Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν είναι η πρώτη φορά που συναντιέμαι με την Λίντα. Ισα—ίσα. Μια γυναίκα με «βαριά» ιστορία στα studio, εδώ και καιρό από τα πρώτα ονόματα. Ωραίο σώμα, ενισχυμένο στήθος με πολύ καλή αφή, καστανά (αυτή την φορά) μαλλιά. Αν και είναι από τα μεγάλα στανταράκια μου, δεν την επισκέπτομαι αρκετά συχνά (περίπου 2 φορές τον χρόνο), χωρίς να υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος γι΄αυτό. Κάτι που έγινε λίγες μέρες πριν.

Στα του δωματίου : Οπως πάντα άλλωστε μου πρόσφερε μια πάρα πολύ καλή συνεύρεση.
Ποιοτικά προκαταρκτικά, δυνατό στοματικό, εξαιρετική ανταπόκριση στην δική μου περιποίηση, sex με ένταση πάθος πολλές εναλλαγές στάσεων με υψηλού επιπέδου συμμετοχή. Μετά το τέλος το καθιερωμένο μασάζ από πλευράς της, κάτι που επίσης κατέχει πάρα πολύ καλά, με φιλική κουβέντα με χιούμορ και άποψη για πολλά θέματα σε πλήρη άνεση χρόνου.

Όπως έγραψα και στην εισαγωγή μου, θεωρώ την Λίντα μια από τις πλέον αξιόπιστες επιλογές για τον καθένα από εμάς. Μια γυναίκα έμπειρη, με διάθεση να ικανοποιήσει τον επισκέπτη της. Δεν είναι τυχαίο που πάντα υπάρχει αναμονή σε όποιο από τα studio εργάζεται. Πιστεύω ότι είναι δύσκολο αν όχι αδύνατο να μην μείνει κάποιος ευχαριστημένος από τις υπηρεσίες και την όλη συμπεριφορά της.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Λίντα χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2014
Όπως ακριβώς τα γράφετε, caro ministro. Πολύ καλή. Καμιά φορά της "ξεφεύγει" όμως, και "απλώνει" χέρια. Χαμόγελο
08 Ιουλίου, 2014
σφαξιμο με μπαμπακι αν δουμε την βαθμολογια σου σε σχεση με προηγουμενες ....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2