Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 26 10
Swingers Clubs 123912
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Καλησπέρα και από εμένα..Πρώτη φορά που κάνω κριτική εδώ μέσα οπότε συγχωρέστε με για τυχόν λάθη!Η επίσκεψη έγινε σάββατο 23//08/2014 με την κοπελιά μου.Είχα διαβάσει αρκετά για το θέμα του swing και για τα μαγαζιά που παίζουν στην αθήνα είπα να το προτείνω στην κοπελιά μου λόγω του ότι και οι δύο μας γουστάρουμε extreme καταστάσεις. Είμαστε νέοι σε ηλικία και σκεφτόμαστε ότι θέλουμε να αποκτήσουμε περισσότερες εμπειρίες (μαζί) αλλά είμαστε και διστακτικοί σαν πρωτάρηδες! Φτάνουμε λοιπόν έξω από το μαγαζί και αρχίζει να με πιάνει ένα άγχος ότι θα μπω μέσα και θα αντυκρίσω κανένα χαμαιτυπίο με τίποτα ασχημόφατσες και θα ψάχνω πόρτα να φύγω. Έπειτα από παρότρυνση της δικιάς μου μπήκαμε και εδώ ξεκινάει να φεύγει όλο το άγχος. Πορτιέρης ανοίγει την πόρτα πολύ σεβαστικός και διακριτικός....η ώρα που μπήκαμε ήταν περίπου 01.00 και μέσα ήταν γύρω στα 30 άτομα ηλικίας 30-50. Καθίσαμε σε ένα από τα καναπεδάκια να έχουμε εύκολη θέα το τι παίζει μέσα στο μαγαζί..όλος ο κόσμος που ήταν μέσα στο μαγαζί ήταν γνωστοί θαμώνες και από τι μου είπε στην συνέχεια ο σερβιτόρος οπότε όλοι είχαν καταλάβει ότι είμαστε πρωτάρηδες στο μέρος. Όλος ο κόσμος στο μαγαζί ήταν τόσο διακριτικός που με έκανε να πέφτω από τα σύννεφα Χμμμ; Όσο πέρναγε η ώρα ερχόταν κόσμος και το μαγαζί μέχρι τις 3 είχε γύρω στα 50-60 άτομα. Δεχτήκαμε τα βλέμματα από δύο νεαρά ζευγάρια αλλά δεν το συνεχίσαμε εγώ και η κοπελιά μου γιατι όπως είπα (πρωτάρηδες και διστακτικοί). Τα ποτά πεντακάθαρα και η μουσική αρκετά καλή θα έλεγα. Έπειτα από δύο ποτά που ήπιαμε είπαμε να κατεβούμε κάτω να γνωρίσουμε το play room.. και εκεί ήταν που τα είδαμε όλα!!! Ο χώρος κάτω αρκετά ελκυστικός με όσο φωτισμό χρειάζετε..στρώματα δεξιά αριστερά ζευγαράκια να πηδιούντε ασύστολα και άλλα να περιμένουν στα σκαμπό είτε να πάρουν σειρά είτε μάτι...Εμείς δυστυχώς είχαμε πάει για εξερεύνηση του χώρου για πρώτη φορά. Το μόνο που μας χάλασε κάτω ήταν ότι δεν είχε λίγο μουσική να παίζει χαμηλά να φτιάχνει ατμόσφαιρα ή έστω καμιά τηλεόραση να παίζει πορνοταινία αλλά αυτά γούστα είναι! Έπειτα ανεβήκαμε πάνω πληρώσαμε και φύγαμε μιας και οι δυό μας τόσο φτιαγμένοι θέλαμε να πάμε να την βρούμε κάπου μόνοι μας!
Η εντύπωση που μας άφησε το μαγαζί ήταν απίστευτη...σίγουρα είπαμε θα ξαναπάμε και θα δοκιμάσουμε και τον κάτω χώρο!!
Στα υπόλοιπα 2 μαγαζιά του είδους δεν έχω επισκεφθεί οπότε δεν έχω να προσθέσω μέτρο σύγκρισης!
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
10
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
santa king
Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
27
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2014
Έκανες σωστή επιλογή σαντα κινγκΜεγάλο χαμόγελοΚουλ.Το μαγαζί ενδείκνυται για πρωτάρηδες αλλά θα έπρεπε να παροτρύνεις την κοπέλα σου για μια πρώτη γνωριμία με κάποιο από τα ζευγάρια που σας φλέρταρανΕμμμμΈρωτας
05 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κωστάκη το θέμα δεν ήταν λόγω κοπέλας που δεν έγινε κάτι αλλά το ότι είμαστε και οι δύο νέοι στο χώρο αυτό...δεν πειράζει...θα υπάρξουν και άλλες και καλύτερες φάσεις!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2