Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μιας και έλειπαν όλες οι άλλες επιλογές μου εκείνο το πρωινό (δεν είναι και πολλές άλλωστε) και έχοντας διαβάσει μερικά θετικά σχόλια για τη Χριστίνα, αποφάσισα να πάω εκεί, δίνοντας μια δεύτερη ευκαιρία στο συγκεκριμένο μαγαζί που ενώ έχει πολύ ωραίους και περιποιημένους χώρους δεν έχει καταφέρει μέχρι στιγμής να βρει κάποια αντάξια κοπέλα. Η τσατσά πολύ ευγενική (μέχρι που μου πρότεινε μόνη της να κάνω μια βόλτα αν θέλω επειδή η κοπέλα είχε έναν πελάτη στην αναμονή) και γενικώς καυλαντίζει στο σαλόνι. Είναι δυνατή μιλφάρα, που μεταξύ μας, θα προτιμούσα να πηδούσα εκείνη. Θυμάμαι ότι κάποιος είχε γράψει ότι του έλεγε πως είναι πολύ ευγενικός και γλυκός και τέτοιες μαλακίες, την ίδια κασέτα έβαλε και σε μένα. Προφανώς είναι πολιτική του μαγαζιού να καυλαντίζει λίγο η συγκεκριμένη τσατσά στο σαλόνι (που αξίζει κιόλας σαν εμφάνιση) για να σε βάζει σε ευχάριστη διάθεση και να την πατήσεις. Τέλοσπαντων, βγαίνει η κοπέλα στο σαλόνι με κάτι μούτρα μέχρι το πάτωμα, δε βαριέσαι λέω, καμιά φορά αυτές που δε φαίνονται στο σαλόνι είναι δυνατές στο δωμάτιο. 30 € το απλό, 40 € τελείωμα στο στήθος. Διάλεξα το δεύτερο.
Το δωμάτιο περιποιημένο, με το air-condition να δουλεύει σταθερά και να έχει την κατάλληλη θερμοκρασία, χτισμένη ντουζιέρα με μικρά μπουκαλάκια με αφρόλουτρο όπως στα ξενοδοχεία, πετσέτα, κτλ. Βέβαια ο αρχιτέκτονας ήταν λίγο άκυρος γιατί όπως έκανε τις πόρτες σε όλα τα δωμάτια, όταν ανοίγουν μπορεί να σε δει το μισό σαλόνι. Σε λίγο λοιπόν εμφανίζεται η Χριστίνα, κρατώντας το λιγομίλητο και απόμακρο προφίλ. Αρκετά ψηλή, τα βυζιά της έχουν τις χαρακτηριστικές ραγάδες που δημιουργούνται όταν το στήθος διογκώνεται και μετά επανέρχεται στο προηγούμενο μέγεθος (συνήθως μετά από εγκυμοσύνη), κώλος με λίγη κυτταρίτιδα αφράτος αλλά κατά τα άλλα φυσιολογικού βάρους. Με έβαλε να ξαπλώσω και αφού τα προκαταρκτικά της ήταν καναδυό χάδια στο σώμα μου φόρεσε το προφυλακτικό. Πήγα να πιάσω το στήθος της και μου λέει "μη μου πιάνεις το βυζί γιατί τα χέρια σου είναι κρύα" (προφανώς επειδή είχα κάνει ντους πιο πριν). Εκεί κατάλαβα ότι η πατάτα ήταν οριστική. Πίπα ρηχή με καναδυό μαλάξεις στα αρχίδια για επίσπευση, οπότε τη βάζω στο ιεραποστολικό. Εκεί δεν άνοιγε τα πόδια της καλά και έβαζε τα χέρια της μπροστά στο μουνί της για να με εμποδίζει, οπότε έμπαινα ο μισός μέσα. Πρόλαβα τουλάχιστον να διαβάσω το τατουάζ που έχει πάνω από το αριστερό βυζί, γράφει στα αγγλικά πως ο παράδεισος δεν είναι ένας τόπος που πας μετά θάνατον αλλά μια στιγμή στη διάρκεια της ζωής σου όπου αισθάνεσαι πραγματικά ζωντανός. Άλλη μια απόδειξη ότι ο μπουρδελόκοσμος είναι βαθιά φιλοσοφημένος Γερο-μύστης Τη γύρισα λοιπόν γρήγορα στο πισωκολλητό (όπου και εκεί δε στήθηκε καλά) και βάρεσα κάμποσο, αφού ουσιαστικά όλο το σεξ ήταν αυτό. Περίπου στο 5λεπτο μου λέει "θέλεις να χύσεις στα βυζιά;", "αργότερα" της λέω. Μου λέει με στραβωμένο ύφος "όχι τελευταία στιγμή να με χύσεις παντού και να με κάνεις χάλια". Ε, οπότε για να μην το στενοχωρήσω το κορίτσι φρόντισα να την ειδοποιήσω εγκαίρως. Ακόμη και αυτό όμως κατάφερε να το κάνει τόσο ξενέρωτο που μου ερχόταν να ρίξω τα φλόκια στο τατουάζ της. Πήγε κατευθείαν στο νιπτήρα, έπλυνε το στήθος και το μουνί της με τρόπο που στερούνταν χάρης και θυληκότητας ώστε δε μου έκανε αίσθηση να την κοιτάω καθόλου. Την τοποθετώ ανάμεσα στα χειρότερα γαμήσια που έχω κάνει.
Εν τέλει, το συγκεκριμένο μαγαζί αν και είναι ωραίο δεν κατάφερε ποτέ να βρει κάποια καλή κοπέλα, και οι δικές μου καταθέσεις σε αυτό ήταν άκρως αποτυχημένες. Δεν πρόκειται να ξαναπάω εκεί, εκτός αν διαβάσω ότι έφερε κάποια κοπέλα δυναμίτη, αλλιώς οι δοκιμές τελείωσαν για μένα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 26, 2014
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2014
Η τσατσά που λες όλα τα λεφτά είναι, πολύ δυνατή σε εμφάνιση και πολύ ερωτική, αν δούλευε εκείνη ουρές θα γινόταν, μεταξύ μας και εγώ εκείνη θα προτιμούσα να πηδήσω από όλες τις άλλες εκεί μέσα, αλλά δεν... πολύ ωραία το έχεις τοποθετήσει, αν δεν υπήρχε και αυτή ούτε τις μισές μάρκες δεν θα κάνανε τα κοριτσόπουλα Σπασίκλας
05 Σεπτεμβρίου, 2014
Περασα και εγω αρκετες φορες με τις κοπελλες στο Venus.
Εχω να πω οτι η συμπεριφορα ειναι μεταδοτικη.Φερεσαι καλα και η ανταποδοση ειναι ιδια και ακομη πιο εκπληκτικη απο τις κοπελλες. Εχουν και εκεινες μετα απο συζητηση μαζι τους τα παραπονα τους με τους εκαστοτε πελατες. Το προβλημα τους κυριως ειναι η καθαριοτητα.χαιρονται να εργαζονται μεκαθαρους ανθρωπους.. οι περισσοτεροι ειναι χωρις καν ενα ντουζ λενε.για αυτο υπαρχουν τα μπανια και οικαθαρες πετσετες στο μαγαζι. Υστερα το πως ειναι το σωμα της καθε μιας κοπελλας ειναι αλλο καπελο. Δεν ειναι και top model . Που να βρουν χρονο για τελειο baute? Και τελος θυμηθειται οτι δεν πηγαινεται εκει να κανετε ερωτα με το κοριτσι σας με χαδια και φιλια..... αγοραζετε sex για την ικανοποιηση σας. Σκεφθειτε το ετσι απλα και μην εκθετετε τα κοριτσια που εργαζονται .Χμμμ;
06 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ημερομηνία εγγραφής: χθες στις 11:53
Τελευταία σύνδεση: χθες στις 19:16
Μηνύματα: 0

δε χρειάζεται νομίζω να πούμε κάτι άλλο
06 Σεπτεμβρίου, 2014
Φιλε Archmidi: Ενω εχεις δίκιο σ ολα οσα λες, εκτίθεσαι με τον τροπο και το λογο που διαλεξες να τα πεις.
Πιστεψε με, τοσο ο υπογράφων την κριτικη, οσο κι εγω και πολλοι αλλοι, γνωρίζουμε κι εχουμε εισπράξει πολλες φορες την υπεραξια της καλης συμπεριφοράς και της καθαριότητας, ερχομενοι σε κοντρα με τυπους της "δικιας μας πλευρας" στο φόρουμ.
Επειδη ο λογος σου ειναι αρθρωμενος σωστα, θα χαρω να το συζητήσουμε, οποια κι αν ειναι η σχεση σου με το μαγαζι. Αρκει να την αποδεχθείς αυτη τη σχεση, οπως εχω δεχομαι οτι είμαι πελατης ιερων δουλων.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4