Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 175 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετα απο μια ομορφη νυχτα με μπυριτσα και τσαρκα με τους φιλους filos78 και taxidiaris (ακομα απορω πως εφαγε ο taxidiaris με το φιλο του απο μια σουβλοκοπαντοφλα σαντουιτς ΚΑΙ ενα σουβλακι ο καθενας απο το Σπεσιαλιστα !!!) μου βγηκε μια δοση βυζολαγνειας λιγο μεγαλυτερη απο του taxidiaris που τελικα δεν ακολουθησε. Βουρ λοιπον για τη γνωστη Τζουλη στο Μεταξι οπου με 10 ευρω εχεις οσο βυζι μπορεις να αντεξεις + ελευθερο στοματικο τελειωτικο + κολαρα γιγας για ακαταπαυστες πισοκολλητες προσκρουσεις. Με το που εσκασε μυτη στο δωματιο και ελευθερωσε τα μασταρια, τα χουφτωσα με δυνατες μαλαξεις που τιναζανε την εξισου μεγαλη ρογα εξω, τα εγλυψα τα ρουφηξα τα εφτυσα τα πασαλειψα μεχρι που ημουνα ετοιμος για το τσιμπουκι της. Ξαπλωνω, μου κολαει τα βυζια στα αρχιδια να ζεσταθουνε και ξεκιναει το πολυ ωραιο βαθυ στοματικο της που ειναι παντα υγρο ζεστο και απαλο. Γουσταρει να πιπωνει η τυπισα. Μην τη βαλετε να ξαπλωσει γιατι η κοιλαρα της εχει ξεφυγει πια και ειναι αντιαισθητικη. Πισοκωλλητο τη γυρνατε για γαμησι, οπου η θεα της κολαρας θα κρατησει τη δυνατη στυση του τσιμπουκιου. ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ γιατι ψαρωσε οταν της ειπα οτι δε γουσταρω καποτα, θα σε γαμησω ετσι και θα καθοτανε να γαμηθει ακαποτα. Την εβρισα φυσικα "τι ειναι αυτα που κανεις μωρη... εισαι σοβαρη" και πηγε να τα μαζεψει λεγοντας ¨εχεις ξαναρθει... σε θυμαμαι... εισαι Ελληνας..." Τεσπα σταματησα να χαλιεμαι και συνεχισα να γαμαω την ΚΩΛΑΡΑ μεχρι που ενιωσα να μου ερχοντα. Ξαπλωσα αυτοκρατορικα και της ζητησα να με φερει ακαποτα σε οργασμο στο στομα της οπου και το εκτελεσε ιδανικα. Αριστα για 10 ευρω, επαναλαμβανω ομως οτι η κοιλια της ειναι αποκρουστικη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζούλη
Kilburn
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
126
Πόντοι:
5.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2014
aids , ηπατιτιδα, μυκητες, συφιλλη και τερηδονα.
στην καλυτερη !
05 Οκτωβρίου, 2014
φίλτατε κρατούσες δυνάμεις και όρεξη για τις βυζάρες της Τζούλη..χθες έμεινα στα σαντουιτς του Σπεσιαλίστα δυστυχώς καθως δεν ήμουν σε mode συνεύρεσης. η Τζούλη έχει καταχωρηθεί στα προσεχώς πορνίδια που θα επισκεφθώ μετά από και αυτή την κριτική σου.
ανυπομονώ για την επόμενη τσάρκαΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
05 Οκτωβρίου, 2014
Kilburn rules!!! Μεγάλο χαμόγελο
05 Οκτωβρίου, 2014
ρε taxidiaris, συσκευή μας προέκυψες;Εμμμμ
mood ήθελες να πεις!Μεγάλο χαμόγελο
05 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχεις πιει μπυρες και βλεπεις εξωγηινους? Χμμμ;
07 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

mode φίλε....
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6