Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
η επισκεψη ξεκινησε την δευτερα 10 η ωρα το βραδυ για την ευα στο ευνειδων.την ευα την εχω επισκευτει 2 φορες ακομα κ θα ανεβασω κριτικη. παρκινκ ευκολα σχεδον απ'εξω. χτυπαω το κουδουνι κ μου ανοιγει η τσατσα. με καλησπεριζει κ αρχιζει το ποιημα για το ποσο καλη ειναι η κοπελα στα ενδοτερα.ευγενικοτατη η τσατσα αλλα η βαθμολογια που τις εβαλα αφορα τον λογο που θα περιγραψω παρακατω.οση ωρα ελεγε το ποιημα της δεν μου ειχε ανακοινωσει ποια κοπελα εργαζεται οποτε ρωτησα εγω αν δουλευει η ευα κ μου απαντησε οτι η ευα θα ηταν στο μεταμεσονυκτιο κ οτι τωρα ηταν αννα.παρεμεινα για λιγο διστακτικος γιατι την ευα την εχω δοκιμασει κ ξερω τι να περιμενω,οση ωρα μιλαμε κ με τα δωματια αδεια η κοπελα δεν εμφανιζεται πρωτη κακη εντυπωση,οποτε παιρνει πρωτοβουλια η τσατσα κ της φωναζει χαρακτηριστικα ελα εξω κοπελα μου να σε δει ο ανθρωπος.εμφανιζεται ενα μελαχροινο με ωραιο σωματακι μικρη σε ηλικια κ συμπαθητικο προσωπο κ κανω την μαλακια να την δοκιμασω.δινω το 20 αρικο κ περναω μεσα δεξια.το δωματιο καθαρο γδυνομαι κ περιμενω. κ περιμενω. κ περιμενω υπ'οψιν δεν υπηρχε αλλος σε δωματιο.μετα απο ωρα εμφανιζεται η αννα με μουτρα μεχρι το πατωμα 2ο κακο σημαδι.γδυνεται καθεται στο κρεβατι κ μου λεει κ τωρα τι κανουμε.τι εννοεις κ τωρα τι κανουμε ασχολησου να κανεις αυτο που ηρθα να κανουμε τις λεω.προκαταρκτικα μηδεν επιασε τον πουτσο κ τον κουναγε πανω κατω λεγοντας συνεχεια οτι δεν γουσταρει τους πελατες της ευας.πηγα να να της χαιδεψω λιγο το βυζι οχι δεν θελω πηγα να την χαιδεψω στο σωμα τραβιοτανε.της λεω κοπελα τι θα γινει τωρα κ μου επανελαβε οτι δεν γουσταρει τους πελατες της ευας οτι εκεινη ειναι για λιγο εκει κ δεν την ενδιαφερει οτι εχει δικους της πελατες που παιρνει 150-200 ευρω.κ ειπα απο μεσα μου ποιος αλλος μαλακας θα πληρωσει για τετοιο ξενερωμα οπως εγω οχι 20 αλλα 150 ευρω τελος παντων.με την φρικη που εφαγα δεν υπηρχε περιπτωση να μου σηκωθει με τιποτα.το μονο που της ειπα πριν την διωξω ηταν οτι αφου δεν γουσταρει τους πελατες της ευας να μην τους δεχεται κ κοροιδευει τον κοσμο.κ τι να κανω να τους διωχνω μου λεει? ναι τις λεω αφου δεν σε νοιαζει να τους διωχνεις.αποτελεσμα ουτε γαμησα ουτε τελειωσα.μαυρο λοιπον στην τσατσα παρολο που ειναι ευγενεστατη γιατι συμετεχει στην κοροιδια.ντυθηκα κ πηγα μετα απο εκει στην αλκαμενους 113 οπου δουλευε η μαρια το milf μαζι με μια ξανθια νταρντανε νομιζω βερονικα.μπηκα στη μαρια οπου κ περασα υπεροχα.αυτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
tdm900blue2004
Μέλος
Εγγραφή:
8 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού