Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236284
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Έλενα την πρωτοσυνάντησα πριν αρκετούς μήνες, μιας και με είχε σαγηνέψει με τον τρόπο της και την εν γένει παρουσία της και ήδη από την πρώτη μας συνάντηση είχα πει ότι έχει όλες τις προοπτικές να γίνει μια πολύ καλή επιλογή και στανταράκι για όσους επιζητούν μια σωστή και τίμια επαγγελματία για να περάσουν όμορφα και ευχάριστες στιγμές...Μετά και από τη χθεσινή μας συνάντηση, η οποία ήταν και τρίτη συνολικά, θεωρώ ότι πλέον είμαι σε θέση να εκφέρω ολοκληρωμένη άποψη. Καταρχήν για όσους δεν την ξέρουν, μιλάμε για ένα γλυκύτατο κορίτσι, με μαύρα μακριά μαλλιά, συμπαθητικό πρόσωπο και αδύνατο κορμί, Μικρό, ως ανύπαρκτο στήθος, γυμνασμένη κοιλιά και όμορφο κωλαράκο, στρογγυλό και σφιχτό και ωραία πόδια. Το χαμόγελό της είναι ένα χαρακτηριστικό το οποίο σπάνια χάνει αλλά απλόχερα χαρίζει στους παριστάμενους στο σαλόνι αλλά και στον παρτενέρ της στο δωμάτιο...

Συναντηθήκαμε χθες προς το τέλος της βάρδιας, με εμένα αρκετά κουρασμένο από τη μπάλα που είχε προηγηθεί με έτερους πόρνους. Πρόγραμμα για 69 στα 70 ευρώ και μέχρι να κάνω ντουζάκι είχε έρθει δωμάτιο. Πολλά χάδια, ηρεμία, φιλιά περιελάμβανε το μενού αρχικά, με ωραίο μασάζ εκατέρωθεν κάτι που φάνηκε ότι και οι 2 είχαμε ανάγκη. Ενασχόληση για ώρα με όλο της το κορμί, με τις ωραίες ρώγες της οι οποίες ανταποκρίθηκαν, το λαιμό της, τα χέρια της, την κοιλιά της, μέχρι να φτάσω στο πανέμορφο αιδοίο της. Ο χρόνος σταμάτησε εκεί καθώς δεν ξέρω και εγώ για πόσο, έμεινα χαμηλά και με δική της υπόδειξη έκανα ότι ήθελα. Όμορφο ανατομικά, με ωραία μεγάλα χείλη, δέχτηκε την περιποίησή μου, με την Έλενα να αναστενάζει αληθοφανώς και να έχει ένα γλυκό χαμόγελο. Μετά από πολύ ώρα ανέλαβε πρωτοβουλία εκείνη, με πέρασμα προφυλακτικού και ένα πολύ καλό στοματικό με ποικιλία και ένταση κάτι που με ευχαρίστησε στο έπακρο.

Στο σεξ μετά από ώρα, ξεκίνημα με ιεραποστολικό σε gfe ρυθμούς, αργές διεισδύσεις, σφιχτές αγκαλιές και πνιχτούς αναστεναγμούς. Στο ανέβασμα ρυθμού δεν αντέδρασε αρνητικά, ίσα ίσα που ακολούθησε, με πιο έντονη συμμετοχή, απόλυτα αληθινή. Καλή ευλυγισία και συνέχεια με τα πόδια της ενωμένα. Αλλαγή στα 4, με εμένα να μη χορταίνω το σφιχτό της κωλαράκι και οι ρυθμοί να εναλλάσσονται πότε αργός, πότε γρήγορος, ανάλογα με το ποιος είχε το "πάνω χέρι"...Σε μια "κρίση" αγριάδας, πέσανε και κάτι φάπες οι οποίες προς έκπληξή μου τις άρεσαν και άρχισε το trash talking.. Τελευταία στάση πλαγιαστά, με καλή γωνία διείσδυσης, βλέποντας το χαμόγελο και το πρόσωπό της σε αργούς ρυθμούς και πάλι και απολαμβάνοντας κάθε δευτερόλεπτο, μετά από λίγο τελείωσα απόλυτα ευχαριστημένος.

Η Έλενα πλέον, έχει πιάσει το νόημα, δίνει προσοχή και ενδιαφέρον στον παρτενέρ της, το πρόγραμμα που παρέχει το κάνει άψογα, με το δικό της τρόπο και αυτό είναι που την κάνει ξεχωριστή, χωρίς να νοιάζεται για χρόνους και λοιπά αγχωτικά πράγματα γεγονός που σε κάνει να ξεχαστείς και να χαλαρώσεις απόλυτα όσο είσαι μαζί της....

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 21, 2014
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2014
Καύλα το Ελενάκι...Κατσικογάμης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1