Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Εχεις ανεβει Αθηνα για κανα τριημερο.
Η καυλες μεγαλες.
Εχεις κανα 8αρι τηλεφωνα απο αγαπημενα ολων μας εδω μεσα κοριτσακια.
Της παιρνεις επανειλημενα για δυο μερες και δεν το σηκωνει καμια. Οι μισες το εχουν κλειστο και οι αλλες καμια αποκριση.
Τι κανεις τοτε; ΚΑΣΚΑΝΤΕΡΙΛΙΚΙΙΙΙ
Ετσι λοιπον αποφασισα να παρω την Ασιατισα καταλινα.
Η αληθεια ειναι πως παλαιοτερα καπου εδω μεσα καποιος ειχε πει καποια καλα λογια και απο εκει την ειχα σταμπαρει και την ειχα καλου κακου για καμια τετοια εκτακτη αναγκη. Η αληθεια ειναι οτι μου αρεσουν και οι Ασιατισες.
Θυμαμαι παλαιοτερα που την ειχα παρει και μου ειχε πει 80 για μια εκτονωση την ωρα. Τωρα ομως επειδη δεν εχει δουλεια μαλον το εχει κανει 2 φορες αν της το ζητησεις αλλα με την προυποθεση να μην αργησεις την πρωτη.
Ειλικρινα δεν ηξερα τι θα αντικρυσω μιας και στης φωτο φαινετε γεματουλα. Σκεφτομουν οτι πιθανοτατα θα ειναι και κοντη οποτε συνδιασμος την κατσαμε. Ετσι λοιπον ημουν με ενα 10αρικο στο χερι και με την δικαιολογια (αν δεν μου αρεσε αυτο που θα εβλεπα οταν ανοιγα την πορτα) οτι κατι μου ετυχε τελευταια στιγμη.
Ηρθε πανω στο μισαωρο οπως μου ειχε πει (εμενα περιξ ομονοιας) πανω σε κατι ψιλοτακουνα που την εκαναν να φτανει το 1.80. Οταν τα εβγαλε αργοτερα πρεπει να επεσε στο 1.65 αλλα το σωμα της ηταν τετοιο που δεν σου εκανε κοντουλα, εδικα οταν ηταν ξαπλωμενη στο κρεβατι.
Με το που την ειδα η καρδια μου ηρθε στη θεση της αφου αυτο που εβλεπα μπροστα μου ηταν ενα σουπερ σεξι σωμα με πιασιματα. Δεν ειναι χοντρουλα (αν και μια κοιλιτσα την εχει) αλλα τα πιασιματα της τα εχει. Σε οσους αρεσει τετοιος σωματοτυπος νομιζω οτι θα ηταν μια τελεια επιλογη αν η συνεχεια ηταν καλη. Απο φατσα ουτε κρυο ουτε ζεστη. Ηλικια μου ειπε 24 αλλα νομιζω πως ειναι γυρω στα 30αντα χωρις να ειμαι σιγουρος ομως. Ηρθε φορωντας ενα στενο ολοσωμο που τελειωνε λιγο πανω απο της μπουταρες της και που απο πισω διαγραφονταν μια εκπληκτικη κωλαρα που με το που την ειδα μου τον σηκωσε κατευθειαν. Αφου μετα την πρωτη χαρετουρα γυρισε να αφησει τα πραγματα της σε ενα τραπεζακι και τσουπ...για ποτε την ειχα αγκαλιασει απο πισω δεν λεγεται. Αι στο διαολο, δεν εχω καθολου τροπους. Κατσε μου λεει μην βιαζεσαι και γυρισε μπροστα οπου πηγα να την φιλησω και μου λεει φιλι γιοκ, και φευγει κατευθειαν για ντουζακι. Ντουζ εκανε πριν, ενδιαμεσα και στο τελος και γενικα ηταν πολυ καθαρη και με ωραια βελουδινη επιδερμιδα.
Με το που βγηκε απο το ντουζ της πεταξα την πετσετα και την εστησα στα ορθια σε ενα επιπλο και αρχισα τα χουφτωματα παντου. Στηθος ειναι μικρο χαλαρο που φουσκωνει ευκολα αμα το χαιδεψεις και η ρωγα σκληραινει αμεσως. Στη συνεχεια την πεταξα στο κρεβατι για γλυψιμο. Προσπαθησα να βαλω και δαχτυλακι αλλα και εκει ειχαμαι αρνηση. Περασαμε στη συνεχεια σε πιπα με προφυλακτικο. Επικεντρωνεται στο πανω μερος και βαζειπολυ δοντι. Περισσοτερο με ενοχλουσε παρα με εφτιαχνε για αυτο της ζητησα να μου τον παιζει κιολας.Καποια στιγμη την γυρισα σε 69 αλλα κολησε τοσο πολυ την κωλαρα της επανω μου που θα εσκαγα, και στης προσπαθειες μου να την στησω σωστα δεν ανταποκρινονταν.
Επειτα ξαπλωσα και της ζητησα να ανεβει απο πανω και εκει εισπραξαμε το τριτο γιοκ μιας και μου λεει οτι επειδη ημουν ο πρωτος της εκεινη την μερα (το ραντεβου εγινε απογευματακι) θα ποναγε πολυ και ας αφηναμε αυτη τη σταση για το δευτερο γυρο. Την ξαπλωνω λοιπον κατω, σηκωνω τα ποδια της στους ωμους και ξεκιναω δυνατο κοπανημα. Εδω να πω οτι σε ολη τη διαρκεια που της τον ειχα μεσα βογκαγε δυνατα που σε εφτιαχνε, και μου φανηκε μαλον αληθοφανες. Στη συνεχεια γυρισμα στα πλαγια και επειτα στησιμο στα τεσσερα οπου εκει η θεα ειναι ολα τα λεφτα και ετσι δεν αργησα να καταθεσω στην πλατη της. Σηκωθηκε λοιπον και πηγε για ντουζακι. Μαλον πρεπει να της αρεσε πολυ ομως που ειχε ξεχαστει και δεν ελεγε να βγει. Ετσι λοιπον μπουκαρω και εγω μεσα και μπαινω στην μπανιερα για αληλοτριψιματα. Στην συνεχεια παλι στο κρεβατι οπου αμεσως αρχισα τα χαδια, ξανα πιπα και επειτα της ζητησα να ανεβει απο πανω, πραγμα το οποιο αυτη την φορα το εκανε αλλα δεν κουνιοταν σχεδον καθολου οποτε μετα το μονο που ζητησα ηταν η θεα στα τεσσερα παλι. Και καπως ετσι τελειωσε και ο δευτερος γυρος.Ειχε μεινει αρκετος χρονος ακομα αλλα με το που βγηκε απο το ντουζ αρχισε να ντυνεται. Εδω να πω οτι εχει πολυ μακρια ωραια μαλια που θα ηταν ακομα πιο καυλα κατα τη διαρκεια της πραξης αν δεν τα ειχε δεσει απο την αρχη κοτσο ψηλα.
Συμπερασματικα...δεν τα εκλαψα, αλλα εκτος απο την κωλαρα της δεν θα εχω να θυμαμαι κατι αλλο. οι υπηρεσιες ηταν τυπου απλου στουντιοκοριτσου για να το θεσω ετσι, οποτε μαλον δεν προτεινεται. Τωρα αν καποιος σε αυτα που διαβασε θεωρει οτι πρεπει να το τολμησει, ας το κανει, δεν θα τον αποτρεψω.
Να συμπληρωσω οτι οι φωτο που δημοσιευονται εδω ειναι καπως παραπλανητικες. Ειδικα οι δυο τελευταιες την δειχνουν αρκετα αδυνατη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
99
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxal

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Σεπτεμβρίου, 2014
φιλες με την αλλοτε γνωστη πληθωρικη εβλεινα / ρωσιδα....ειχαν τσακωθει μου ειχε πει η τελευταια οταν την ειχα παρει , μια και μοναδικη φορα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1