Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 4 10
Call-Girls 11434
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Θα δανειστω τα λεγομενα συνφορουμιτη απο δω που ειχα διαβασει παλιοτερα για να δωσω τον τιτλο στην κριτικη μου.
πουτσομεζες λοιπον.
ηθελα λοιπον κατι πετιτ απο καιρο και κατεληξα τελικα στην Καρινα,εχοντας μια μικρη επιφυλαξη ομως για τις φωτο της.ειδα και καποιες αλλες που ειχε στο Ε/Ν,που για μενα ειναι καλυτερες και πιο κοντα στην πραγματικοτητα που αντικρυζεις οταν τη συναντας.βεβαια απο κοντα ειναι πολυ,μα πολυ καλυτερη,πιο γλυκια και εχει αυτο το baby face που λεμε.πολυ ομορφο προσωπο λοιπον,μακρια μαλλια,2αρακι στηθος,κι ενα κωλαρακι ποιημα.θα συμφωνησω με το συναγωνιστη πιο κατω για τη χαλαροτητα που λεει στο σωμα,αλλα εχω τη γνωμη οτι δεν ειναι τοσο χαλια οσο λεει.τελος παντων γουστα ειναι αυτα.

στο θεμα τωρα.η συναντηση κανονιστηκε ευκολα με το γραφειο για το ξενοδοχειο της που ηταν στη Γλυφαδα.λιγο μακρια αλλα δε γαμιεται.
μπαινοντας μεσα με υποδεχθηκε μονο με τα εσωρουχα της κι η πρωτη σκεψη που μου ηρθε οταν την ειδα ηταν "θα φας καλα με το πιπινι μπαγασα".συνεννοηση περισσοτερο με νοηματα γιατι ξερει ελαχιστα αγγλικα και βουρ στον πατσα αφου τα απαραιτητα ειχαν προηγηθει απο το σπιτι.
με το που ξαπλωνουμε λοιπον στο κρεββατι πεφτει πανω μου η μικρη και αρχισε τα γλωσσοφιλα με τοσο παθος που σχεδον με αιφνιδιασε.πολυ gfe λοιπον ξεκινησε η ολη φαση και σε λιγο κατεβαινει κατω κι αρχιζει μια πιπα για σεμιναριο.ομολογω δε το περιμενα να ειναι τοσο καλη στο στοματικο.βαθια,υγρη,λαρυγγατη πιπα και καθε τοσο τον επαιρνε βαθια ολον μεσα στο στομα της που σχεδον πνιγοτανε.πιπιλισμα στα αρχιδια και ρουφηγμα τετοιο που σχεδον ποναγα.ε δεν αργησα λοιπον να ριξω τα πρωτα μεσα στο στομα της κι αυτη εκει να συνεχιζει το γλυψιμο μεχρι που με αδειασε τελειως.
αποσυρθηκε διακριτικα στο μπανιο για τα περαιτερω κι υστερα πηγα κι εγω για ενα γρηγορο ντουζακι παλι.

γυρνωντας αρχισαμε παλι αμεσως τον αγωνα και αφου την περιποιηθηκα κι εγω για λιγο ηρθαμε σε σταση 69 και ξαναρχισε αυτη την τρομερη πιπα της. η καβλα ειχε φτασει παλι ψηλα σε χρονο μηδεν και εδωσα το συνθημα για λαστιχο.περασμα cinturato p3 λοιπον και εναρξη με ιεραποστολικο.πηδουσα τη μικρη ιεραποστολικα κι αυτη ειχε γαντζωθει πανω μου και με εσφιγγε,με γλωσσοφιλουσε και δε με αφηνε.τη φερνω μετα απο πανω μου σε σταση cowgirl για λιγο και μετα τη γυριζω για πισωκολλητο.
δυνατο σφυροκοπημα,αδιαμαρτυρητο,με χτυπηματα στα κωλομερια και σταματημα ποτε ποτε του ρυθμου για γλωσσοφιλα κλπ.μολις πλησιαζα να τελειωσω βγαινω απο μεσα της και κατεβαινω απο το κρεββατι και της τον δινω στο στομα,οπου κι ηρθε το τελος για δευτερη φορα.

συμπερασματικα ηταν μια πολυ καλη συναντηση με μια ομολογουμενως πολυ ομορφη κοπελλα,με καλη συμπεριφορα και δυνατο service.δεν ειπε οχι σε τιποτα,ανταποκριθηκε αψογα και σε gfe φαση και στο σφυροκοπημα,ουτε εκλεψε σε χρονο και γενικα εμεινα ευχαριστημενος.το μονο ελαφρως αρνητικο που θυμαμαι ηταν η ελαφρια οσμη τσιγαρου-ποτου που ειχε στο στομα της αρχικα,αφου ειμαι μη καπνιστης και το καταλαβαινω αμεσως,παρ ολο που δεν καπνισε κατα τη συναντηση.ψιλοπραγματα ομως που τα προσπερναμε.
να ειστε καλα παιχτες και να γαματε ακομα καλυτερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
48.008
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Εκλεκτικός, jimy.m. και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού