Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 11 10
Call-Girls 42386
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφού την συνάντησα κατάλαβα γιατί είναι δύσκολο να την βρείς ελεύθερη.Όχι για καμιά εντυπωσιακή εμφάνιση η οποία είναι αξιοπρεπέστατη αλλά γιατί το παιχνίδι το παίζει πάρα πολύ καλά και έξυπνα,με τρομερή διάθεση,κοπλιμέντα και τα λοιπά.
Δεν είχα προλάβει καν να ξεντυθώ και έρχεται απο πίσω κάνοντας παιχνίδι με την γλώσσα της,αρχίζοντας να με ξεντύνει!Τι έγινε εδώ ρε...αλλάξαμε ρόλους και δεν το κατάλαβα;Κουλ
Το κορίτσι με έλιωσε στο γλείψιμο!Απο αυτιά μέχρι κωλομάγουλα και αρχίδια.Συμμετοχή καλή,πρωτοβουλίες,βογγητά και αναστεναγμοί να μου φτιάχνουν το μυαλό και αιλουροειδή στησίματα,κλειδώματα και ανοίγματα.Μεγάλη εντύπωση μου έκανε όταν 10 λεπτά πριν τελειώσει ο χρόνος μου ξεκινάει έναν ακόμη γύρο άσχετα αν δεν τον τελειώσαμε ποτέ.Αυτό το αναφέρω γιατί άλλες στην θέση της θα είχαν αρχίσει να τα μαζεύουν και γιατί μου έχει τύχει περίπτωση 15 λεπτά πριν τελειώσει το ραντεβού να κάνω κίνηση και να βλέπω απάθεια και ερώτηση του τύπου...θα προλάβεις;Δεν υπάρχει προλαβαίνουμε γαμώ τον αντιθεό μου.Δείχνεις μια προθυμία και ακολουθείς.Θα τον σεβαστώ τον χρόνο σου αλλά σεβάσου το δικό μου χρήμα.
Πολύ δυνατά σημεία πάνω της ο κώλος,η επιδερμίδα και οι κοιλιακοί.Πρόσωπο για 7,5
Θα την ξανασυναντήσω όταν και αν βρώ χώρο και χρόνο απο τους παππούδες και όχι μόνο που πρέπει να έχουν πέσει με τα μούτρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
underpressure
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2014
και να βλέπω απάθεια και ερώτηση του τύπου...θα προλάβεις;Δεν υπάρχει προλαβαίνουμε γαμώ τον αντιθεό μου.Δείχνεις μια προθυμία και ακολουθείς.Θα τον σεβαστώ τον χρόνο σου αλλά σεβάσου το δικό μου χρήμα.


ΘΕΟΣ!!!Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1