Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 95 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
.....που συμβαδίζει η εμφάνιση με τις πολύ καλές υπηρεσίες. Η Ζέτα είναι μια πολύ όμορφη και εντυπωσιακή κοπέλα από την Εσθονία, ξανθιά, με μακριά μαλλιά, ωραίο πρόσωπο, με μπλε μάτια, ωραίο χαμόγελο, στήθος ενισχυμένο 3.5άρι αρκετά σκληρό, και κορμί γυμνασμένο, χωρίς περιττά κιλά και ωραία περιφέρεια και πόδια. Την είχα πρωτοσυναντήσει πριν πολλούς μήνες στο μπαρ, τότε όταν έκανε τα πρώτα της βήματα στο χώρο. Μου είχε μείνει αξέχαστη η εμπειρία μου μαζί της από τότε. Μεσολάβησε αρκετός καιρός, πολλά άλλαξαν, κάπου χάθηκε και η κοπέλα για κάποιο διάστημα. όμως χθες, βλέποντας ότι εργάζεται στο συγκεκριμένο στούντιο, συνδύασα κάποιες επαγγελματικές υποχρεώσεις που είχα στην περιοχή και έτσι μπόρεσα το μεσημεράκι να χτυπήσω την πόρτα του στούντιο. Υποδοχή από την ευγενέστατη υπηρεσία, μικρή αναμονή στο σαλόνι μέχρι να έρθει η κοπέλα. Πλέον αρκετά πιο άνετη, με καλή χρήση Ελληνικών, αστειευτήκαμε για λίγο μιας και δεν περίμενε να την ξαναπροτιμήσω, μου χάρισε το θεσπέσιο χαμόγελό της και εγώ 70 ευρώ από το πορτοφόλι μου για πρόγραμμα 69. Το δωμάτιο ανακαινισμένο, ωραίο χρώμα σε μπλε, πλέον έχουν βάλει και διαχωριστικό τζάμι στη ντουζιέρα, απαλός φωτισμός, μαλακό κρεβάτι και καθαρά σεντόνια.

Ντουζάκι απαραίτητο για να ηρεμήσω από την πίεση και το άγχος και μετά από κάμποσα λεπτά ήρθε κοντά μου, φορώντας ένα κολλητό άσπρο μπλουζάκι και το στρινγκάκι της. Τη βοήθησα να τα βγάλει, έκανε ντουζάκι και εκείνη και πέσαμε μαζί στο κρεβάτι όπου και ξεκίνησε σιγά σιγά να εκτυλίσσεται η πρώτη πράξη του έργου. Πολλά και έντονα προκαταρκτικά, με μασάζ και χάδια εκατέρωθεν, περιμετρικά φιλιά και κάποιοι αναστεναγμοί. Όπως ήταν ξαπλωμένη, χωρίς να την μετακινήσω, ξεκίνησα να την περιποιούμαι αργά και απαλά, χωμένος ανάμεσα στα κωλομέρια της κια έχοντας την ευκαιρία να "παίξω" και με τις 2 τρυπούλες της. Η ανταπόκρισή της πολύ καλή και όπως μου είπε έτσι το προτιμάει το γλείψιμο και όχι από μπροστά. Στη συνέχεια έκατσε στα γόνατα, με τουρλωμένο το κωλαράκι της και συνέχισα το έργο μου. Σειρά για το δικό της ρόλο...Ξεκίνημα με καταπληκτική περιποίηση της γύρω περιοχής, με γλειψίματα, ρουφήγματα, φτυσίματα και πολλά παιχνίδια με τη γλώσσα της, μέχρι να μου περάσει προφυλακτικό. Στην αρχή το στοματικό της λίγο μονότονο, αλλά με τη δική μου συμμετοχή και παρότρυνση έγινε πιο "πικάντικο", με κοπανήματα στη γλώσσα της, με διαφορετικές γωνίες διείσδυσης...

Ξεκίνημα στο σεξ με κλασσικό πισωκολλητό. Εντελώς ξαπλωμένη εκείνη μπρούμυτα και εγώ ανάμεσα στα πόδια της στην αρχή και στη συνέχεια στηριγμένος στα χέρια μου και εκείνη ελαφρώς ανασηκωμένο το κωλαράκι της. Αρκετά έντονα, αλλά αληθοφανή με τον τρόπο τους, βογγητά, μέχρι να γυρίσουμε σε ιεραποστολικό, με πιο αργούς ρυθμούς και καλή διείσδυση. Αρκετά ευλύγιστη με τα πόδια της να τα τοποθετεί σε διάφορες γωνίες. Διάλειμμα για νέο γύρω στοματικού, ακόμα πιο έντονου και ποιοτικού, και συνέχεια μετά από λίγο σε cowgirl με εκείνη να αναλαμβάνει το ρυθμό, στηριγμένη στα γόνατά της, με έντονα κοπανήματα, και με κινήσεις κυκλικές. Είχα την ευκαιρία να ασχοληθώ και λίγο με το στήθος της, χωρίς να παραπονεθεί καθόλου. Τελευταία στάση, ο λωτός, με εκείνη ελαφρά γερμένη προς τα πίσω και το όλο το θέαμα με το στήθος της, με το αιδοίο της και γενικά έτσι όπως είχε καταφέρει να με φέρει στα όριά μου, μετά από λίγα δευτερόλεπτα, τελείωσα μέσα της, με εκείνη να μου σκάει ένα χαμόγελο και ένα φιλί. Ηρεμήσαμε και οι 2, κάναμε μπανάκι μαζί και αποχαιρετιστήκαμε δίνοντας ραντεβού για το κοντινό μέλλον.

Η Ζέτα, παρόλο που πέρασε τόσος καιρός, δεν έχει χάσει σε τίποτα τη φρεσκάδα της, παραμένει δραστήρια και φιλότιμη, στο δωμάτιο τα δίνει όλα για να ευχαριστήσει τον παρτενέρ της, έχει υπομονή, καλή διάθεση και χωρίς χρονικές πιέσεις σε κάνει να ξεχαστείς και να απολαύσεις τις στιγμές στο μέγιστο βαθμό.

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 23, 2014
Όνομα κοπέλας
Ζέτα
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2014
Λαγε μου...πρεπει να μου λυσεις μια απορια!...πως γινεται βρε μπαγασα και εχεις δουλεια γυρω γυρω απο studio ? Με "βασανιζει" καιρο το ερωτημα αυτο!. Χμμμ; Κοντευει να γινει ατικος μυθος !!!!!!! Γερο-μύστηςΓερο-μύστης Keep walking bro !
24 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να σαι καλά φίλε μου....θα στο θέσω αλλιώς το ερώτημα...εγώ φταίω που έχει γεμίσει η Αθήνα studio? όπου και να πάω σίγουρα θα πέσω σε κάποιο "ίδρυμα" Συγγρού, Ν. Κόσμος, Βουλιαγμένης, Γκάζι,Βριλησσού Μεταμόρφωση...Κουλ
25 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχεις δικαιο.......τελικα ζουν αναμεσα μας !!!!!!!!!Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3