Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 65 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τετάρτη, ώρα 22:00
Μπροστά μου ανέβαιναν δυο αλλοδαποί συναγωνιστές. Στο σαλόνι του οροφομπουρδέλου η υπηρεσία καθόταν στον καναπέ. Χωρίς να σηκωθεί χαιρέτησε και μας ενημέρωσε πως είχε «δύο κορίτσια». Εκείνη τη στιγμή εμφανίστηκαν οι περί ων ο λόγος. Σλάβες απ' τ' ανατολικά. Πρώτη καλησπέρισε η Νατάσα˙ μια γλυκιά, κοντούλα πόρνη, με ίσιο μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά. Την οποία είχα δει κι απέναντι στους άσους, αλλά και στο Ιάσονος 27 ως Ναταλί, αν θυμάμαι καλά. Ακολουθούσε η Κατερίνα˙ αψηλή και ψωμωμένη, με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, συμπαθητικό πρόσωπο, μεγάλο στήθος, άμεση (χωρίς μέση), με κοιλίτσα και γεροδεμένες ποδάρες. Αυτή την είχα δει πρόσφατα στο Αχαρνών 85, ως Ελένη, να προσφέρει ελεύθερο στοματικό κι αυταρχικό και στο απέναντι ισόγειο της Ιάσονος με το νούμερο 1, ως Λολίτα, σε απλό πρόγραμμα. Απλό πρόγραμμα, στο δεκάρικο, πρόσφερε κι εδώ.
«Είναι πολύ καλές στο δωμάτιο, ωραία περιποίηση, κάνουν και παρτουζίτσα».
Επέλεξα την νταρντάνα. Πλήρωσα κι από την πόρτα που βγαίνει στο σαλόνι, πέρασα σε μία προσεγμένη κάμαρα (όπως κι οι άλλες δύο).
Μετά από τρία λεπτά η Κατερίνα εισήλθε απ' την πλαϊνή πόρτα που βγαίνει στον διάδρομο, ο οποίος οδηγεί στο κουζινάκι.
«Γεια σου! Τι κάνει (sic), καλά είσαι;», με ρώτησε. «Καλά! Εσύ;», απάντησα και στη συνέχεια ενδιαφέρθηκα να μάθω, απ' το κρεβάτι όπου ήμουν ξαπλωμένος. «Καλά μωρό μου, καλά!» (Τα λάμδα ακούστηκαν παχιά).
Βγάζοντας το εσωφόρι της γονάτισε δίπλα μου και ξεκίνησε με λίγο γλείψιμο στις ρώγες, φιλάκια στον κορμό, θωπείες των αρχιδιών, παλινδρόμηση της χούφτας της κατά μήκος της ψωλής, ήπια έως επώδυνα τσιμπιματάκια των θηλών. Εγώ απ' τη μεριά μου χούφτωνα τον κώλο, τις μαλακές βυζάρες, ενώ τη φιλούσα και την έγλειφα όπου έφτανα. Τα ξέπλεκα μαλλιά της πάντως ήταν συνεχώς μες στη μούρη μου...
Σύντομα πέρασε σε άγρια στην αρχή, «Αχ, σιγά!», μαλακή στη συνέχεια, «Αα, ωραία!», καλυμμένη πίπα, μ' εξωτερικούς γλωττισμούς.
«Δεν μου λες Κατερίνα–», αρχισα να λέω. «Δεν καταλαβαίνω!», με διέκοψε.
Τελικά κατάφερα να της πω πως ήθελα να με φιλήσει-γλείψει και στον λαιμό, για να πράξω κι εγώ το ίδιο σ' εκείνη. Πραγματοποίησε την επιθυμία μου.
«'Ελα μάτια μου!», μου είπε μετά από λίγο. Είχε αποφασίσει πως ήταν η ώρα να περάσουμε στο σεξ.
Ξάπλωσε ανάσκελα κι άνοιξε τις ποδάρες. Οδήγησα το καυλί μου στη μουνοσήραγγά της κι άρχισα να τη γαμάω. Κάποια στιγμή έγειρα πάνω της (με άντεξε μια χαρά...) και με το αριστερό μου μάγουλο ν' ακουμπάει το αριστερό δικό της επιτάχυνα τη γάμευση μέχρι που λαγνοβογγώντας ολοκλήρωσα...
Σκάρτο εξάλεπτο, απ' τη στιγμή που μπήκε, αλλά εκτονώθηκα καλά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού