Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 63 10
Sex Studio 186537
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τη Νάνσυ την πρωτογνώρισα πριν αρκετά χρόνια σε προηγούμενο ίδρυμα που εργαζόταν. Ουδέποτε αυτή η γυναίκα με άφηνε ασυγκίνητο. Και πως άλλωστε? αφού το παρουσιαστικό της είναι από εκείνα που κάθε άντρας γυρνάει να κοιτάξει. Ξανθά μαλλιά, ωραίο πρόσωπο, γλυκό και εκφραστικό, ενισχυμένο στήθος 3.5άρι με άριστη δουλειά, ωραίο αδύνατο κορμί και περιφέρεια μαζί με καλλίγραμμα πόδια που συμπληρώνουν το θελκτικό σύνολο. Εδώ και λίγο καιρό εργάζεται στο παρόν στούντιο, οπότε δεν έχασα την ευκαιρία χθες το βράδυ, να περάσω να δω πως είναι. Το μαγαζί πολύ ωραίο, με ωραίες αποχρώσεις του γκρι, του κόκκινου, ωραίος φωτισμός και 3 δωμάτια. Η υπηρεσία ευγενέστατη και χαμογελαστή μου παρουσίασε τη Νάνσυ. Πληρωμή φουλ προγράμματος και είσοδος στο δωμάτιο. Άνετο, ευρύχωρο, με κλιματισμό στη σωστή θερμοκρασία. Έχει στυλ από "Γερμανούς", με πετσέτα στο κρεβάτι και γενικά έχει πάρει τα θετικά στοιχεία από τη θητεία της στον όμιλο...

Δεν άργησε να έρθει και κάτσαμε για λίγο στο κρεβάτι αγκαλιά και τα λέγαμε. Είναι ήρεμη, χαλαρή, πολύ πιο συνειδητοποιημένη. Στο ίδιο ήρεμο κλίμα ξεκινήσαμε με τα προκαταρτικά τα οποία και ποιοτικά ήταν και με άνεση χρόνου. Με δική μου πρωτοβουλία ασχολήθηκα εγώ πρώτος με εκείνην. Λαιμός, στήθος, κοιλιά, μέχρι να φτάσω στο πανέμορφο αιδοίο της είχαν την τιμητική τους, ενώ πέρασα και από τα υπέροχα πέλματά της με τα όμορφα δαχτυλάκια της. Ξέρει να προσφέρει απόλαυση με τα πατουσάκια της και δεν έχασα την ευκαιρία. Στο στοματικό μου, πολύ αληθοφανής ανταπόκριση, με μικρούς και πνιχτούς αναστεναγμούς, κουνούσε τη λεκάνη της και έτσι μείναμε για αρκετή ώρα. Σειρά να αναλάβει δράση εκείνη, με προσοχή σε όλο μου το σώμα, άρχισε να τρίβεται πάνω μου, μέχρι να φτάσει στο πέος μου. Το στοματικό της εξαιρετικό, με πολλά παιχνίδια, με γλώσσα, χωρίς, με διάφορες κινήσεις των χειλιών της. Πραγματικά το απολάμβανα ενώ με κοίταζε παράλληλα που της το ζήτησα.

Πρώτη στάση cowgirl με εκείνη σε αργούς ρυθμούς να ανεβοκατεβαίνει πάνω μου, με εμένα να μη χορταίνω το στήθος της, ενώ και τα φιλιά έδιναν και έπαιρναν. Αλλαγή στα 4, με πιο έντονους ρυθμούς, πολύ καλό στήσιμο εκ μέρους της, εναλλαγή στο ρυθμό ενώ και εκείνη συμμετείχε με αληθοφανείς αναστεναγμούς και με παρότρυνε να τη χαστουκίζω στα κωλομέρια. Διάλειμμα να την περιποιηθώ λίγο, μιας και ο χαλκάς που έχει χαμηλά είναι το υπέρτατο φετίχ για μένα και συνέχεια σε ιεραποστολικό, σε διάφορες παραλλαγές χωρίς να δυσανασχετήσει με καλύτερη όλων με τα πόδια της ενωμένα μπροστά μου... ήδη είχαμε κάτσει στο δωμάτιο αρκετή ώρα και για το τέλος διάλεξα να τελειώσω στα όμορφα δαχτυλάκια της αφού μου προσέφερε μια απολαυστικότατη και ήρεμη footjob...

Μετά το πέρας, με σκούπισε, την σκούπισα και κάτσαμε λίγο ακόμα στο κρεβάτι να ηρεμήσουμε. Με ένα ζεστό φιλί με αποχαιρέτησε και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το απώτερο μέλλον...Η Νάνσυ πλέον θεωρώ ότι είναι στις πρώτες θέσεις των στουντιακών παρουσιών, με εξαιρετικά βελτιωμένες υπηρεσίες, έχει αποβάλλει κάποια λαθάκια του παρελθόντος και με προσήλωση και φροντίδα στα "θέλω" του πελάτη προσφέρει ηδονή όπως την αντιλαμβάνεται ο καθένας...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 22, 2014
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού