Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δευτέρα, ώρα 20:48
Στο σαλόνι, μια μέτριας εμφάνισης, νέα στην ηλικία, ευτραφής, ξανθιά πόρνη χαριεντιζόταν μ' έναν αλλοδαπό. Βλέποντάς με να μπαίνω έστρεψε την προσοχή της επάνω μου. Τη χαιρέτησα και ρώτησα τι πρόγραμμα έκανε. Στην προσπάθεια να μου απαντήσει με χιούμορ μπέρδεψε κομματάκι τα λόγια της: «Εσύ τι προ, προπ, πρόγραμμα έχεις;». Προφανώς εννοούσε «εσύ πες μου τι πρόγραμμα θέλεις;». Απ' το κουζινάκι εμφανίστηκαν ένας νεαρός υπηρέτης και μια κοντούλα, εικοσιτετράχρονη Ουκρανή –όπως η ίδια μου είπε αργότερα–, με ίσιο μαύρο μαλλί μαζεμένο πίσω, μέτριο γλυκό πρόσωπο με σλάβικα χαρακτηριστικά, μικρό προς μεσαίο στήθος, κοιλίτσα, φαρδουλή μεσούλα, μέτριο κώλο, παχουλούτσικα μπουτάκια. 'Ηταν η στιγμή του τσάτσου: «Δύο κορίτσια, δύο αστέρια! Πολύ καλό σεξ! Από κάτω, από πάνω, πισωκολλητό, αγκαλίτσες, φιλάκια, εξήντα εννέα, ισπανικό, σιγά σιγά... Με καθρέφτες, χωρίς καθρέφτες (αναφερόταν στο ένα απ' τα δύο δωμάτια που διαθέτει επίτοιχο καθρέφτη). Διαλέξτε τη μία ή την άλλη κι οι δύο μαζί. Με φώτα, χωρίς φώτα–»
«Δεν μου λες, πώς σε λένε εσένα;», τον διέκοψα ρωτώντας την κοπέλα με την οποία είχαν βγει απ' το κουζινάκι. «Ειρήνη!», μου απάντησε. «Εντάξει, θα περάσω με την Ειρήνη!», έκανα γνωστό κι έβγαλα το δεκάρικο. «'Ελα, πέρνα!», είπε τότε εκείνος δείχνοντάς μου προς τα δωμάτια. Πέρασα σ' εκείνο που δεν είχε επίτοιχο καθρέφτη.
Η Ειρήνη άνοιξε την πόρτα μετά από πέντε λεπτά. Στα λίγα δευτερόλεπτα που χρειάστηκε για να μείνει ολόγυμνη, έμαθα ότι ήταν από «Γιουκρέιν!» κι εκείνη έμαθε πως ήμουν «'Ελληνας».
Με τη συσκευασμένη καπότα στο χέρι ξεκίνησε γλείφοντας και φιλώντας με στον κορμό –συμπεριλαμβάνοντας και τα πλαϊνά αυτού–, στις θηλές, στον λαιμό, στις παρειές, στους λοβούς των αυτιών. Τη φιλούσα και την έγλειφα κι εγώ, ρουφώντας τα φυσικά βυζιά της, ενώ της χούφτωνα ταυτόχρονα τον κώλο.
Το λάστιχο τοποθετήθηκε και ξετυλίχθηκε με το στόμα, ενώ η ικανοποιητική πίπα που ακολούθησε ήταν χωρίς χέρια.
'Οταν καύλωσα για τα καλά της ζήτησα ν' ανέβει από πάνω. Το έκανε με προθυμία. Λίγο πριν ξεκινήσει την "ιππασία" ακούστηκε το τρίξιμο της πόρτας του δωματίου καθώς άνοιγε. 'Επειτα όμως απ' το αυστηρό «'Οχι!» της Ειρήνης εκείνος/η που το επιχείρησε την ξανάκλεισε αμέσως!
Την επόμενη στιγμή με "ίππευε". «Κρουκ κρουκ, κρουκ κρουκ, κρουκ κρουκ». Πηγαίνοντάς με μια "βόλτα" στα "λιβάδια της ηδονής". Μετά από κάμποσα «κρουκ κρουκ» "ξεπέζεψε".
Πέταξα το χυμένο προφυλακτικό στο καλαθάκι των απορριμμάτων.
Πριν φύγει με φίλησε στο μάγουλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2014
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, fouxter

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Νοεμβρίου, 2014
Αν κατάλαβα καλά,στο 5λεπτο χτύπησε η πόρτα;Κεφάλι σε τοίχο! Τι διάολο,μήπως θέλουνε να τον παίζουμε μέχρι να έρθει η πόρνη,και να διαλέγουμε σε ποιά στάση θέλουμε να χύσουμε;
11 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

«Αν κατάλαβα καλά,στο 5λεπτο χτύπησε η πόρτα;»

'Οχι, φίλε Επιρρεπή. Την Ειρήνη την περίμενα 5 λεπτά. 'Οταν ήρθε ξεκινήσαμε. Κάποια στιγμή, μάλλον κατά λάθος, κάποιος μισάνοιξε την πόρτα, αλλά όταν η κοπέλα τού φώναξε εκείνος αμέσως την ξανάκλεισε.
11 Νοεμβρίου, 2014
ΟΚ.Καλά έκανες και το διευκρίνησες,προς αποφυγή ψευδών εντυπώσεων.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3