Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488395
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Να αρχίσω με τον χώρο πολύ εντάξει από καθαριότητα αλλά δεν με τρέλλανε, μη σας πω με χάλασε λίγο η ατμόσφαιρα. Λίγο κλειστοφοβική χωρίς κάποια στοιχειώδη σέξυ αισθητική κατά τη γνώμη μου μου θύμιζε λίγο ατμόσφαιρα μπουρδέλου (το δωμάτιο τουλάχιστον) για κάποιο λόγο.

Η συνάντηση περίπου πάει δίμηνο (τώρα βρήκα χρόνο). Η Μόνικα προσωπικά με έφτιαξε πάρα πολύ, βέβαια έσκασα 80άρι βλέποντας αυτή τη φάτσα (εμένα με έφτιαξε ήταν πιο χαμογελαστή απ τις φώτος που είναι λίγο παγωμένη) και τις βυζάρες και πήρα ένα πλήρες πρόγραμμα με 69 που θεωρώ βασικό αν φυσικά μου αρέσει πολύ η κοπέλα και δεν πάω μόνο για ξεφλόκιασμα Γλώσσα, ισπανικά και ποδολαγνεία που προσωπικά τη βρίσκω με αυτό.

Υπήρχε φοβερή χημεία βέβαια είχα πάει αρωματισμένος και έτοιμος και έσκασα και 80άρι το επαναλαμβάνω, σίγουρα μέτρησε κι αυτό, αλλά απογειωθήκαμε. Στα του αγώνα, η γκόμενα έχει φοβερά πιασίματα, πες την νταρντάνα αν έχεις συνηθίσει μοντελέ σώματα, εγώ δεν έχω προτιμήσεις, μου αρέσει όποια γκόμενα μυρίζει σεξ, όποια κοιτάω και λέω αυτή είναι μουνάρα και καυλιάρα και τέτοια είναι η Μόνικα.
Φυσικά να πω ότι την γκόμενα αυτή πρέπει να την κερδίσεις και λίγο, δεν μπορείς να έχεις την πλήρη εμπειρία με τέτοια ζουμερή αμαζόνα απλά και μόνο επειδή τα σκασες, θέλει και τον τρόπο της η φάση.

Πολλές εναλλαγές στάσεων, δαχτύλιασμα full, γλύψιμο full εγώ στο πανέμορφο ξυρισμένο μουνάκι που έσταζε, αυτή καλή πίπα χωρίς δόντι αν και έχει υπάρξει και καλύτερη, το μόνο όχι ήταν δάχτυλο στην κωλοτρυπίδα όπου "έπαιζα" λίγο και έγλυφα πολύ, αλλά καθώς δεν έπαιρνε πρωκτικό (δυστυχώς Κεφάλι σε τοίχο!), δεν είχα σκοπό να το προχωρήσω πολύ ούτως ή άλλως. Γλύψιμο πατουσάκια (υπέροχα άψογο πεντικιούρ), ρούφηγμα δαχτυλάκια που απολάμβανε πάρα πολύ πιστεύω σχεδόν όσο και εγώ ταυτόχρονα με σφυροκόπημα σε ιεραποστολικό... Στα 4 κωλάρα σφιχτή και αμέτρητη (με την σωστή, αλλά nicki minaj έννοια Ναι! ) ,κοίταγμα στα μάτια, προστυχόλογα, σχεδόν GFE περίεργη φάση, η γκόμενα έχυσε στάνταρ και με κάυλωσε τρελλά... Μόνο γλωσσόφιλα δεν ανταλλάξαμε αν και φτάσαμε πολύ κοντά... Φιλιά στο λαιμό, σφαλιάρες στην κωλάρα αλλά και στις βυζάρες, βυζάρες εκπληκτικές σιλικονάτες, σκληρούτσικες όπως είπε κάποιος συνάδελφος αλλά εμένα μου άρεσε αυτό όπως και ο τρόπος που τις χρησιμοποιεί. Ενώ είμαι πιο πολύ τύπος φάση πόδια κώλος αυτό το ισπανικό ήταν αρκετό να μου κρατήσει το "ενδιαφέρον" αμείωτο Έρωτας Έρωτας Τέλος γαμήσι ποδιών και χύσιμο στα δαχτυλοπατουσάκια εννοείται μακαρι να τα γλυφε κιόλας.

Τι άλλο να πώ, θα ξανατιμήσω οπωσδήποτε με την πρώτη ευκαιρία, λεφτά να υπάρχουν και μη σας πω ότι την σκέφτομαι για duo να δω πως λειτουργεί. Αν και είμαι επιφυλακτικός, καθώς η γκόμενα σε "γεμίζει" άνετα, δεν ξέρω αν χρειάζεται υποστήριξη, γιατί για duo πιστεύω καλύτερα να πάρεις δυο "σκυλιά" της λύσσας με καλό σώμα για άγριο ξέσκισμα, ή δύο εντελώς μοντελέ γκόμενες για να νιώσεις για μια φορά βασιλιάς έτσι για την εμπειρία κ την αλητεία. Αν και δεν ξέρω αν με φτιάχνει τόσο το duo σε studio, γιατί στο duo θέλω οι γκόμενες να γλύφονται ασύστολα μεταξύ τους και να παίζουν χωρίς taboo αλλιώς χαλιέμαι πολύ. Αυτά έπρεπε να βγουν από μέσα μου οπωσδήποτε μάγκες γαμάτε και χύστε τα κοριτσάκια γιατί χανόμαστε. Ναι! Ναι! Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα Σέρβα
Μέλος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2014
Ετσι οπως τα λες ειναι . Αλλα ειναι μόνο για μεγάλα προγράμματα και καλα κανει. Οποίος θελει Φερραρι πρεπει να τα σκάσει!!
09 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Υπάρχουν και κάποιες, όμως, που άμα τις καλομάθεις και σε θεωρήσουν δεδομένο σαν πελάτη, γίνονται πάλι του 50ρικου, ακόμα και όλο το βράδυ άμα τις έχεις μαζί σου...
Έτσι, κουβέντα να γίνεται Γλώσσα
13 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλαράκο εχεις δίκιο. Αν ομως πάρεις χαμπάρι οτι σε θεωρεί δεδομένο και δεν παίρνεις αυτό που δίνεις τοτε πας για αλλα. Απλα τα πραγματα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3