Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 6 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λοιπόν, ότι δεν πέρασα με την πολυδιαφημισμένη Λετίσια στο γνωστό στέκι της Υβάνας, το πέρασα και με το παραπάνω με την Αλάνα. Με ιντρίγκαρε που έγραψαν πολλοί φίλοι ότι ήταν καλή και μετά από συνεννόηση και αναλυτικό ξεκαθάρισμα με την κα Υβάνα, θέλησα να τεστάρω την παθητική της πλευρά. Σούπερ. Σαν μια έμπειρη ξετρελαμένη μιλφ που έχει βαλθεί να ξεσκιστεί στον πούτσο. Πλήρωσα για μια ώρα και καθίσαμε μιαμιση ! Έπεσε το γαμήσι της αρκούδας, της έκανα τον κώλο μουνί κανονικά και όχι μόνον δεν είπε κιχ, όχι μόνον έδειχνε να γουστάρει με τα χίλια, επιπλέον η γλώσσα της από τα γλωσόφιλα κόντεψε να φτάσει στον λαιμό μου. Άμα ξέρει η κοπέλα να γαμιέται, τι να πούμε άλλο ; Στα υπόψιν η απουσία ταμπού, ήτοι το πρώτο μου τελείωμα μετά από σημαντικό σφυροκόπημα στην κολάρα της ήταν στην μάπα της. Όλα άριστα. Γελάσαμε κιόλας κατά την διάρκεια του μασάζ και κάνει πολύ καλό μασάζ, γενικά πολύ φιλότιμο άτομο και καυλιάρα !
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.443
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 OUROBOROS

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαΐου, 2015
ccwannabe εδω. για καποιο λογο δεν μπορω να στειλω μηνυματα...τα λεμε απτο μαιλ μου...jalexic31@gmail.com
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1