Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 201 10
Sex Studio 297408
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λίντα : Ένα όνομα συνώνυμο με την ποιότητα και το υψηλό service εδώ και χρόνια στα studio. Μια κοπέλα από τα μεγάλα μου στανταράκια, που παρόλα αυτά είχα πάρα πολύ καιρό να συναντήσω. Βλέποντας στα προγράμματα, ότι εργάζεται σε νυχτερινή βάρδια, δεν έχασα την ευκαιρία, αφού η πρωινή βάρδια που συνήθως εργάζεται δεν με εξυπηρετεί..

Σε ένα από τα καλύτερα δωμάτια της στουντιακής Αθήνας, κατά την άποψη και αισθητική μου, έλαβε χώρα η συνάντηση μου με την Λίντα. Μια συνάντηση που όπως και όλες μας οι προηγούμενες είχαν ένταση, πάθος, πικάντικες αλλά και με χιούμορ κουβέντες. Προκαταρκτικά πολλά και σε διάρκεια, στοματικό κα από τις δυο πλευρές σε υψηλούς ρυθμούς, sex με ιδανική συμμετοχή. Μασάζ μετά το τέλος της συνεδρίας και κουβέντα σε πολύ φιλικό τόνο μιας και γνωριζόμαστε αρκετά καλά από τις επανειλημμένες μας συνεδρίες από το 2009, χρόνια που ξεκίνησα την πορεία μου στα studio.

Όπως έγραψα και στον πρόλογο της κριτικής μου, θεωρώ την Λίντα μια από τις καλύτερες δυνατές επιλογές. Χωρίς να ξεφεύγει από τα όρια και χωρίς εξτραδάκια, προσφέρει υψηλού επιπέδου υπηρεσίες στα πλαίσια του προγράμματος, και δύσκολα θα αφήσει ανικανοποίητο κάποιον επισκέπτη της, όσο τουλάχιστον αφορά την ποιότητα των υπηρεσιών της. Θεωρώ πως όποιος στουντιάκιας «σέβεται» το παλμαρε του, επιβάλλεται να έχει μια συνάντηση μαζί της.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Λίντα, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, fouxter, Kaloeros

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Δεκεμβρίου, 2014
να μην πεις τίποτα άμα δυσκολεύεσαι...Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1