Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159186
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Στα πλαίσια μιας μίνι τσάρκας με τους συναδέλφους και φίλους mpouzoklidos και don giovanni βρεθήκαμε και στο συγκεκριμένο στούντιο. Ανεβήκαμε τα σκαλιά και αφού πήραμε τις ανάσες μας στο σαλόνι, η ευγενέστατη και γεμάτη χιούμορ υπηρεσία μας παρουσίασε τη Χριστίνα. Τη Χριστίνα την είχα δει για πρώτη φορά μόλις το προηγούμενο Σάββατο και από τότε με είχε ενθουσιάσει. Όχι τόσο με την εμφάνισή της, όσο με το ταπεραμέντο της, το χαμόγελό της, την ευστροφία της στο σαλόνι με το καυλάντισμα που μας έκανε. Μαύρα μακριά μαλλιά, ωραίο πρόσωπο με μεγάλα εκφραστικά μάτια που αφήνουν υποσχέσεις, μικρό φυσικό στήθος και κορμί ελαφρώς τσουπωτό, με ωραίες καμπύλες και ωραία περιφέρεια. Μετά από έναν σύντομο διάλογο στο σαλόνι όπου με "προκαλούσε" να περάσω λέγοντάς μου διάφορα, πήρα την απόφαση και παρά την αντίθετη άποψη του mpouzoklidos μιας και βιαζόταν, πέρασα δωμάτιο με πρόγραμμα για ελεύθερο στοματικό στα 80 ευρώ...

Το στούντιο έχει υποστεί μια ανακαίνιση και πλέον όλα τα δωμάτια διαθέτουν ντουζιέρα. Το δωμάτιο ωραίο, ευρύχωρο, με καθρέφτη στον τοίχο, διπλό κρεβάτι. Έκανα ένα ντουζάκι για να φύγει η ένταση και μικρή αναμονή στο δωμάτιο. Μετά από λίγα λεπτά έρχεται και η Χριστίνα στο δωμάτιο, μέσα στην καλή διάθεση. Από την αρχή ξεκινήσαμε με πολλά χάδια, φιλιά παντού, ενώ ήδη είχα ερεθιστεί, κάτι που παρατήρησε και με προέτρεψε να ξαπλώσω. Όπως μου ανέφερε το στοματικό είναι το φετίχ της. Οπότε έκατσα να δω τι...σκαμπάζει....Και σκαμπάζει πολλά...Πολύ καλό στοματικό, βαθύ, υγρό, με πολλαπλά deep throats, να πνίγεται, να δακρύζει και ξανά. Περιποίηση της γύρω περιοχής, τα @@ είχαν την τιμητική τους, με ζούληγμα, ρούφηγμα, σάλιωμα. Η γλώσσα της δεν άφησε τίποτα παραπονεμένο, ενώ επιδόθηκε και σε μια μοναδική γλυφοκωλάδα που καιρό είχα να κάνω και να απολαύσω τόσο. Η στάση του κορμιού της τέτοια που να μου επιτρέπει να παίξω και εγώ επιφανειακά μαζί της. Συνεχής οπτική επαφή, να με "ανάβει" συνέχεια με λόγια πολύ ωραία...γενικά ήξερε τι να κάνει και να πει για να με φέρει στα "κόκκινα". Από πλευράς μου ανταπέδωσα, έχοντάς τη στημένη στα 4 και για κάμποσα λεπτά να περιποιούμαι και τις 2 τρυπούλες της με εκείνη να αναστενάζει αληθοφανώς και απόλυτα συγχρονισμένα μαζί μου.

Ξεκίνημα ιεραποστολικά, με αργούς ρυθμούς, καλή αίσθηση κατά τη διείσδυση, πολλά φιλιά, περιποίηση του στήθους της αλλά και του δικού μου. Στη συνέχεια με τα πόδια της στο στήθος μου και μετά ενωμένα στο πρόσωπό μου με κάθετη αύξηση της απόδοσής της και πραγματικά η κοπέλα φαινόταν ότι το ζούσε στο έπακρο. Τρομερή κατάρτιση στον τομέα της ποδολαγνείας, με ωραία πατουσάκια μαλακά και κόκκινα δαχτυλάκια, δεν είπε όχι σε τίποτα. Διάλειμμα για στοματικό ξανά, όπου είχαμε δεύτερο γύρο της εκπληκτικής της πίπας, με πιο πολύ έμφαση αυτή τη φορά στα @@ με μπόλικα φτυσίματα αλλά και πιο έντονη και ερωτική γλυφοκωλάδα. Πέρασμα δεύτερου προφυλακτικού και στήσιμο στα 4, υποδειγματικά. Έλυσε και τα μαλλιά της και με προέτρεψε να την τραβάω από εκεί. Καλός ρυθμός, ωραία θέα και έτσι μείναμε για αρκετά λεπτά μέχρι να γυρίσουμε σε πλαγιαστό ιεραποστολικό, με πολύ καλή γωνία διείσδυσης και εκείνη να με παροτρύνει να μη σταματάω. Το πρόσωπό της έκανε κάτι πολύ ωραίους ερωτικούς μορφασμούς που με ξετρέλλαναν. Και πάνω στην ηδονή της όλης φάσης μου φάνηκε ότι άκουσα να μου λέει "τα θέλω όλα στο στόμα"...και τελικά δεν παράκουσα...το επιβεβαίωσα και εκείνη έπιασε δουλειά. Φοβερή εργάτρια, ασχολήθηκε με το πέος μου και τη γύρω περιοχή για αρκετή ώρα, η οπτική επαφή συνεχής, της άρεσε και δεν αρνήθηκε ένα έντονο mouthfucking, εκείνη να δακρύζει, να πνίγεται, και να μου λέει "κι άλλο κι άλλο", λόγια διεγερτικά, η γλωσσίτσα της να οργώνει κάθε εκατοστό...όταν ένιωσα ότι έρχεται το τέλος, εκείνη "βεντουζάρισε" πάνω στο ερεθισμένο μου μόριο και κάνοντας τις τελευταίες πιέσεις, άφησα να φύγει κάθε σταγόνα που είχα μέσα στο στοματάκι της χωρίς εκείνη να τραβηχτεί. Εγώ έτρεμα σαν το ψάρι έξω από το νερό, από το κύμα ηδονής που με είχε χτυπήσει και εκείνη χαμογελαστή με κοίταζε πονηρά...Μετά κάναμε μαζί ντουζάκι, έκανε και μπουκώματα και πλύθηκε τοπικά και με betadyne κάτι που δείχνει ότι προσέχει ιδιαίτερα την υγιεινή της η κοπέλα, αποχαιρετιστήκαμε και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το κοντινό μέλλον...

Η Χριστίνα είναι από εκείνες τις περιπτώσεις που λες ότι σου έκατσε το λαχείο. Τραβάς ένα χαρτί και τυχαίνει να είναι το τυχερό νούμερο. Συνδυάζει εμφάνιση, διάθεση, τρομερές υπηρεσίες, άνετη στο δωμάτιο και τιμάει στο έπακρο τον πελάτη αλλά και τα λεφτά που παίρνει.Για του λάτρεις της πίπας νομίζω είναι must η κοπέλα. θεωρώ ότι πρέπει να κάνει ένα από τα κορυφαία στοματικά σε όλη τη στουντιακή-και όχι μόνο- Αθήνα. Εμένα μου προσέφερε ιδιαίτερα όμορφες και έντονες στιγμές και σίγουρα θα ξανατιμηθεί στο μέλλον.

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

PS: Απεριόριστο respect στο φίλο μου Βρικόλακα ο οποίος εξαρχής με τα θετικά του λόγια και την παρότρυνσή του δεν μου άφησε και πολλά περιθώρια να αναβάλλω περαιτέρω τη συνάντηση...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 24, 2014
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουλίου, 2014
Λαγέ,χύνω....Γερο-μύστης
26 Ιουλίου, 2014
Πολύ εμπεριστατωμένη κριτική. Πέρασα κι εγώ πριν κανα δεκαήμερο και περίμενα να βγεί η Χριστίνα από το δωμάτιο. Όταν βγήκε στο σαλόνι δεν άφησε την τσατσά να πεί και παρα πολλά. 'Ηρθε προς το μέρος και ενώ το έπαιζα δύσκολος μου εκμυστηρεύτηκε ότι μέσα θα μου κάνει έξτρα κτλ. Στο μεταξύ μαζί της όταν με πλησίασε ερχόταν και μια μυρωδιά κωλίλας την οποία έπιασα με την μία και με απέτρεψε να φυτιλιάσω το 50αρικο.
01 Αυγούστου, 2014
το τελειωμα στο στομα της ηταν χωρις προφυλακτικο?
01 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χωρις....Μεγάλο χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4