Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 20 10
Ξενοδοχεία 31945
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
8.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχουμε και λέμε..
Ανακαινισμένο και ευχάριστο από αισθητικής άποψης.
Ιδανικά τα δωμάτια στους τελευταίους ορόφους με διακριτικά μπαλκόνια με θέα όπου άνετα μπορούν να επιδοθούν σε ιδιαίτερες στιγμές οι φιλοξενούμενοι. Αρνητικό η χαμηλή πίεση του νερού σε όλο το ξενοδοχείο, η έλλειψη εξαερισμού στο μπάνιο με αποτέλεσμα να δημιουργείται μια άσχημη μυρωδιά στατικού νερού. Σίγουρα σε κάποια δωμάτια πρέπει να αλλαχτεί το στρώμα, κάποιο που έτυχε να δοκιμάσω το χρονολογώ τουλάχιστον 10ετίας με ότι συνεπάγεται σε ότι έχει να κάνει με τη χρήση του.
Δεν είναι ιδιαίτερα διακριτικό καθώς ακριβώς δίπλα και αριστερά της εισόδου υπάρχει καφέ με τις καρέκλες στην κυριολεξία στραμμένες στα σκαλιά της.
Η ηχομόνωση έχει επίπεδο εποχής χαλκού και σε λάθος έξοδο από τον ανελκυστήρα σε χαμηλότερο επίπεδο βρέθηκα κυριολεκτικά σε εργαστήριο ήχουν dolby surround. To προσωπικό ευχάριστο, χαμογελαστό και πολλά υποσχόμενα μάχιμο..Κουλ

Η τιμή του σε καλύτερα επίπεδα σε σχέση με άλλα της κατηγορίας του, με καλύτερη και αμεσότερη πρόσβαση στα κοινά λόγω θέσης.
Αξιοσημείωτη η παρουσία στο πεζοδρόμιο μπροστά από την είσοδο, μεσάνυχτα προ εβδομάδας, νεαράς με λουλουδάτο μακρύ φόρεμα, με έντονα χαρακτηριστικά Μόνικας Μπελούτσι στα νιάτα της..(όποιος αξιόμαχος συνοδοιπόρος γνωρίζει κάτι θα το εκτιμούσα αφάνταστα, η συγκεκριμένη έχει γίνει εφιάλτης μου).
Στα θετικά το ψητοπωλείο απέναντι από το πάρκινγκ του ξενοδοχείο. Νόστιμο το χοιρινό καλαμάκι.Χαμόγελο
Moscowita
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
1.244
Πόντοι:
386
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 blizardeye

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Οκτωβρίου, 2014
οι κριτικες μας ειναι παρομοιες, βεβαια εσυ λυπηθηκες να βαλεις 10 στο προσωπικο, μαλλον δεν πετυχες το καβλακι που πετυχα εγω Γλώσσα

μια παρατηρηση, εβαλες αναμονη 1.0 , φανταζομαι οτι εννοουσες οτι δεν περιμενες (μιας και δεν το αναφερεις στο κειμενο σου). οχι τιποτα αλλο, επεσε ο μεσος ορος πολυ Σπασίκλας

παντως, το δωματιο των 17 ευρω το εχουν για "κραχτη", δεν το εχω πετυχει ποτε ελευθερο (αν υπαρχει) !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1