Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 782212
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
καταρχην η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη... οτι θα γραψω τα λεω Χ 3 γιατι τοσες ειναι και οι επισκεψεις μου στο μαγαζι... Την πρωη φορα πηγα να παρω τη ζανα πριν κανα χρονο και κατι παραπανω... το δυνατο χαρτι του μαγαζιου...!! μασαζ απλα χαιδεμα καβλωτικο και αισθησιακο και στα του αγωνα δινει κωλο και αντεχει... αν αυτα αρκουν για σας για να την θεωρουμε τοπ,απλα παυω να μιλαω... Στο δευτερο ραντεβου πηρα την ελενη το δευτερο καλο χαρτι του μαγαζιου... αυτη απο εμφανιση παιρνει αρνητικη βαθμολογια... και εδω ισως θα πρεπει οι υπευθυνοι να το σκεφτουν και να βαλουν στο συστημα για κατι τετοιες περιπτωσεις και την αρνητικη βαθμολογια... θελετε να με πειτε μαλακα.... πειτε με... λογω του οτι περασα... λοιπον στα του μασαζ για καμια εκ\κοσαρια μερες ποναγαν τα κοκαλλα μου... και δεν κανω καθολου πλακα... αφου πρωτη φορα στα τοσαχρονια που κανω μασαζ ειπα στην θεραπευτρια να σταματησει γιατι ποναω.... στα του αγωνα ... ενταξει καβλωσα δεν λεω και γαμησα τη θεια παναγιωτα!! την τριτη φορα ειχα δουλεια εκει κοντα και ξανακανα την μαλακια πηρα μια που δεν θυμαμαι το ονομα που ηταν τοσο αδιαφορη σε ολα που το μονο που μου εμεινε στο τελος ηταν τα πουστριλικια που εριξα σε μενα που δεν εβαλα μυαλο μετα απο τις 2 πρωτες φορες....
και παμε τωρα στα του σαιτ... ρε μαγκες..... 8????????????? μεσο ορο 8??????? εισαστε με τα καλα σας....
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2014
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2014
+1 από μενα
Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1