Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 23 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο τίτλος προέρχεται στην αποχώρηση από τα Χανιά της ιδιοκτήτριας του μπουρδέλου (μετά από 10 χρόνια), και στην ανανέωση του προσωπικού, τόσο σαν τσατσά, όσο και σαν κοπέλα. Η τελευταία μου επίσκεψη στο συγκεκριμένο σπίτι δεν είχε συνδυαστεί με επιτυχία (βλέπε κριτική πιο κάτω), παρόλα αυτά η αλλαγή προσώπων με έκανε να ρισκάρω ξανά.

Μπαίνοντας μεσημεράκι Πέμπτης, συναντάω μία γνωστή φυσιογνωμία σαν τσατσά (ακόμα δεν έχω συνδυάσει στο μυαλό μου που την ξέρω), η οποία παρουσίασε την Στέλλα. Η Στέλλα είναι μια αδύνατη κοπέλα, γύρω στο 1.75, με μακρυά μαύρα μαλλιά, και πολύ καυλέ φατσούλα. Μου χαμογέλασε και με πλησίασε με τρόπο που η τσατσά "κόλλησε", ρωτώντας από που την γνωρίζω, μαι και δεν την είχα επισκεφτεί το λίγο χρονικό διάστημα που δουλεύει. Η Στέλλα απάντησε ότι δεν γνωριζόμαστε, αλλά θα φροντίσει να γνωριστούμε καλά, και να συναντιόμαστε συχνά. Αυτή η αυτοπεποίθηση της, μαζί με το πρόσχαρο και φιλικό σαλονάρισμα της, με οδήγησαν στο να μπω.

Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό, αλλά το μόνο που έδινα ένα δείγμα δροσιάς ήταν ένας ανεμιστήρας δαπέδου. Μετά από 2-3 λεπτά ήρθε η κοπέλα και ξάπλωσε στο κρεβάτι, βάζοντας τα πόδια της κοντά στο κεφάλι μου. Μου πρότεινε να της βγάλω το στριγκάκι, αποκαλύπτοντας ένα πεντακάθαρο και μοσχομυριστό μουνάκι με μεγάλα χείλια. Έπεσα με τα μούτρα πάνω γλείφοντας την με πολύ όρεξη, και αρκετές δαγκωνιές. Τα χέρια μου ανέβηκαν προς τα πάνω, βγάζοντας της το σουτιέν, και αποκαλύπτοντας τα 1,5-2αρια βυζάκια, τα οποία δυστυχώς έχουν πάρει την κατιούσα. Αν και το σώμα της είναι αδύνατο, του λείπει γυμναστική, γιατί το δέρμα και γενικότερα ο ιστός είναι χαλαρός.

Παρόλα αυτά, επιδοθήκαμε σε ένα συνεχές αλληλογλύψιμο, πότε από μέρους μου και πότε από μέρους της. Ήταν δεκτική (έως το σημείο να το επιδιώκει) σε δακτυλιάσματα, τριψιματα και δαγκώματα παντού, βγάζοντας πολύ καυλωτικές κραυγούλες, χωρίς υπερβολές και περιττές βωμολοχίες. Μετά από περίπου 5-7 λεπτά γλειψίματος, της ζήτησα να γυρίσει στα 4, για να μπω μέσα της. Στήθηκε υπέροχα, ανοίγοντας τα πόδια της όσο έπρεπε να για βρεθούμε στο σωστό ύψος, και σπάζοντας την μέση ούτως ώστε να δώσει όσο καλύτερη εικόνα μπορούσε της πίσω όψης της.

Κατά την διάρκεια της πράξης τα δάκτυλα μου ήταν χωμένα στην σάρκα της, σφίγγοντας την δυνατά, και ανοίγοντας τα κωλομέρια για να αποκαλυφθεί και η ροδελίτσα. Δακτυλάκι και εκεί, χωρίς το παραμικρό όχι ή μη, και καταχτύπι για άλλα 5-7 λεπτά. Μια και δεν με έβλεπα να τελειώνω έτσι, της ζήτησα να γυρίσουμε σε 69, όπου και ολοκλήρωσα μετά από έντονο γλύψιμο. Μετά από τόσο γλύψιμο, κάποια στιγμή με έσφιξε τόσο ανάμεσα στα πόδια της, που σχεδόν μου κόπηκε η ανάσα, και αυτή άρχισε να χτυπιέται με σπασμούς, σαν να έχυνε.

Μετά την ολοκλήρωση έκατσε δίπλα μου, με ρώτησε αν το απόλαυσα όσο αυτή, και με ευχαρίστησε για την περιποίηση. Συνολικά έκατσε στο δωμάτιο σχεδόν 20 λεπτά, και μια και η ώρα δεν ήταν αιχμής, δεν είχαμε ενόχληση από την τσατσά (ή τουλάχιστον δεν κατάλαβα τίποτα μέσα στην τόση καύλα).

Προς τιμήν της δεν χρεώνει τίποτα σαν έξτρα (69 κλπ), αλλά δεν κάνει ακάποτο (για τους λάτρεις-κασκαντέρ) και δεν δίνει κωλαράκι.

Αν το σύστημα μου επέτρεπε μεγαλύτερη βαθμολογία, θα της έβαζα άνετα το 8-9 στο vfm, και στη διάθεση της κοπέλας.

Για να μην ξεχνιόμαστε, η δική μου εμπειρία δεν προϋποθέτει ότι και εσείς θα περάσετε το ίδιο, καθώς πολλές φορές η χημεία μεταξύ δύο ατόμων, μπορεί να κάνει θαύματα. Και με την Στέλλα ένιωσα ότι υπήρχε καλή χημεία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2014
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, lkjhgfdsaa, jerrone και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού