυασυνη, αρχιδακια δεν περηποιηθηκε, μετα απο λιγο κλασικο γαμισι στο κρεβατι, δεχτηκε να παμε στον καναπε οπου εγινε το τελειωτικο σκοινικο, αρχικα να την καρφωνω ορθιος αλλα παρατηρησα κατι σπυρακια στα κωλομερια της που με ξεκαυλωσανε ελαχιστα, και αλαξαμε σταση οπως ηρθε και το τελος εκει στον καναπε με αυτη απο πανω μου με πλατη, θεικη σκηνη.!!
Γενικα η Βερα ειναι μια καλη παρουσια, εχει το σωμα, αλλα αν και προσπαθησε δεν με τρελανε με τις επιδοσεις της, δεν εδειξε να δυσανασχετει καθολου, ουτε βυασυνη να φυγει απο το δωματιο, κοινως επαγκελματικη συμπεριφορα, χαμογελα κουβεντα να σπασει ο παγος, ισως την ξαναπροτιμουσα,

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 30, 2014
Όνομα κοπέλας
Βέρα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.194
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού