Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488399
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Παρασκευή βράδυ και βλέποντας τις βάρδιες είδα ότι στο συγκεκριμένο στούντιο εργάζεται η Bianca. Μια κοπέλα που έχω συναντήσει αρκετές φορές στις τσάρκες μου, χωρίς ωστόσο να έχω περάσει στα ενδότερα, ενώ πάντα μου άφηνε μια θετική αύρα και εντύπωση. όμορφη κοπέλα, κοντούλα, με μακριά καστανά μαλλιά, συμπαθητικό πρόσωπο, ενισχυμένο σκληρό στήθος και υπέροχο κορμί και επιδερμίδα. Πληρωμή προγράμματος για 69 στην ευγενέστατη κυρία της υποδοχής και είσοδος στο δωμάτιο του ισογείου(να δω πότε θα ανέβω στον επάνω όροφο...). Τα λόγια του συναγωνιστή kerveras ηχούσαν ακόμα στα αυτιά μου και με γέμιζαν με αισιοδοξία...

Είσοδος της κοπέλας στο δωμάτιο, φιληθήκαμε σταυρωτά στα μάγουλα, ενώ ανταλλάξαμε και μια αγκαλιά. Ξαπλώσαμε στο κρεβάτι, όπου και μιλήσαμε για λίγα λεπτά, ενώ παράλληλα με τα χέρια μας ο ένας "εξερευνούσε" τον άλλον. Ξεκίνημα με φιλιά περιμετρικά, σε λαιμούς, μάγουλα, ασχολήθηκα για αρκετή ώρα με το στήθος της και τις ρώγες της, κατέβηκα χαμηλά όπου μου αποκαλύφθηκε ένα πολύ όμορφο και καθαρό αιδοίο. Ενασχόληση για αρκετή ώρα, αργές κινήσεις και ρυθμός κάτι που σταδιακά άρχισε να έχει επίδραση στην Bianca και στη συμμετοχή της, με ωραίους αναστεναγμούς, χάδια, ωραία λόγια. Σειρά για τη δική της ανταπόδοση, με ξεκίνημα με φιλιά στο στήθος μου, στην κοιλιά μου, μέχρι να φτάσει χαμηλά στο πέος μου. Επιδόθηκε σε ένα εξαιρετικό ισπανικό με ένταση και ρυθμό, ενώ παράλληλα τριβόταν και στο κορμί μου. Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα του στοματικού της. Χωρίς να είναι κάτι το ιδιαίτερο, κατάφερε να με φτιάξει, περιορίστηκε σε ανεβοκατέβασμα του στόματός της πάνω στο πέος μου, ενώ το κράταγε και με το χέρι της.

Πρώτη στάση cowgirl με το κορμί της κολλημένο στο δικό μου, με ωραίο ρυθμό και αίσθηση, ενώ με φιλούσε κάθε τόσο στο λαιμό. Αλλαγή χωρίς να βγω από μέσα της σε reverse cowgirl, αρχικά με τα πόδια της στο κρεβάτι κάνοντας βαθιά καθίσματα και έχοντας την ευκαιρία να θαυμάσω το όμορφο κωλαράκι της και στη συνέχεια την τράβηξα προς το μέρος μου προς τα πίσω. Διάλειμμα για νέο στοματικό και συνέχεια στα 4, όπου πραγματικά είναι εξαιρετική η θέα με το σφιχτό της κωλαράκι να είναι κολλημένο σε σένα, ενώ η συμμετοχή της συνέχισε να κινείται στα αληθοφανή επίπεδα που ήθελα. Τελευταία στάση ιεραποστολικά με τα πόδια της ενωμένα και είχα την ευκαιρία να ασχοληθώ και με τα όμορφα πατουσάκια της. Έχοντας φτάσει στο κατακόρυφο της ηδονής, μετά από λίγα λεπτά και άψογης footjob εκ μέρους της, τελείωσα στα πατουσάκια της απόλυτα ικανοποιημένος.

Η Bianca είναι μια πολύ γλυκιά και όμορφη κοπέλα, είναι ήρεμη και αυτό "βγαίνει" και στο δωμάτιο, ξέρει πως να κάνει τον παρτενέρ της να περάσει όμορφα, ενώ δεν θέτει απαγορευτικά στα λογικά "θέλω" του παρτενέρ της. Τιμάει τα λεφτά που παίρνει και θεωρώ ότι είναι μια ακόμη πολύ καλή λύση στην αλυσίδα για όποιον επιζητεί χαλαρές, ήρεμες καταστάσεις!

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 28, 2014
Όνομα κοπέλας
Bianca
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού