Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Αλίνα την είχα πρωτοδεί στο Φωκαίας 27Β (πάνω). Είναι μια νεαρή κοπέλα, ψηλή, μελαχρινή, με ωραίο πρόσωπο και σώμα, από Ρουμανία. Μου είχε κάνει εντύπωση ένα μεγάλο τατουάζ στο μπούτι της, που απεικόνιζε ένα τυφέκιο Μ4.
Εντύπωση μου έκανε, επίσης, η επιλογή της για αυτό το όπλο. Όταν την ρώτησα, πως μια κοπέλα του πρώην ανατολικού μπλοκ επέλεξε αυτό, αντί του καλάσνικοφ, αυτή στράβωσε, δείχνοντάς μου να καταλάβω πως είχε ασπάστηκε ολοκληρωτικά τον αμερικάνικο τρόπο ζωής.
Είχα πάει καρφωτός για να την πηδήξω, εκείνο το μεσημέρι. Δεν την βρήκα να δουλεύει εκεί και αμέσως πήγα απέναντι, στο Φωκαίας 24, όπου γνώριζα πως είναι αλυσίδα και τελικά την πέτυχα.
Ευχάριστη έκπληξη ήταν, όταν μπήκα στο μπουρδέλο και αντίκρισα τον κύριο Άρη, ο οποίος εκτελούσε χρέη υπηρεσίας.
Ο κύριος Άρης είναι ένας βετεράνος τσάτσος, αδερφή, ο οποίος μιλάει άπταιστα γαλλικά και η εμφάνισή του είναι τόσο αστεία, που μοιάζει με καρτούν.
Τον γνωρίζω πάνω από δέκα χρόνια και μάλιστα, το καλοκαίρι του 2004, όταν είχα πάει στο Διδύμου 20 για να γαμήσω την μουνάρα Άντζελα (όχι την milf, οι παλιοσειρές ξέρουν για ποια μιλάω), μου την είχε πέσει άγρια, με χουφτώματα, μέσα στο δωμάτιο.
Πρόκειται για καλτ μορφή και σήμα κατατεθέν του είναι ο φερετζές που φοράει στο κεφάλι.
Στην βάρδια, εκτός από την Αλίνα, δούλευε και η Άννυ, μια κοπέλα, η οποία είχε παίξει σε μια λεσβιακή σκηνή στην ταινία του Σειρηνάκη με τίτλο: "Μοντέλα Πολυτελείας".
Εμένα δεν μου άρεσε εμφανισιακά και είχα παρατηρήσει από άλλες επισκέψεις μου, ότι πολλοί συναγωνιστές πήγαιναν μαζί της επειδή είχε παίξει στην τσόντα. Δηλαδή μόνο και μόνο για να το γράψουν στο βιογραφικό τους.
Τέλος πάντων, έδωσα το εικοσάρικο και πέρασα στο δωμάτιο, όπου ξεντύθηκα και περίμενα να έρθει η κοπέλα.
Μετά από μερικά λεπτά αναμονής έσκασε στο δωμάτιο η Αλίνα, όπου μου αποκάλυψε πως άρεσα στην Άννυ. Με είχε δει πριν στο σαλόνι και της το εκμυστηρεύτηκε. Δεν το σχολίασα καν και περίμενα να αρχίσει ο αγώνας.
Αφού με ρώτησε αν θέλω πίπα χωρίς προφυλακτικό, μου καθάρισε τον πούτσο με αντισηπτικό μαντηλάκι και ξεκίνησε ένα ωραίο τσιμπούκι, χωρίς όμως να γλύφει τα αρχίδια.
Μόλις καύλωσα για τα καλά, την έστησα στα τέσσερα για πισωκολλητό και την γάμησα δυνατά, όπου φαινόταν να μην αντέχει το σφυροκόπημα.
Όταν έπεσε στην αντίληψή μου το ζόρι που τραβούσε, την γύρισα σε ιεραποστολικό, όπου εκεί έπεσε αρκετά καλό γαμήσι, με ανταλλαγή γλωσσόφιλων.
Μόλις κατάλαβα ότι ερχόταν το τέλος, της ζήτησα να την χύσω στα βυζιά και παρόλο που δέχτηκε, μόλις ξεκίνησα να την ψωλοχύνω, αυτή άρχισε να κάνει γκριμάτσες αηδίας.
Επίσης, την ώρα που έχυνα και έκανα τους ανάλογους μορφασμούς, λόγω του οργασμού, αυτή με κοίταζε στο πρόσωπο και έλεγε: "Ααα, εσύ γλυκό". "Αααααα, εσύ γλυκό".
Σηκώθηκα, της έδωσα χαρτί για να σκουπιστεί και κατευθύνθηκα προς τον νιπτήρα για να πλυθώ. Αυτή σηκώθηκε και μου είπε πως δεν είμαι ωραίος, αλλά γλυκός. Δέχτηκα το, εν μέρει, κομπλιμέντο της και την αποχαιρέτισα.
Ντύθηκα, πήρα τα πράγματά μου, ευχαρίστησα τον κύριο Άρη και έφυγα γρήγορα, γιατί έπρεπε να πάω να ετοιμαστώ για να πάω στην δουλειά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.170
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2014
Επειδή το βλέπω συχνά στις κριτικές,''δεν αντέχει στο σκληρό σφυροκόπημα'',για τι μήκος και πάχος συζητάμε;
(Χωρίς διάθεση ειρωνίας,απλώς για να έχω μια τάξη μεγέθους).
05 Οκτωβρίου, 2014
Στον κύριο Άρη αρέσετε;
05 Οκτωβρίου, 2014
"όταν είχα πάει στο Διδύμου 20 για να γαμήσω την μουνάρα Άντζελα" Έρωτας
06 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Νορμάλ, συναγωνιστή, περίπου 17 πόντοι. Αλλά δεν είναι εκεί το θέμα, τις έχω πάρει χαμπάρι, ότι προσπαθούν να λουφάρουν συνέχεια. Είναι φυγόπονες και το κάνουν συστηματικά, σχεδόν σε όλους.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4