Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καθώς είπα να αλλάξω λίγο τις διαδρομές που έκανα συνήθως και να πάω και σε άλλα έπεσα πάνω στο συγκεκριμένο. Μόλις εισέρχομαι με ρωτάει η υπηρεσία εάν γνωρίσω την Ελένη από τον Πειραιά και της απαντάω αρνητικά ένεκα της πρώτης μου παρουσίας στο εν λόγω ίδρυμα.
Μετά από λίγο εμφανίζεται μια όμορφη ξανθιά κοπελίτσα με ωραίο κορμί και ικανοποιητικό στήθος, χωρίς να σου κάνει στο σαλόνι τσαλίμια για να δώσεις το μπλε εισιτήριο με το ζόρι.
Επειδή είμαι οπαδός και των αυταρχικών παιχνιδιών, την ρωτάω και μου κάνει νόημα ότι θα το τακτοποιήσει.
Το δωμάτιο ήταν μέτριο πρός συμπαθητικό αλλά έπρεπε να έχει λίγο επιπλέον φως. Καθώς έρχεται το κορίτσι με ρωτάει εάν θα ξεκινήσουμε πρώτα τα φυσιολογικά ή τα εξειδικευμένα προγράμματα και την αφήνω να επιλέξει.
Μόλις το άκουσε λες και άλλαξε χαρακτήρα και βρέθηκε μπροστά μου μια αυστηρή αφέντρα με τρομερή εμπειρία τόσο σε επιλογές όσο και στο λεκτικό μέρος της υπόθεσης.
Η κοπέλα τα γουστάρει τα παιχνίδια υποταγής και σε συνδυασμό με τα φυσιολογικά προγράμματα σε απογειώνει.
Το τελείωμα με βρήκε στο στόμα της - με προφύλαξη πάντα - και μετά να αγκαλιαζόμαστε σαν ερωτευμένο ζευγαράκι.
Το εν λόγω πρόγραμμα θα το πλήρωνα τουλάχιστον 4φορές περισσότερο σε ένα Studio ή με μια αυταρχική κυρία από το Internet.
Θα την επισκεφθώ σύντομα ξανά για 2ο γύρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2014
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
177
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού