Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατά την κάθοδό μου στην Αθήνα αό την επαρχία ειχα φροντίσει να κρατήσω λεπτομερείς σημειώσεις από τους φίλους συναγωνισυές του site.Οφείλω να ενημερώσω ότι ΠΑΝΤΑ στο παρελθόν οι συμβουλές, οι γνώμες, οι κριτικές, οι απόψεις κλπ των φίλων συναγωνιστών αποδείχθηκαν ΑΚΡΙΒΕΣΤΑΤΕΣ. Στο παρελθόν έκανα το λάθος να επιλέξω δύο-τρεις κυρίες χωρίς αναπληρωματικές με αποτέλεσμα μια φορά να μείνω με το ...τσο στο χέρι αφού καμία δε μου απάντησε ή ειχαν το τηλεφωνό τους κλειστό. Φυσικα τωρα κατέβηκα με μια λιστα 7 κυριών. Η Μάγια μου απάντησε αμέσως και ήταν συνεπέστατη στο ραντεβού της. Κατά την προσωπική μου άποψη δεν ειναι milf αλλα κλασσικό mature. Το πρόσωπό της είναι συμπαθητικό και φοράει γυαλιά που εγώ τουλάχιστον τα βρήκα πολύ σεξυ. Το σώμα της ειναι κανονικό, ούτε λεπτή ουτε παχουλή. Το στήθος επίσης, δεν ειναι ιδιαίτερα μεγάλο αλλά ούτε και μικρό. Θα έλεγα ιδανικό αφού προσωπικά δε μου αρέσουν ούτε τα πολύ μικρά ουτε τα μεγάλα στήθη. Πήγε στο μπανιο κι εβαλε ασπρο κορμακι και ασπρες κάλτσες κι εγινε ακόμη πο σεξυ. Η ...πα της αγκίζει το άριστα καθώς και η διάθεση της να προσφέρει στο πελάτη ότι επιθυμεί (εκτός πρωκτικού). Ειναι πολύ καλη στην επικοινωνία και ικανότατη στο να σηκώνει τη ......σημαία για όσες φορές αντέχει ο πελάτης. Προσωπικά πιστεύω ότι αξίζει τα λεφτά της (60) για όσους είναι λάτρεις της κατηγορίας των mature ή και στους μη λάτρεις που περιστασιακα θέλουν να να συντήσουν μία τέτοια κοπέλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
17 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 circuitboy, fouxter, gari10 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού