Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327341
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τελειώνοντας το Σάββατο την τσάρκα μου, παρέα με τον Don giovanni, κατευθυνθήκαμε και στο συγκεκριμένο στούντιο. Εργαζόμενη κοπέλα η Ίνγκριντ. Μια κοπέλα που είχα περάσει μαζί της άλλη μια φορά, όταν είχε πρωτοξεκινήσει να δουλεύει, τότε στο Χμπαρ, με άριστες εντυπώσεις....Έτσι θέλησα να "αναθερμάνω" τη γνωριμία μας μετά από τόσους μήνες. Για όσους δεν την γνωρίζουν, πρόκειται για μια πολύ όμορφη κοπέλα, με μακριά μαύρα μαλλιά, ωραίο πρόσωπο με καταπράσινα μάτια, μεγάλο ενισχυμένο στήθος, με άριστη δουλειά, ωραίο κορμί σφιχτό, με καλοσχηματισμένη περιφέρεια και καλλίγραμμα πόδια. Η ευγενική υπηρεσία με οδήγησε στον πάνω όροφο και αφού πλήρωσα για πρόγραμμα 69, με άφησε να κάνω το ντουζάκι μου...

Μόλις είχα τελειώσει το ντουζ, ήρθε και η Ίνγκριντ στο δωμάτιο, χαμογελαστή και ήρεμη και ανταλλάξαμε κάποιες κουβέντες για τις διακοπές κλπ στα Αγγλικά για να σπάσει ο πάγος....Καταλαβαίνει Ελληνικά αλλά θέλει λίγη δουλείτσα ακόμα...Ξεκίνημα με ένα απαλό μασάζ και κάποια χάδια, γεγονός που έδειξε τη διάθεσή της για χαλαρές καταστάσεις και ηρεμία. Είναι κάτι άλλωστε που επεδίωκα και εγώ...Ξεκίνησα να περιποιούμαι το στήθος της, τις ρώγες της, την κοιλιά της, μέχρι να φτάσω στο όμορφο και περιποιημένο αιδοίο της. Για αρκετά λεπτά μείναμε έτσι, καθώς η συμμετοχή της ήταν πολύ καλή, αληθοφανής, με πνιχτούς αναστεναγμούς, κλειστά μάτια και συνεχές κούνημα της λεκάνης της...Ανταπόδωση από εκείνην, με φιλιά σε όλο το κορμί μου, μάγουλα, λαιμό, στήθος, κοιλιά...Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα μιας πολύ καλής πίπας. Καθόλου μονότονη, με χτυπήματα στη γλώσσα της, βαθιά κατά διαστήματα, ενώ με κοίταζε με τις ματάρες της και ζαλιζόμουν...

Ξεκίνημα με ιεραποστολικό, με αργό ρυθμό, απαλές διεισδύσεις και εκείνη να με κρατάει κολλημένο πάνω της, ωραία συμμετοχή, κάποια πικάντικα λόγια και συνεχίσαμε για αρκετά έτσι και με κάποιες παραλλαγές, με τα πόδια της στο στήθος μου και στη συνέχεια ενωμένα. Είχα την ευκαιρία να ασχοληθώ και με τα υπέροχα πατουσάκια της...Δε δυσανασχέτησε λεπτό, ίσα ίσα που έδειξε πολύ εξοικειωμένη...Αλλαγή στα 4, με θέα την όμορφη περιφέρειά της, ωραίο στήσιμο και συνέχεια στους ίδιους ρυθμούς μέχρι να γυρίσουμε σε cowgirl έχοντας την ευκαιρία να ασχοληθώ με το υπέροχο στήθος της ενώ εκείνη ανεβοκατέβαινε αργά και αισθησιακά στο πέος μου, μέχρι το λυτρωτικό τέλος που με βρήκε και με δική της προτροπή στο στήθος της...

Η Ίνγκριντ είναι ένα κορίτσι πολύ όμορφο, αποπνέει μια ηρεμία την οποία την "περνάει" και στο δωμάτιο, τις αρέσουν οι χαλαροί ρυθμοί και δε δυσανασχετεί στις λογικές απαιτήσεις του παρτενέρ της. Θέλει να σε κάνει να περάσεις καλά και δίνει τον καλύτερο της εαυτό....

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2014
Όνομα κοπέλας
Ίνγκριντ
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2014
Ινγκριντ...Σκανδιναυικο ονομα ΈρωταςΈρωτας μαυροτσουκαλο η κορασις Χμμμ;...λεω εγω για να περνα η ωρα Γερο-μύστης
11 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρουμάνα είναι....δεν το έχει κρύψει κανείς άλλωστε...Γερο-μύστης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2