Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εισερχόμενος στο ερατεινό σαλονάκι, σκεφτόμουν πως τον σχετικά λίγο καιρό που ασχολούμαι με τον "incall αγοραίο έρωτα", στο συγκεκριμένο μπουρδέλο δεν είχα γαμήσει ποτέ.
Δεν πρόλαβα να καθίσω κι η υπηρεσία ακολουθούμενη από μια μέτριου αναστήματος νεαρή Ρωσίδα με ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη, γλυκό πρόσωπο με σλάβικα χαρακτηριστικά, μεγάλο κρεμασμενο (ερωτικό) στήθος, σώμα με πιασιματάκια, καλούτσικο κώλο κι αφρατούτσικα αλλά ψιλοκαλοσχηματισμένα πόδια, αφού με καλημέρισε (όπως κι η κοπέλα) άρχισε ν' απαγγέλλει με χαρακτηριστική προφορά: «Ορίστε τα γλυκιά κορίτσι μας˙ κάνει ιλεύθερο στοματικό, ιεξήντα εννιά, ιλεύθερη πιασίματα, ισπανικουό, αυταρχικουό!» και κατέληξε ρωτώντας με: «'Εχετε περάσει να δείτε την κοπέλα;». «'Οχι! Πώς σε λένε;», ρώτησα τη νεαρή ιερόδουλη. «Αννίτα!», απάντησε εκείνη. «Είναι η Αννίτα!», απάντησε κι η τσατσά σχεδόν ταυτόχρονα. «Αννίτα...», είπα και του λόγου μου κοιτώντας τη μικρή. «Ποαλύ γλυκιά και καλή στο δωμάτιο!», πρόσθεσε η υπηρεσία, ενώ η περί ης ο λόγος μού χαμογελούσε. Το σκεφτόμουν... «Να μείνετε ευχαριστημένος!», υποσχέθηκε η τσατσά. «Εντάξει, θα δοκιμάσω!», αποφάσισα κι απ' το πορτοφολάκι μου έβγαλα ένα εικοσάρικο. Είκοσι ευρώ. Δηλαδή, δύο γαμήσια στο Μεταξουργείο...
Ουόλα... εεε, συγγνώμη, μπερδεύτηκα απ' αυτήν! 'Ολα τα δωμάτια ήταν ελεύθερα, οπότε πέρασα στο μεσαίο, με το νούμερο 2. 'Εναν αρκετά φροντισμένο (καθαρό, φωτεινό, μιας και διέθετε ροοστάτη, ενώ στον νιπτήρα υπήρχε "τηλέφωνο" με μακρύ καλώδιο για να διευκολύνεται το πλύσιμο, αλλά και να γίνεται περισσότερο "λούτσα" η πέριξ περιοχή...), αλλά κιτς (λόγω των χρωμάτων και των σχεδίων στους τοίχους) χώρο.
Μετά από ένα εξάλεπτο άνοιξε με δύναμη την πόρτα η Αννίτα. «Γεια σουουου!». «Γεια σου!». «Τι κάνεις αγαπούλη;». «Καλά». «Μπράβο μωράκι μου!». Αμέσως έμεινε ολόγυμνη και γονατίζοντας πλάι μου άρχισε με θωπείες στο σώμα μου –πράττοντας κι εγώ ανάλογα–, συνεχίζοντας με φιλάκια και επιφανειακά γλειψιματάκια απ' την κοιλιά μέχρι τους λοβούς των αυτιών μου. Καθόλη τη διάρκεια κρατούσε ένα υγρό μαντιλάκι με το οποίο σκούπιζε τα χείλη της. Κάποια στιγμή της έκανα γνωστό πως δεν επιθυμούσα ελεύθερο στοματικό. «Εντάξει μωράκι μου!», συμπλήρωσε ανακουφισμένη. 'Ετσι τουλάχιστον μου φάνηκε...
Η καπότα φορέθηκε κλασικά σαν κάλτσα κι η πίπα που ακολούθησε ήταν σχετικά καλή. Αργή, μ' εξωτερικούς γλωττισμούς, άι κόντακτ. «Αννίτα!». «Μμμ; Ποπ!...», έκανε βγάζοντας την πούτσα απ' το στόμα. «Γι' ανέβα λίγο από πάνω!».
'Εχοντας τα πόδια μου λυγισμένα, την έπιασα απ' τα κωλομέρια, ζητώντας της να γείρει πάνω μου και χώνοντας την ψωλή στο μουνί της άρχισα τη γάμευση. Απ' την αρχή πήγα γρήγορα και βαθιά. «Πλαφ, πλαφ, παλφ!». Γαμούσα αλλάζοντας τα πιασίματά μου, από τα καπούλια στη μέση κι απ' εκεί στην πλάτη της ψηλά και πάλι στη μέση ή στους γλουτούς. Δεν έλειπαν και τα διαστήματα που σταματούσα λαχανιασμένος, μέχρι να συνεχίσω ξανά γι' ακόμα λίγες δεκάδες ψωλιές έως το επόμενο ολιγοδευτερόλεπτο ξαπόσταμά μου. Κάποια στιγμή έβαλε τα κουτουπιέ της ψηλά στους μηρούς μου. Νιώθοντας τον οργασμό μου νά 'ρχεται, αύξησα τις γαμικές ωθήσεις μου έχοντάς την γραπώσει απ' τα κωλομάγουλα. «Πλαφπλαφπλαφ!». 'Ομως λίγο πριν την κρίσιμη στιγμή, το καυλί μου βγήκε απ΄ το μουνί, «ποπ!» και μην προλαβαίνοντας να το ξαναβάλω μέσα άρχισα να το τρίβω με το χέρι μου! Μετά από λίγα τριψίματα έχυνα λαγνοβογγώντας...
Συμπαθητική εμπειρία θα χαρακτήριζα λοιπόν αυτό το πρώτο πέρασμά μου απ' τα ενδότερα του συγκεκριμένου μπουρδέλου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 29, 2014
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού