Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 163 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καινουριο μαγαζι, 1η επισκεψη, το οποιο ειναι σε οροφο, στο οποιο υπαρχει και ανσασερ, το σαλονακι ευρηχωρο, υποφωτισμενο, μου θυμισε στουντιακια Αθηνας. Το δωματιο κλασικο στα στανταρ μου μας εχουν συνηθισει οι βιλες.
Κοπελα η Γκαμπριελα, μελαχρινο τουμπανακι με βυζαρες κολαση, φυσικες στην αφη, αλλα λιγο παραπερα καταλαβαινεις οτι εχει βαλει προσθετικα μεσα τα οποια ειναι κολημενα στο θωρακα της και παιζουν ρολο ανωρθωσης νωμιζω, στην αφη ειναι εκπληκτικα.! Μαλακα μπροστα, σκληρα μεσα. Στο προσωπο ψιλοσαβριζει ελαχιστα, προστυχοφατσα θα ελεγα, απο σωμα εχει σωματαρα, δεν ειναι αδυνατη, αλλα θα την καταταζα στα μπαστυ μωρακια, φορουσε ενα ασπρο κορμακι, κατι σαν ολοσωμο μαγιο, το οποιο δεν το εβγαλε, αλλα το το κατεβασε στην μεση της, οι βυζαρες τις μου δοθηκαν απλοχερα, επεσε στα 4αρα στο κρεβατι να κανει σοου/παιχνιδι, δαγκωσα τα κολωμερια της που ψιλοαγγορευουν σε αυτη την θεση, προκαταρτικα ελαχιστα με τα βυζια της κυριως, η πιπα της δεν ειναι το καλυτερο της, αλλα στο γαμισι αν και δεν εβαλε φωτια στα σεντονια, με αποζημιωσε πληρως, στο τελος εριξε κατο βρωμολογα του τυπου ...γαμισε με, σκιζε μου το μουνακι... και κατι τετοια, τα οποια με κανανε τουρμπο.! Στο κρεβατι ειναι ευκολη να την κανεις κουμαντο, αν και εδειξε να εκπλησετε σε μερικες αποτομες αλαγες που δεν τις περιμενε, κατα τα αλλα τιμισε τα 40€ που πηρε στο επακρο. Στο μελον θα ξαναδοκιμαστει ποιο πολυ για το παρουσιαστικο της, δεν βρησκεις τετοια τεμαχια ευκολα στην μπουρδελιαρα Σαλονικη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2014
Όνομα κοπέλας
Γκαβριέλα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.194
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού