Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 18 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επισκεψη στην τζαστιν γιατι μου την προτειναν δυο μελη που ρωτησα χωρις να τους ριχνω φταιξιμο για την ψιλοπατατα που εφαγα, αλλα και γιατι ηθελα να παω μαζι της και για ιστορικους λογους μιας και ειναι παλια καραβανα στην πολη.
Μπαινω μεσα και παρουσιαζεται η Τζαστιν με τα βυζια εξω και χαμογελο και καλη διαθεση. Πληρωνω στην τσατσα το απλο 30αρι και με κοιταει με μισο ματι λες και της εδινα χαλκινα κερματα σεντς. Μαυρο γι'αυτο στην σατανογρια μια με βαμμενο ξανθο μαλλι μουρτζουφλω.
Με την εισοδο της η Τζαστιν παει κατευθειαν για περασμα καποτας σε πεσμενο πουτσο τηης λεω ωπα θελω και λιγα χαδια. Φιλια αρνηθηκε κατηγορηματικα οποτε ουτε καν λογος για gfe αλλα ευτυχως με αφησε να γλυψω βυζια και ψιλοκαβλωσα. Περναει καποτα και αρχιζει πιπα σε γρηγορο ρυθμο με το σωμα σε καταλληλη σταση πλαγια ωστε να μην εχω οπτικη επαφη με μουνι και κωλο. Αισθησιασμος μηδεν. Δεν επαιρνα μπρος με την πιπα και την ειπα ασε με να γλυψω τα βυζια σου για να καβλωσω. Το δεχτηκε ευτυχως και μου λεει "Τι δε το λεγες απ'την αρχη και τοση ωρα με παιδευες στην πιπα".
Τεσπα εριξα καλο βυζογλυψιμο το φχαριστηθηκα μου τον επαιζε κιολας και τουρμπισα.
Πρωτη σταση την εβαλα ιεραποστολικα αλλα δε με πολυβολεψε οπως στηθηκε, δεν εκανε καλο ανοιγμα με τα ποδια και το μουνι της ερχοταν καπως χαμηλα και δεν ειχα καλη διεισδυση. Εβαλα τα χερια μου κατω απ'τα κωλομερια της και τη σηκωσα λιγο ετσι και καρφωσα καλυτερα αλλα μετα απο κανα διλεπτο κουραστηκα προφανως την ξανααφησα κατω και παλι δεν ειχα καλη διεισδυση οποτε την ειπα να αλλαξουμε και να με καβαλησει.
Εδω ηταν καλυτερα τα πραγματα καθως με ιππευσε καλα και ειχα και καλη προσβαση στα βυζια της που τα εγλυψψα ανελεητα.Η μονο θετικη φαση της συνευρεσης.
Της ζηταω τελος να στηθει στα τεσσερα (μου κανει παραπονα οτι εχουμε ηδη αργησειΘυμός) για να την σφυροκοπησω και να φτασω σε καλο αδειασμα γυρναει και βλεπω στο κωλοτρυπιδι ενα κακο σπυρι ΝΑΑΑ. Ξενερα τρελη κατευθειαν πτωση στυσης στο 50% παρολαυτα γαμησα λιγο ετσι με μαλακοκαυλιαση και απιστευτο πως καταφερα και εχυσα. Ευτυχως το πιο τραγικο πισωκολλητο της ζωης μου μεχρι τωρα κρατησε το πολυ δυο λεπτα.
Μαυρο για το κακο σπυρι στον κωλο της (γι'αυτο δε με αφησε να δω η να πιασω μουνι οταν μου εκανε πιπα η καργιολαΘυμός), για την μηδενικη θυληκοτητα και ελλειψη αισθησιασμου και μαυρο και για την μαλακω την τσατσα.
Χρονος συνευρεσης 12-15 λεπτα.
Ισως να την ξαναεπισκεπτομουν
σε καποια αλλη ζωη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 31, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζάστιν
skieros
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.233
Πόντοι:
976
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2014
Ακόμη το έχει το σπυρί; Το Φεβρουάριο που την είχα πάρει το είχε πάλι. Εκτός αν υποτροπιάζει και βγαίνει τακτικά.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1