Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.9 2 10
Call-Girls 7930
Γενική βαθμολογία
 
2.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
1.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Θελω να μοιραστω την εμπειρια μου γιατι θεωρω ειναι απαραδεκτο το τι κυκλοφορει εκει εξω με καποιους που θελουν να πιασουν τον κοσμο κοροιδο.
Τηλεφωνο στο συγκεκριμενο γραφειο και κανονισμα ραντεβου, με αψογη συνενοηση και πολυ ευγενικη και κατατοπιστικη κοπελα στη γραμμη. Ειχα τους ενδιασμους μου, γιατι αρχικα ειχα ζητησει κοπελα που δεν ηταν διαθεσιμη, και μου συστησε ανεπιφυλακτα την Leticia.
Τελος παντων η ευγενεια πειθει, φτανω στο ξενοδοχειο και ανεβαινω στο δωματιο, ανυπομονοντας να ερθει η κοπελα (καβλες στο φουλ).
Ανοιγει η πορτα και βλεπω ... το πουλι !
Απο αντιδραση και επειδη μαλλον δεν ηθελα να πιστεψω ποσο ασχημη ηταν η κοπελα κοιταζα συνεχεια το σωμα της πανω απο τα ρουχα το οποιο προσπαθησα να χαιδευω ..
Η κοπελα ηταν ψηλη κ λεπτη αλλα εκει σταματαγαν τα καλα... απροσεχτα ντυμενη με κατι ρουχα σα σοβιετικη σε συσίτιο, υφος κηδεια σαν να επαθε τη χειροτερη συμφορα, και σχημα προσωπου ... πουλι.
Οι υποσυνειδητες προσπαθειες μου να μην δεχτω το κακο που με βρηκε, με οδηγησαν στο μπανιο, να κανουμε ντουσακι με την κοπελα η οποια παρεπιπτοντως μιλαγε και ελαχιστα, τα τυπικα "..is the water ok , you want hotter?" ..
Βλεποντας την γυμνη , και ενω το σωμα της δεν ηταν κακο (ουτε και σεξυ ομως) ηταν η τελευταια μου ελπιδα για να φτιαχτω και να προχωρησω , ομως ματαια ... μια φωνη μεσα μου εκραζε "πως ειναι δυνατο να πληρωσεις για να γαμησεις καποια σαν αυτη ;;; ποσο χαμηλα εχεις πεσει !"
Βγαινω λοιπον απο το μπανιο και παιρνω τηλεφωνο το γραφειο , μιλαω με την κοπελα και της λεω να ακυρωσουμε γιατι η κοπελα δε μου αρεσει κα-θο-λου.
Πληρωσα 10 ευρω και εφυγε, μαζι και η πετρα που με ειχε πλακωσει το τελευταιο τεταρτο της ωρας... πραγματι ηταν η πιο σοφη κινηση απο πλευρας μου.
Παραπονεθηκα στο γραφειο οτι με παραπλανησε με τα σχολια τυπου "ἑιναι πολυ ωραια θα μεινεις απολυτα ευχαριστημενος" κλπ , αλλα μου ειπε τα γουστα ειναι υποκειμενικα και οτι την ζητανε πολλοι πελατες (!!!!!!) για τα "κολπα" που κανει (δινει λοκο) .
τι να πω .. τοσο χαλια ; .. για ενα λοκο .. σιγα ρε παιδια !
θα μου κοστιζε 160 μαζι με το ξενοδοχειο (που θεωρω ειναι αρκετα χρηματα για τα σημερινα δεδομενα) και θα μου παιρνε χρονια να τη βγαλω απο το μυαλο μου (την αηδια ενοω)
Ζητω συγνωμη στη κοπελα , δεν τα γραφω για να τη προσβαλω , και γενικα αποφευγω τις αρνητικες κριτικες, αλλα πραγματικα ειναι απαραδεχτο καποιοι να ζητανε 130 ευρω για καποια σαν αυτη .. ολα εχουν μια τιμη , αλλα οχι και να κοροιδευουμε τον κοσμο..
Τελος να διευκρινησω πως το "ευγενικο" γραφειο βεβαιως μπορει να μου στειλε καποια με σωματοτυπο σαν της φωτογραφιας (μια που το προσωπο δε φαινεται) και να περιγραφω λαθος ατομο, γιατι αν κρινω απο τα σχολια του συναγωνιστη η κοπελα τουλαχιστο μας λεει "βλεπεται"...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.041
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2014
Πολύ σωστά έκανες αφού δεν σου γυάλισε, και ακολούθησες το ένστικτο του κυνηγού καλά έκανες Κουλ
21 Αυγούστου, 2014
εισαι ωραιος και μετρας!! ετσι , αν ειναι "πουλι" η γκομενα τη στελνουμε πισω ... σωραιιιιος
A
artemismatsas
21 Αυγούστου, 2014
Δε μας είπες τι πουλί. Κοράκι, μπούφος, κουκουβάγια, μπεκάτσα, κοκκινολαίμης, τριγώνι ή καρακάξα? Οντως είναι πολλές που μοιάζουν με πουλιά.Χμμμ;Γερο-μύστηςΧαμόγελο
21 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

έκανες μαλακία πού πλήρωσες τα ευρω .......
αυτοί θάπρεπε να σε πληρώσουν για τον χρόνο πούχασες και για τό ξενοδοχείο πού πλήρωσες....
είναι απαράδεκτο να πληρώνουμε τους οδηγους ταξιτζίδες ......
ποτε δεν πληρωνουμε οδηγους για τις μαλακίες των γραφείων
έτσι τους καλομαθένουμε και θα λένε μεταξύ τους
'ας τους φορτώσουμε την πατσαβούρα και άν είναι καυλωμένος θα την γαμίσει....
και άν δεν την γαμισει και τί έγινε
στην καλύτερη περίπτωση θα βγάλουμε την βενζίνη...δέν θα χάσουμε και τίποτα.....
21 Αυγούστου, 2014
Σωστός και με χαρακτήρα.
21 Αυγούστου, 2014
καλα εκανες αδερφε!
να ακουνε μερικοι....
22 Αυγούστου, 2014
φιλε μου γουστα ειναι αυτα συμφωνω μαζι σου σε πολλα , απλα τα ελληνικα της οταν την συναντησα ηταν μια χαρα,
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7