Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 57 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Χλόη είναι κατά δήλωση της απο Ρουμανία και πριν εργαστεί σε αυτά το μαγαζιά είχε περάσει και απο τα Χωματιανού 11.Εμφανισιακά είναι το κορίτσι της διπλανής πόρτας,κανονικών κιλών με καστανά καρέ μαλλιά,τριάρια μαλακά βυζιά που είναι κρεμαστά και ένα απλανές βλέμμα τρελλής αγελάδας.
Η κοπέλα δουλεύει σερί δωδεκάωρα απο την πέμπτη απογευματινή έως και την πέμπτη πρωινή και αυτό σίγουρα έχει αντίκτυπο όσον αφορά την απόδοση της αλλά και την συμπεριφορά της. Στο σαλόνι βγήκε σέρνοντας τα πόδια της και κοιτούσε στο κενό με τα μεγάλα μάτια της.Ίσως δεν θα έπρεπε να είχα μπει αλλά απο την άλλη δεν είχα και κάποια εναλλακτική επιλογή και ο χρόνος είχε περάσει.'Ετσι πήρα το μικρό ρίσκο των 10 ευρώ και μπήκα.
Η Χλόη μπήκε στο δωμάτιο αρκετά κουρασμένη πέταξε ένα υπόκωφο γειά και σωριάστηκ στο κρεββάτι ανάσκελα σαν να ήταν σακί απο πελάτες απο την ψυχική της κούραση περισσότερο μιας και απότι διαπίστωσα μάλλον αναγκάζεται και κάνει αυτήν την δουλειά.Φορούσε ένα σετ απο φθηνά μαύρα εσώρουχα απο αυτά που πουλάνε οι πλανόδιοι Μπαγκλαντεσιανοί και Πακιστανοί πωλητές.Της αφαίρεσα την κιλότα ενώ σε προτροπή μου να αφαιρέσει και τον στηθόδεσμο το έπραξε αμίλητη.Στο μουνί της διαπίστωσα ηβή που είχε αρχίσει να αναπτύσσεται μετά απο το ξύρισμα.Αυτό εμένα δεν με ενοχλεί ίσα ίσα που με κάβλωσε και λιγάκι παραπάνω.Όσο ήταν ξαπλωμένη και κοιτούσε στο κενό άρχισα να γλύφω τον λαιμό της,τις βυζάρες της καταλήγοντας στο μουνί της.Κάποια ελάχιστα ελαφράς εντάσεως φιλάκια με τα χείλη έπεσαν αρχικά.
Αν δεν της έλεγα να σηκωνόταν να μου κάνει τσιμπούκι η Χλόη ήταν ικανή να μείνει ξαπλωμένη ανάσκελα και μέχρι το τέλος της συνευρέσεως.Πέρασε το προφυλακτικό όπως όπως και άρχισε ένα τσιμπούκι αργού ρυθμού,μέτριου βάθους,βαριεστημένο και με την χρήση χεριού.Της είπα να έρθει δίπλα μου μετά απο λίγο για να μπορώ να πιάνω και τίποτα.Αρχίδια δεν έγλυψε και 69 αρνήθηκε να εκτελέσει περιοριζόμενη στην μηχανική και εντόνως μηδενιστική της φράση "Σιγά" όποτε γινόμουνα ελαφρώς τολμηρότερος.
Στην συνέχεια την ανέβασα απο πάνω μου όπου και ανέλαβα δράση μόνος μου μιας και αυτή ήτταν ικανή να κοιμηθεί πάνω μου.Παράλληλα έπαιζα και με τα παλλόμενα της μαστάρια ενώ αυτή με κοιτούσε με το κενό της βλέμμα αλλά σίγουρα ο νους της ταξίδευε κάπου αλλού.Όταν της έκανα κάποια σχόλια για να την ανεβάσω λίγο περιοριζόταν στην αυτοσαρκαστική της φράση "Σιγά" που απότι φαίνεται είναι και η φράση της κλισέ.
Μετά απο λίγο της είπα να περάσουμε σε στάση πισοκωλητό ενώ αυτή συνέχισε να αγναντεύει το κενό μετεωριζόμενη πάνω μου.Της το επανέλαβα και δυό τρεις φορές ακόμα για να την ενεργοποιήσω κάπως απο την αδράνεια της και σαν να πήρε μπρος και βαριεστημένα μου είπε ότι ξέρει τι είναι το πισοκωλητό πέρνωντας την κατάλληλη θέση.
Τα Ελληνικά της είναι σε μέτριο βαθμό και μπορείς να συνεννοηθείς μαζί της δείγμα ότι μάλλον θα έχει δουλέψει και αλλού στην χώρα μας πριν έρθει στους αθηναικούς οίκους ανοχής.Στήθηκε λοιπόν στα τέσσερα και εγώ απλώς την διαπέρασα και άρχισα να μπαινοβγαίνω μέσα της ενώ αυτή παρέμενε σιωπηλή,απαθής και αμίλητη και ίσως να ψιλοκοιμόταν και λιγάκι στο ενδιάμεσο.
Στο ιεραποστολικό την πηδούσα απλά και ήταν σαν να μην υπήρχε εκεί.Παρόλο που με άφηνε ελεύθερα να παλινδρομώ ήταν σαν να έκανα σεξ με ένα πτώμα.
Μετά απο λίγο ακούστηκε η φωνή της υπηρεσίας να τη καλεί και αυτή μου υπενθήμισε ότι θα πρέπει να συντομεύω.Τότε τον έβγαλα έξω απο το πράγμα της και άρχισα να τον παίζω με την καπότα φορεμένη μιας και τελειωτικό στο σώμα δεν δέχθηκε να κάνει.Τον έπαιζα σε στυλ πινελάκι νιώθοντας την υβή απο το πράγμα της.εί
Στην συνέχεια την έβαλα να πάρει και στάση στα τέσσερα αλλά μιας και ήταν απαθής και η υπηρεσία την φώναζε συνεχώς δεν θα τελείωνα με τίποτα.Οπότε και της είπα ότι μπορεί να αποχωρήσει.'Οσο ντύνοταν την ρώτησα το ωράριο που δουλεύει συνήθωε λέγοντας μου το παραπάνω.Σίγουρα αν κρίνω ότι εργάζεται καθημερινώς κάτω απο αυτές τις άθλιες συνθήκες σίγουρα εξηγείται και αυτή η ψυχική της κόπωση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χλόη
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού