Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Μαρια ειναι μια μελαχρινη κοπελα με μακρυ μαυρο μαλλι , σχετικα ομορφο προσωπο , κανονικο κορμι , κανονικο αναστημα , μικρα πεσμενα βυζια και ενα πιρσινγκ πανω απο τα χειλη.Εχει και καποια μικρα τατουαζ στο σωμα της.Τα μαλλια τα ειχε μαζεμενα , οπως αλλωστε σε καθε σαλοναρισμα που την εχω δει.Εχει εργαστει παλαιοτερα Βεργας 3 , Χωματιανου 11α στην πρωινη αλλαγη.Ειναι Ρουμανα και δηλωνει 24 χρονων.Παντως εχει αδυνατισει σε σχεση με το παρελθον και εχει κανει αξιολογο κορμι.Ειχα αρκετο καιρο να την δω και μου εκανε εντυπωση.Η Ρωσιδα τσατσα ανακοινωσε απλο προγραμμα χωρις σταση 69.Η Μαρια εκανε πολυ χαμογελαστο και ελπιδοφορο σαλοναρισμα.Πληρωσα την ευγενικη τσατσα και περασα στο δωματιο.
Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η ευδιαθετη Μαρια.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες , τα Ελληνικα της ειναι πολυ καλα.Η κοπελα καθισε διπλα μου και αφαιρεσε τον στηθοδεσμο της.Με πηρε αγκαλια και εγω αρχισα να την γλυφω στον λαιμο και στο προσωπο.Εγλυφα τα μικρα πεσμενα βυζακια της και χουφτωνα το ωραιο κορμακι της.Ειναι πολυ καθαρη και ειχε βαλει ενα δυνατο αρωμα! Μοσχομυριζε! Μετα η κοπελα εβγαλε το στρινγκακι της.Εχει ωραιο και ξυρισμενο μουνακι.Δεν αφηνει ομως γλυψιμο στο μουνακι.Η κοπελα μου εγλυψε για λιγο την κοιλια μου και μου περασε προφυλακτικο.Η πιπα της ηταν αδιαφορη και με πολυ χρηση χεριου.Της πηρα το χερι και αυτη συνεχισε την πιπα μονο με το στοματακι της.Εγω ταυτοχρονα επαιζα με το μουνακι της και της εβαζα δαχτυλο χωρις αυτη να διαμαρτυρηθει.Γλυψιμο αρχιδιων αρνηθηκε ευγενικα.Αυτη μετα απο λιγο σταματησε την πιπα.
Την ξαπλωσα ανασκελα και ξεκινησαμε το σεξ στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα σε αργους ρυθμους.Αυτη ομως δεν συμμετειχε σχεδον καθολου.Απλως χαιδευε το στηθος μου και επαιζε με τα μαλλια μου.Εγω την γαμουσα και ταυτοχρονα εγλυφα τον λαιμο της.Υστερα ανεβασα το ενα της ποδι στον ωμο και συνεχισα να την γαμαω.Την γαμουσα και ταυτοχρονα επαιζα με το μουνακι της.Αυτη εβγαζε καποια αληθινα χαμηλωνα επιφωνηματα.Ειχε κλεισει τα ματια και απλως απολαμβανε το σεξ.Τριτη σταση με αυτην απο πανω , με το προσωπο στραμμενο προς τα εμενα.Να πω οτι ειναι καλη στην ιππασια.Ο ρυθμος της ηταν καλος , ουτε γρηγορος αλλα και ουτε πολυ αργος.Εγω ομως αργουσα να τελειωσω.Την ειδα που ειχε κουραστει να χτυπιεται πανω μου και την λυπηθηκα.Επειδη θα αργουσα να τελειωσω σε αυτην την σταση , την γυρισα σε πισωκολητο.Καλο στησιμο εκ μερους της.Εχει ωραια κωλοτρυπιδα , μου φανηκε δουλεμενη.Μαλλον την δινει μονο στον αντρα της ζωης της! Ξεκινησα γρηγορο σφυροκοπημα και την κοιταζα απο τον καθρεπτη.Αυτη εβγαζε δυνατα αληθινα βογγητα.Μετα απο λιγο ηρθε η κορυφωση μεσα στο μουνακι της.Εμεινα μεσα της μεχρι να βγει ολο το σπερμα.Υστερα η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.
Συνοψιζοντας , η Μαρια ειναι μια γυναικα μετριας εμφανισης.Στα αρνητικα ειναι οτι κανει ελαχιστα και μικρης διαρκειας προκαταρκτικα.Επισης η πιπα της ηταν μικρης διαρκειας και δεν γλυφει αρχιδια.Γενικα δεν συμμετεχει κατα τη διαρκεια του σεξ και σε αφηνει να εχεις το πανω χερι κατα τη διαρκεια της συνουσιας.Παντως με βαση το σαλοναρισμα της και τις καλες κριτικες που εχω διαβασει για την συγκεκριμενη κοπελα , περιμενα περισσοτερη συμμετοχη εκ μερους της και περισσοτερα προκαταρκτικα! Δεν τα ειδα ομως αυτα μεσα στο δωματιο.Μου φανηκε λιγο προσποιητο το σαλοναρισμα της , προκειμενου να σε πεισει να περασεις στα πορνοενδοτερα.Στα θετικα ειναι οτι δεν εδειξε σημαδια βιασυνης και ηταν προθυμη σε αλλαγη στασεων χωρις να δυσανασχετει.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα.Ουσιαστικα κανει υπεραπλο προγραμμα.Προσοχη στους παντρεμενους γιατι βαζει δυνατα αρωματα που διαρκουν για πολυ ωρα! Η τσατσα δεν ενοχλησε.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 19, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού